Chatbox

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Merdut

Kayıtlı Üye
Foruma aslında bir chatbox yapılsa fena olmayabilir bu sayede forum kullanıcıları her türlü imkandan da kolayca yararlanabilir. Tabi bana kalırsa bunun için belirli bir mesaj sayısının üstünde olan kişilerin bakabilmesi gerekir tabi eğer yapılırsa.

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Gereksiz bi olay zaten son dönemde Forumda iyicene saçma konular çıkmaya başladı chatboxda açıldımı tahmin bile etmek istemiyorum :)

D

DAİMON

Gevezelik konu başlıgı bence kafi o bile inaktif sayılır. Kimse kimseye cevap vermiyor herkes lafını ortaya atıyor :D
Burası insanların arka bahçesi. istediklerinde var edip istemediklerinde yok ettikleri hayal dünyaları... Bu mabet adı gibi gizli kalmayı gizliliği ve gizemi sevenlerin yalnız ruhlarına nefes aldırdıkları bir pencere gibi.. Tanışmak gibi şeyler buranın ruhuna aykırı çünkü müdavimleri yalnızlığı seviyor. Ki zaten tanış olanların da çok muhabbetkar olacaklarını sanmıyorm. Genel manada bencil ve kendi dünyasına dönük bir çoklarımız, ben öyle değilim ama hahh. : ))) hemde hiç.
Bir şarkı sevgili mabet dostlarım...

Ü

Üye silindi 56746

konuşmak isteyen mesaj atar, mesaj kutumuz hala aktif. chat yapmak isteyenler için chat siteleri var. bence forumun ağırlığı böyle şeylerle bozulmamalı.

D

DAİMON

Birde yeni kayıt olmuşsun merek etmen normal, bizde merak ediyorduk. : ) şimdi içselleştirdik. Gizliyse gizli : )))
Galiba bu duygu bir çoklarında oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads