Cezbeden kalpler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Örneğin karşıdaki insan rüyalardaki anlamlara önem veriyorsa ona ilginç bir rüya anlatın siz bir anlam yüklemeden karşıdakinin düşüncesinde yoksa bile sırf rüyalara inandığı için size anlam yükleyecektir. Aklıma gelen en basit örnek bu. Aranızda çok tesadüf geçiyormuş gibi hissettirin karşıdaki kişi o şekilde düşünmese bile "bu kişi hep benim karşıma çıkıyor, bir şey var" diye bilincine işlemeye başlayacak.

cathrine

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim GeceMavisi..Bu konuda bayağı bilgili gibisin..Paylaşamak istediğin başka bilgilere de açığım,sevgiler:)

cathrine

Kayıtlı Üye
İnsanlar umrumda değil. Enerji reaktörü daha iyi bence :D daha kimseye söylemedim.
Özgür Psişik İnsanların umurunda olup olmaması önemli değil,eğer sevgilin dışında insanlar da seni böyle değerlendiriyorsa söylediklerinin gerçeklik payı kanıtlanmış oluyor,o yüzden sordum.Tek bir kişinin fikri değil de çoğunluğun fikri burada önemli benim için.Ne kadar çok insan aynı şekilde düşünüyorsa o kadar ispatlanmış oluyor bu durumun.''Şeytan tüyü''ya da ''Enerji reaktörü''bütün insanları etkileyebilen kişiler için geçerlidir.

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
İnsanları kolay etkilediğim söylenir. Ve herkes bana inanıp güvenir. Ama söyledikleri doğru. Yani çok şanslısın yada çok sıcakkanlısın falan dedikleri doğru.
Özgür Psişik İnsanların umurunda olup olmaması önemli değil,eğer sevgilin dışında insanlar da seni böyle değerlendiriyorsa söylediklerinin gerçeklik payı kanıtlanmış oluyor,o yüzden sordum.Tek bir kişinin fikri değil de çoğunluğun fikri burada önemli benim için.Ne kadar çok insan aynı şekilde düşünüyorsa o kadar ispatlanmış oluyor bu durumun.''Şeytan tüyü''ya da ''Enerji reaktörü''bütün insanları etkileyebilen kişiler için geçerlidir.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Bu durum benim bir kız arkadaşımda vardı...üniversitede insanların canını okur erkek arkadaşlarını süründürür ağlatır köpeği yapar yine de insanlar ondan asla vazgeçemezdi...çok işini bilirdi bizde derdik biraz küfür gibi olacak ama demek devenin dikeni insanın... yaranıyor demek ki diye
Ben de mesela dobra güleryüzlü yardimsisever çalışkan bir insanımdır ama bi hocanın yanına giderdik hoca beni fırçalar o beş dakka sonra gitse istediğini kabul ettirir hocaya dönerdi
Ben de bu şeytan tüyünü anlayamamisimdir

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Bu durum benim bir kız arkadaşımda vardı...üniversitede insanların canını okur erkek arkadaşlarını süründürür ağlatır köpeği yapar yine de insanlar ondan asla vazgeçemezdi...çok işini bilirdi bizde derdik biraz küfür gibi olacak ama demek devenin dikeni insanın... yaranıyor demek ki diye
Ben de mesela dobra güleryüzlü yardimsisever çalışkan bir insanımdır ama bi hocanın yanına giderdik hoca beni fırçalar o beş dakka sonra gitse istediğini kabul ettirir hocaya dönerdi
Çok doğru...deveyi diken insanı s*** yaranır.

cathrine

Kayıtlı Üye
Isobelzxc Bunu demek istemiştim,örneğinizdeki insanları merak ediyordum,anlattığınız için teşekkürler..hep böyle insanlara özenmişimdir:)

cathrine

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu özellik sonradan da kazanılabilecek bir şey midir sizce?İnsan sonradan çevresine ışık saçan biri olabilir mi?Herkesten cevap bekliyorum...

Ü

Üye silindi 58480

Arkadaşlar bu özellik sonradan da kazanılabilecek bir şey midir sizce?İnsan sonradan çevresine ışık saçan biri olabilir mi?Herkesten cevap bekliyorum...

Asil sonradan olmasi daha makbuldur. Zamanla ve yavas yavas parlayan bir yildiz haline gelmek cok sahanedir.
Cocukken ve ergenken dikkat bile cekmeyen kac kisi gordum gencliklerinde akillari baslarindan alacak hale gelmislerdi.

Dogustan yildizi parlayan cocuk yildizlara bir bakin, hemen sonmuslerdir. Yerli yabanci hepsinin akibeti aynidir.
Sonradan parlamak esastir. Sureci farkedebilmek, zamanla guveninin daha kalici daha cezbedici iliskiler gelistirdigini gormek onemlidir.
Ustune koymak ve daha arinmis daha safi bir ruhsal carpiciliga ulasabilmek icin yaratildik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
685
Üye silindi 70925
Ü