Çeşitli büyüler

sayborg

Banlı Kullanıcı
sevgili peril lütfen bence böyle zararlı büyü çeşitlerini anlatma bazıları yapabilir onlarla beraber sende gidersin unutma....

Ajan 47

Kayıtlı Üye
sevgili peril lütfen bence böyle zararlı büyü çeşitlerini anlatma bazıları yapabilir onlarla beraber sende gidersin unutma....

Hayır senin dediğine katılmıyorum . Bu site bilgilendirme amaçlıdır ve herkes istediğini yapar . Onun koyduğu bilginin başkası tarafından uygulanması bilgiyi verenin suçu değildir . Ve çağdaş düşün biraz zararlı bilgiyi veren mi suçludur yoksa uygulayan mı ?

sayborg

Banlı Kullanıcı
her ikiside ben eskı kafalıyım ajan 47...

adoo27

Kayıtlı Üye
bunu dayıma yapmışlar ama biraz farklıydı. dayım dağ gibi adamdı bir anda yatağa düştü eridi öldü. bir hocaya gittik ve bize dediler. bu adama büyü yapmışlar bir sabuna 41 tane iğne saplayıp suya atmışlar dedi. o sabun eridikçe dayınızda içten içe gidecektir dedi. ve gittide. büyünün bozulması için ise yapılacak şey o sabunu bulup çıkarmakmış. ama kim bilir nerde bulmak çoook zordu :(

Persefone

Kayıtlı Üye
Ak Büyü: Ak büyü yapanın da bundan etkilenmenin de “ hayrına” bir sonuç elde etmektir. Toplumun ve insanların iyiliklerini hedef alır……

1- Karısına- çocuklarına- kayıtsız- gözü dışarıda olan erkekleri evlerine bağlamak için yapılanlar.
2- Karısına-çocuklarına sert davranan babaları yumuşatmak için yapılanlar.
3- Sevgisi kazanılmak istenen kimsede bu duyguyu uyandırmak için yapılanlar.Sevdiğinden karşılık görmeyen erkek veya kadının başvurduğu büyüdür bu….
4- Gurbette olan kimsenin çabuk gelmesini sağlamak için yapılanlar.
5- Yitirilmiş eşyayı özellikle mücevver gibi değerli şeyleri bulmak için yapılandır.
6- Her dilek için geçerli olanlar.
7- Kötü büyülerin etkilerini bozmak için yapılanlar.

Ak büyü işlemlerini din adamları ve havas ilmi ile iştigal edenler yapabilirler bu büyü işlemini herkes yapamaz

Bu ak büyüleri neden herkes yapamıyor bir zararı falan mı oluyor

origanum

Yönetici
Bu ak büyüleri neden herkes yapamıyor bir zararı falan mı oluyor

Her güçlü majisyen yapabilir, yanlış bir yorum yapılmış sadece. Ayrıca büyünün rengi olmaz büyü büyüdür. Bazı insanlar yumuşatmak istemiş sadece o yüzden garip kavramlar ortaya çıkmış. Herkesin iyiliğine olması diye birşey yoktur. Bir kişinin hayatına müdahale edilmesi kime ve neye göre iyidir, bazı dar bakış açısına sahip insanlara göre mi? Belki o kişinin tekamülü açısından kocasının dışarıya bakması ya da babasından sert davranış görmesi gerekmektedir. O sayede erişeceği seviyeyi nasıl bilebilir bir insan da bu müdahale etmeye iyilik yaptım der, vicdanını mı rahatlatıyor, kendini mi haklı göstermek istiyor etrafa, egosunu mu tatmin ediyor. Kişinin gelişimine müdahale etmek iyi bir şey olarak kabul edilemez ve iradesine müdahale etmek ise kesinlikle büyüdür. Büyü de ırklara ayrılmaz. Sadece her majisyen kendi mensup olduğu inanç sisteminin kurallarına göre büyü yapabilir, her türlü konu hakkında. Bir pagan havass yapamaz çünkü islami kurallara göre yaşamıyordur, bir müslüman da pagan büyüsü yapamaz çünkü pagan tanrılarına inanmıyordur ve onlar gibi yaşamıyordur.

Persefone

Kayıtlı Üye
Çok haklısınız bu açıdan düşünmemiştim çok teşekkür ederim.

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
gazetecilik 3. sınıf terk
benim sınıf arkadaşımın annesine yapmışlardı irtibatı kestikten sonra ne oldu bilmiyorum ama kadın ayrılmadan önce kocasından baya zayıflamıştı :( yapılma amacını hiç anlamış değilim hala

bliss286

Kayıtlı Üye
kır iğne derken nasıl bi iğne ve okunacak şeyi kendimiz mi yazıcaz?

origanum

Yönetici
kır iğne derken nasıl bi iğne ve okunacak şeyi kendimiz mi yazıcaz?

Hiç kullanılmamış bir dikiş iğnesi alınır. Okunacak dua da bellidir, kafaya göre birşey tabiki okunmaz. Sitemizde başkalarının hayatını olumsuz etkileyecek uygulamalar yapma amaçlı paylaşılmaz, bilgi amaçlı paylaşılır. Böyle bir uygulamanın varlığını ve yapılış şeklini bilin ama usta olmadan uygulamayın diye.

termagant

Kayıtlı Üye
Kabak büyüsü nde verilen tarifte, on esma okunur diyor. Bu on esma hangisi? Ben hala anlayamadım ya kusura bakmayın arkadaşlar. Bilen birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim..

origanum

Yönetici
Kabak büyüsü nde verilen tarifte, on esma okunur diyor. Bu on esma hangisi? Ben hala anlayamadım ya kusura bakmayın arkadaşlar. Bilen birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim..

11 esma okunur diye yazıyor on değil. Bunu ancak bu işlerde ehil olan yapsın diye şifreli anlatımdır. Konu ile alakalı olan ayrıca niyeti destekleyici nitelikte olan esmalardan 11 adedi seçilir ve hepsinin adedi aradaki bağlaçların da adedi eklenerek okunur. Okumalarda kişilerin adlarının ebced değeri de eklenirse kuvvetli olur uygulama. Ayrıca konuyla ilgili gün ve saatte yapılması da (örneğin venüs günü venüs saati) etkiyi arttırır.

termagant

Kayıtlı Üye
11 esma okunur diye yazıyor on değil. Bunu ancak bu işlerde ehil olan yapsın diye şifreli anlatımdır. Konu ile alakalı olan ayrıca niyeti destekleyici nitelikte olan esmalardan 11 adedi seçilir ve hepsinin adedi aradaki bağlaçların da adedi eklenerek okunur. Okumalarda kişilerin adlarının ebced değeri de eklenirse kuvvetli olur uygulama. Ayrıca konuyla ilgili gün ve saatte yapılması da (örneğin venüs günü venüs saati) etkiyi arttırır.

Anladım Origanum :)
Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.. Ben de esma denilince bir dua gibi algılamıştım.(hani Ayetel Kürsi gibi falan). Bunu yapabilmek için sanırım baya bir uğraşmak gerekecek, ebced hesaplamayı bilmiyorum ama hemen siteyi kurcalayım bakalım..
Çok teşekkür ederim, sevgiler :)

ZIDLAYTARUM

Kayıtlı Üye
slm cok sevdigim ve deger verdigim bir aile yıkılıyor tekrar birbirlerine dönmesi için en etkili büyü hangisidir öbür boyu sürecek birbirlerini sevip saymaları için ne olur yardım edi,n saygılar