Celseler ve kanallama.

Hopee

Kayıtlı Üye
Dünya'ya sadece doğup, büyüyüp, çocuk yetiştirip ölmek için gelmediğimiz inancı kapladı içimi ve farkındalık arayışım bir kaç sene önce böyle başladı. Bu yolda ışığa daha yakın olmak adına hermetik cemiyetlere katılma çabalarım oldu ancak net bir sonuca ulaşamadım, yalnızca mail üzerinden iletişime geçebildik. Okuduğum kitaplar ışığında farkındalığı en hızlı tezahür ettirecek durumlar kitlelerce yapılan çalışmalarla vuku buluyor; bu konuyu açma sebebim de tam olarak bu, fikirlerinizi alıp eğer varsa farklı bakış açılarını özümseyebilmek. Giriş bölümünü geçip ana konuya girsem daha iyi olacak sanırım :)

Öncelikle kitap isimlerini paylaşmalıyım
Ra Bilgileri
Kasyopya Celseleri
Pleiades Öğretileri

Temelden almak gerekirse bu üç kitap serisi hayata olan bütün bakış açımı ve görüşümü değiştirdi. Bir'in yasasını evrendeki yansımalarını ve sapmalarını idrak etmemde basamak görevi gördü, görüyor da.. Aranızda kitaplardan herhangi birini okuyan var mıdır acaba? Fikirlerinizi almayı, hayatınıza etkilerini dinlemeyi hevesle bekliyorum. Sonsuz yaratanın ışığıyla kalmanız dileğimle, adonai.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Ra Bilgelerini ve Pleiades Öğretilerini okudum. Benim hayata, dinlere ve insanlara karşı bakış açım seneler önce değişti. Atlantis ve Mu bilgilerinin günümüzde ki konumlarını ve algılarını inceleyen kitaplarda okumanı tavsiye ederim.

Saygılarımla.

blacklist92

Kayıtlı Üye
Ben çoğunu okudum ve ilk okuduğumda pek akıl sır erdiremedim sonradan verilmek istenilen mesajı anladım. hepsine inanmıyorum çünkü bilgiler yüzde yüz doğru değil yada şöyle söyleyim herkesin kendi doğruları var. Kanallamada telepati yöntemi kullanıldığı için karşı taraf size sizin anlayabileceğiniz tarzda kelimeler gönderir buda bilgi farklılığına yol açar. Demek istediğim müslüman birisi ile hristiyan birisi yada şaman birisi aynı varlıklarla iletişime geçip celse yapmaya kalksa yaptıkları celse birbirlerinden çok çok farklı olacaktır. Çünkü Bu varlıklar şifreli konuşuyor ve çok zekiler. Ben bunların uydurma olmadığını düşünüyorum ama insanlar ham bilgiyi işleyip kendindende birşey koyup önümüze sunmuşlar.