Çekicilik Büyüsü

Seraphine

Kayıtlı Üye
Gerekenler :
- 1 adet küçük el aynası
- Gül yağı
- Paçuli bitkisinden üretilmiş tütsü ( Sılhat olarakta geçiyor bitkinin adı )
- 3 adet turuncu mum

Yapılış :
Gökyüzün'de dolunay varken tenha bir yer bulunuz. Çemberinizi açın ve mumlar ile tütsüyü yakın. Vücudunuz' da değiştirmek istediğiniz veya ilgisini arttırmak istediğiniz bölgeleri soyunarak ( sadece o bölgeleri ) gül yağı sürünüz. Örneğin : Sence ayaklarının çok büyük olduğunu düşünüyorsan, ayaklarının üst kısmını yağla. Eğer tüm vücudunuzu halletmek istiyorsan ( tamamen soyunarak ) ; alnını yağla, göğüs kemiğini yağla, göbeğini yağla, her iki bileğini ve her iki diz arkasında ki merkezi yağla. Ayna' yı tütsü dumanı üzerinden geçir ve daha sonra başının üstüne yansıyan yüzü tam ay' a bakacak şekilde tut ve şu sözleri söyle :

' Ağaç ve rüzgar, korlaşmış ateş ve sis,
Kutsanmış çocuğunuza isteğini bağışlayın.
Kutsal ana, Bu aynayı görevlendir,
Işığını, güzelliğimi belli etmek için serbest bırak.
Onu nezaketli parlamanla sar,
Tüm isteğim bu, Kendini göstersin ! ' aynayı indir ve içine bak. Kendini görmek istediğin veya başkalarının görmek istediği gibi görmeye çalışın ve şu sözleri söyleyin :

' Senin ormanında bir filiz olarak,
Güzelliğimi asla solmaz yap. ' şimdi göze hoş görünmesini istediğiniz yerlerinize ayna yardımı ile ay ışığı yansıtın. İşiniz bitince mumlar ve tütsünün sönmesini bekleyin, toplanın ve aynayı siyah kadife bir kumaşa sararak güvenli bir yerde saklayın. Eğer ayna kırılırsa büyü de bozulur. Ekstradan yapmanız gereken tek şey ; iş görüşmesi, davet vs. gibi yerlere giderken 10 dakikanızı ayırıp güzel görünmesini istediğiniz yerlerinize gül yağı sürün. Ama istediğiniz zaman yapmanız da bir sakınca yoktur.

- Alıntıdır -

Notlar : Bu uygulamayı bizzat kendim de yapıyorum ve bu yüzden eklemek istediğim bir kaç dip not var.

- Seçtiğiniz aynanın başkası tarafından kullanılmamış olması, sadece size ait olması daha iyi olacaktır. Ayrıca süslü, işlemeli aynalar daha iyi olmak ile birlikte tahta - ağaç çerçeveli aynalar kullanmanızı tavsiye ederim.
- Dolunay büyürken de yapılabilir ama gökyüzün de tam dolunay hakimken daha etkili olacaktır, küçülme evresinde yapmamanızı tavsiye ediyorum.
- Belli zaman aralıkları ile uygulamayı ayna üzerinde tekrarlamanız iyi olacaktır.
- Mum renginin soluk değil, parlak olmasına özen göstermenizi tavsiye ederim.
- Bu uygulamayı forum içinde arattım ama bulamadım, eğer var ise ve göremediysem üzgünüm :)

- Teşekkürler :) -

celinè1

Kayıtlı Üye
bunu meditasyonlar ile kendini geliştirmiş kişiler yapabilir,değil mi?

Seraphine

Kayıtlı Üye
Meditasyon ; enerji yükseltme, frekans arttırma gibi olumlu faydaları ile bir yere kadar yardım eder tabii ki bu uygulamalarda, ama temel bilgilerin ve alt yapının da olması gerekir. Yani sırf meditasyon ile kendinizi geliştirmeniz karşılığında çok verimli bir uygulama yapamayabilirsiniz :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

-Uygulama bir Maji uygulamasıdır.

-Uygulamaya yapacak kişinin bir Wiccan olması gerekiyor ve Maji yapabilecek ilme vakıf olması gerekiyor.