Cehenneme düşmek !!

Kiymazxx

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.

Arkadaşlar rüyamda ateşli bi alemde Peygamber Efendimiz (s.a.v) bir sözünü söylüyordum ve tam o anda söz bitmeden çok hızlı ve ters bir şekilde (sırtım cehenneme dönük) cehenneme düşüyordum yada çekiliyordum tam düşeceğim sırada uyandım gerçekten çok korkunçtu ve gerçek gibiydi rüyamı yorumlayabilecek birisi varmı ?

Prunin

Banlı Kullanıcı
Soru Bölümüne Açabilirdin Gerçi.
Ama Suçlamıyorum Olabilir Böyle Şeyler.
Ateş Birçok şeyi Temsil Eder Yeniden Dogumu Acıların Dinmesi Gibi.
Yere Düştüysende Bir Hatan Vardır Yada Yanlış Yoldasındır.
Benim Diycegim bu.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
İçten içe hz.peygamberin sözlerini kabullenmeme varsa bunun rüyanıza yansıması olabilir diye düşünüyorum.

La-edri

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.

Arkadaşlar rüyamda ateşli bi alemde Peygamber Efendimiz (s.a.v) bir sözünü söylüyordum ve tam o anda söz bitmeden çok hızlı ve ters bir şekilde (sırtım cehenneme dönük) cehenneme düşüyordum yada çekiliyordum tam düşeceğim sırada uyandım gerçekten çok korkunçtu ve gerçek gibiydi rüyamı yorumlayabilecek birisi varmı ?

Hangi sözünü?Belki onun sözü diye zan ettiginiz sey onun bir sözü degildir.Yorum icin sözüde bildirmeniz icab ediyor.

romeo713

Kayıtlı Üye
Hangi sözünü?Belki onun sözü diye zan ettiginiz sey onun bir sözü degildir.Yorum icin sözüde bildirmeniz icab ediyor.

bende tam aynı şeyi sorucaktım ... hangi sözü ve bu gerçekten hadis mi yani onun sözümü....