Cadımıyım ?

Creative34

Kayıtlı Üye
Bunun cevabı çok basit. Cadı olan cadı mıyım diye sormaz. Soruyorsan değilsindir. Bunun farkındalığı çok küçük yaşlardan itibaren başlar. Soydan gelmediysen de sonradan cadı olamazsın.
Soydan geldiğine inanmıyorum doğduğunda dolunay varsa hele birde kendimden yola çıkarak yazıyorum içsel rehberin varsa sana söylüyor şu zaman bu olacak bana olmadık zamanda paganik bilgilendirme yaptı iç rehberim aileden gelme evet vardır kalıtsal ama doğduğun vakit seni psişik cadı yapabilir karman da varsa görürsün benim ailemde okült bilime kimse ilgi duymaz psişik yetenekleri yok bende var annem beni bildiğinden odama çekinerek girer odamdaki farklı enerjiyi hissediyorlar

Al-Hazret

Kayıtlı Üye
İş
Serbest
Soydan geldiğine inanmıyorum doğduğunda dolunay varsa hele birde kendimden yola çıkarak yazıyorum içsel rehberin varsa sana söylüyor şu zaman bu olacak bana olmadık zamanda paganik bilgilendirme yaptı iç rehberim aileden gelme evet vardır kalıtsal ama doğduğun vakit seni psişik cadı yapabilir karman da varsa görürsün benim ailemde okült bilime kimse ilgi duymaz psişik yetenekleri yok bende var annem beni bildiğinden odama çekinerek girer odamdaki farklı enerjiyi hissediyorlar

Buna genetik ailevi şizofreni derler, hele hele ne ne zaman olur divanelerine...

K_kop

Kayıtlı Üye
Sistem size belirli cagrilar yapar,yoldan cikmayi dusundugunuz anda isaretleri verir.Ruyalar,bazi ulvi durumlar yasarsiniz.Dogustan majikal Çalıșmalarin bilgisi icinizde vardır.Gorüler gelir.Semboller,vb ve hep sizi yol ceker.Eger belirli bir yerde hâla sisteme katki saglamiyorsaniz Siler Atar sizi ne görü kalir ne majikal çalișma bilgisi.Ama eğer sistemib size ve misyonunuza çok fazla ihtiyaci bulunuyor sa yıllarca isaretleri size verir.Cadi kavrami çok geniș, her dinden ve insnaistan olunabilir

K_kop

Kayıtlı Üye
Odayı arinidirin majikal çalışmaları siyah kumașta saklayin,bu durum yukselișin bazı donemlerinde çoğu kiși yasiyor,enerji yogunlasmalari vb ama enerjiyi yaymamaya bak.

Creative34

Kayıtlı Üye
Odayı arinidirin majikal çalışmaları siyah kumașta saklayin,bu durum yukselișin bazı donemlerinde çoğu kiși yasiyor,enerji yogunlasmalari vb ama enerjiyi yaymamaya bak.
Bazen kendimi sabote ediyorum kendimi kanallara kapatıyorum çok rahatsız edici şeyler yaşadım ailem bile şikayet etti en sonunda varlıkları özel işlemle def ettim taciz boyutuna geliyor bazı özenen arkadaşlar İnan’ın hiç hoş değil odamda patlayan ampüller yeri değişen kablolar kulağıma gelen on megafon gücünde tarif edemediğim sesler en sonunda dur dedim Okült büyü malzemelerim tarot hepsini uygun şekilde hayatımdan çıkardım varlıklar yüzünden ilişkilerim bozuldu

Creative34

Kayıtlı Üye
Siz bu konuda gerçek profesyonelsiniz yazım diliniz muhtemel sayısalcı rasyonelsiniz çok zeki dalgalar hissettim dünya görüşünüz Engin yazı dili o ruhu ele verir

ThEnd

Kayıtlı Üye
Soydan geldiğine inanmıyorum
Senin inanıp inanmaman önemli değil, kurallar var. Cadılık soydan gelir. Eğer soyunda yoksa istersen tüm ritüelleri ezbere bilip uygula, farketmez. Soyunda yoksa cadı olman imkansız. Enerjisel sınıfta psişik olabilirsin o kadar :)

Creative34

Kayıtlı Üye
Senin inanıp inanmaman önemli değil, kurallar var. Cadılık soydan gelir. Eğer soyunda yoksa istersen tüm ritüelleri ezbere bilip uygula, farketmez. Soyunda yoksa cadı olman imkansız. Enerjisel sınıfta psişik olabilirsin o kadar :)
bu yoruma gülerim ?

Creative34

Kayıtlı Üye
Bu cevap ne? Üslübuna bakılırsa yaşın baya ufak herhalde . Forumda bir çocukla tartışmaya girmek istemem. Sana da mutlulaklar.
Olaya gülme emojisiyle girilirse böyle cevap verilir bu tip yetenekler aileden gelmez düz ezbere yorum olmuş yazılan yoruma layıkıyla cevap oldu

Creative34

Kayıtlı Üye
Bu cevap ne? Üslübuna bakılırsa yaşın baya ufak herhalde . Forumda bir çocukla tartışmaya girmek istemem. Sana da mutlulaklar.
Sizin yorumunuz çocuk bir kere bu tip yetenekler kalıtsal değildir olaya sabit bakmayın cadı filmlerindeki değil süpürgeli rüzgârlı çağıran cadı ailesi Google girin tarihte ün salmış cadılar her biri tek ekol kaynaklara girin bakın benim ailemde kimsede yok bende var oluyor Evren’de hiç bişry sabit değil tek bilgi ,bilgi değildir bende var ailemde yok sabit düşünmeyin

EzUTu

Kayıtlı Üye
Sizin çoğu yazinizi okuyorumda,psikolojik destege ihtiyacınız var.Istersenis bir psikologa gorunun ve bu tarz işlerde uazak durun çünkü sistem cehaleti sevmez.Almaz yani sizi.

Ondan mı attılar diyorsun, sansür tipler...

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Benim bildigim kadariyla da bir cinni taifenin, hizmet ettigi kisinin olumunden sonrasi icin hukum vermesiyle size miras gibi kalmis olmasi gerekiyor. Soydan gelen kisiye de birakilabilir, disardan birine de. Cunku buyucu iblise ortak olmustur ve dogacak cocugunu daha cenin iken buyuk oranda bu ise hazirlamistir. Cocuk artik adanmis dogar ve imtihan bilinci tasimaz , ahireti bu yuzden yoktur ve icgudusel olarak tesvikler alir. Zaten kendi iradesi ile de bunu isteyecektir. Allahtan bir rahmetle o yola girmezse de artik karma borclariyla yuzlesir ve hesabi kapatamazsa cocuguna aynen bunu birakir.

Ya da iste istidrakinizin tum imkanlarini zorlayarak en bastan baslamalisiniz. Cinler alemini kesvetmeli, cadiliga meyilli iseniz gozleriniz ile cinleri olduklari yerde deyim yerindeyse mihlayabilmelisiniz. Onlari farkettiginiz gibi pokemon gibi alikoyabilmelisiniz. Ruhunuzu olmara acmali sexuel ihtiyaclarinizi onlarla karsilamalisiniz. Bedeninizi paylasabilmelisiniz. Yalniz yasamalisiniz. Zaten sosyallesemezsiniz de. Etrafinizda ancak onlarin enerjilerini icebileceginiz kisilere yer vermelisiniz. Onlarla asla derin muhabbet kuramaz, dertlesemez, yardimlasamaz, onlarin hayrina bir iyilikte bulunamaz sadece var olmalari dolayisi ile onlara verilen canlilik enerjisini onlardan calarsiniz. Onlardan somuru duzeni kurabildikce cinlerin sizden emdigi bioenerjinizi onlardan temin edersiniz. Toplu sex ve hatta akla zor gelen rituellere onlari baglar ve sosyal ortamin herturlu imkanina karsi dusuk benlikli kisilere bir yuksek enerji yasayacaklari ortamlar ayarlarsiniz. bu da sizin onlardan daha fazla enerji temin etmeniz demektir.
Ve tabi kediler. Kediler dogal psisik depolaridir. Cadilarin dronlaridir.

Ben sadece bir kaynak okudum.

Cadı ve büyücü aynı değil mi? Tanıdığım bir büyücünün atalarında var büyücülük ve evinde kedi bakıyor, önceden yoktu sonradan aldı kediyi eve. Kediye zarar mı veriyor yani yaptıklarıyla. Maalesef elinden kediyi almamın bir yolu yok.

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
3
Görüntüleme
2K