Cadımıyım ?

Champagne

Kayıtlı Üye
Cadı olup olmadığımı nası anlarım ? Bu konulara epey ilgim var ve ananemin annesi büyü işleriyle uğraşıyomuş epey ama şu an kimse bundan bahsetmiyo. İçimde birazda olsa o enerjiyi hissediyorum ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum :((

Champagne

Kayıtlı Üye
Çağrı alırsınız bu çağrı erken yaşlarda gelir, Acaba sorusu sormazsınız şüphe etmezsiniz. Nasıl anlarım diye sormasınız. Öyle bir çağrıdır.
Peki eğer cadı olduğumdan eminsem nasıl bir eğitim almam gerekir ve kendimi nasıl geliştiririm ( bunlarda çağrıyla gelmiyodur heralde )

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Büyük bir bölümü Çağrı ile geliyor.
Cowenler ile bilgi paylaşımı ( günümüz de internet ortamında cowen kuruluyor ama hiç sağlıklı değil)
Kendi araştırmalarınız teorik eğitim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Cadılık ile ilgili bir soru ise gözler açık ya da kapalı fizik ötesi görüler alır ve zaten bunlar anlamlı bilgilerdir.

Diyelim ki kişi bir görü alıyor. Bu bir para olsun. Başka bir şey yok. Ne anlamı var niye gördüm diye sorabilir. Böyle ise beynin elektriklenme halidir. Görüntü beyinde oluşur zaten.

Fakat psişik bir faaliyet ise bu görü paranın alındığımı, aşınacağımı, kayıp edileceğimi gibi diğer bilgileri de içirir.

Yani ne anlamı var acaba diye bir soru oluşmaz.

Bazen de kelimeler gelir. Fakat kelime anlamı çok büyüktür. Hepsini görmek duymak mümkün olmaz.

Örneğin kadekeus gördü kişi diyelim. Bu görü araştırması için buna ait öğrenmesi gerekenler var demektir.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Öyle olsaydınız hayatınızda reel dünya sebep sonuçlarıyla tam aciklayamadiginiz istisnai durum ve hisler olurdu. Kendinizi bilirdiniz, değilsiniz ama sonradan nasıl olunur bilmem ;)

Ü

Üye silindi 58480

Benim bildigim kadariyla da bir cinni taifenin, hizmet ettigi kisinin olumunden sonrasi icin hukum vermesiyle size miras gibi kalmis olmasi gerekiyor. Soydan gelen kisiye de birakilabilir, disardan birine de. Cunku buyucu iblise ortak olmustur ve dogacak cocugunu daha cenin iken buyuk oranda bu ise hazirlamistir. Cocuk artik adanmis dogar ve imtihan bilinci tasimaz , ahireti bu yuzden yoktur ve icgudusel olarak tesvikler alir. Zaten kendi iradesi ile de bunu isteyecektir. Allahtan bir rahmetle o yola girmezse de artik karma borclariyla yuzlesir ve hesabi kapatamazsa cocuguna aynen bunu birakir.

Ya da iste istidrakinizin tum imkanlarini zorlayarak en bastan baslamalisiniz. Cinler alemini kesvetmeli, cadiliga meyilli iseniz gozleriniz ile cinleri olduklari yerde deyim yerindeyse mihlayabilmelisiniz. Onlari farkettiginiz gibi pokemon gibi alikoyabilmelisiniz. Ruhunuzu olmara acmali sexuel ihtiyaclarinizi onlarla karsilamalisiniz. Bedeninizi paylasabilmelisiniz. Yalniz yasamalisiniz. Zaten sosyallesemezsiniz de. Etrafinizda ancak onlarin enerjilerini icebileceginiz kisilere yer vermelisiniz. Onlarla asla derin muhabbet kuramaz, dertlesemez, yardimlasamaz, onlarin hayrina bir iyilikte bulunamaz sadece var olmalari dolayisi ile onlara verilen canlilik enerjisini onlardan calarsiniz. Onlardan somuru duzeni kurabildikce cinlerin sizden emdigi bioenerjinizi onlardan temin edersiniz. Toplu sex ve hatta akla zor gelen rituellere onlari baglar ve sosyal ortamin herturlu imkanina karsi dusuk benlikli kisilere bir yuksek enerji yasayacaklari ortamlar ayarlarsiniz. bu da sizin onlardan daha fazla enerji temin etmeniz demektir.
Ve tabi kediler. Kediler dogal psisik depolaridir. Cadilarin dronlaridir.

Ben sadece bir kaynak okudum.

Kirke’nin günlüğü

Kayıtlı Üye
Öncelikle o dünyaya çekilirsin, kendini oraya ait hissedersin. İç güdüsel olarak büyüyü nasıl yapacağını bilirsin. Küçük yaşlardan itibaren psişik tecrübeler yaşamaya başlarsın ve yaşın ilerledikçe gittikçe güçlenir. Mesela, enerjini odakladığında diğer kişi ve objelere tesir ettiğini farkedersin. Bu konuda birçok farklı düşünce var ama bana göre herkesin tecrübesi kendine hastır. Ayrıca yeteneklerine göre bu deneyimler farklılık gösterecektir.

taroh

Kayıtlı Üye
Öncelikle o dünyaya çekilirsin, kendini oraya ait hissedersin. İç güdüsel olarak büyüyü nasıl yapacağını bilirsin. Küçük yaşlardan itibaren psişik tecrübeler yaşamaya başlarsın ve yaşın ilerledikçe gittikçe güçlenir. Mesela, enerjini odakladığında diğer kişi ve objelere tesir ettiğini farkedersin. Bu konuda birçok farklı düşünce var ama bana göre herkesin tecrübesi kendine hastır. Ayrıca yeteneklerine göre bu deneyimler farklılık gösterecektir.
bende de cadılık var o zaman ama enerjim diğer enerjisel varlıkların üstesinden gelecek kadar büyük olmadı hiç.

Afifege

Kayıtlı Üye
Çağrı alırsınız bu çağrı erken yaşlarda gelir, Acaba sorusu sormazsınız şüphe etmezsiniz. Nasıl anlarım diye sormasınız. Öyle bir çağrıdır.
Sevgili urum diyelimki . Biri 2-3 defa cagri aldi. Hatta 20 li yaslarda da aldi ama onemsemedi. Ve bir kac gun once ufak bir deneme ile bunu kendine kanitladi. Kisi kabul ettikten sonra gerisi gelir degil mi? Yani bu yolda kapilar onune acilir mi?

Aisling

Kayıtlı Üye
Sırf meraktan soruyorum, diyelim çağrı aldınız(ya da adına her ne derseniz) cevap verdiniz. Cadı oldunuz. Ee sonra ne olacak? Yanı oldunda ne oldu? Ne yapmayı planlıyorsunuz?

metalhead426

Kayıtlı Üye
Hepimiz cadıyız. Ya da hepimiz psişiğiz demek daha doğru olur sanırım. Cadılıktan kasıt tam olarak ne bilmiyorum ama soyunda wicca ekolünden büyücüler olup olmadığını merak ediyorsan bundan tam olarak emin olamayız diye düşünüyorum ve bence aslında bu hiç önemli de değil. Bu dünyaya hepimiz metafizik yeteneklerle geliyoruz, fiziksel dünyayla haşır neşir oldukça yeteneklerimizi kaybediyoruz daha doğrusu yeteneklerimizi 'uyumaya' bırakıyoruz. Soyunda cadılık var veya yok çalışmalarla bu güçleri uyandırabilirsin. Tabii ki soyunda varsa öğrenilen bazı şeyler sana dna ile aktarılacağından çok daha kolay gelişirsin. Ve şunu da söyleyeyim bu yetenekleri kazanmak sende bir güç hırsına dönüşmemeli. Psişik yetenekler ruhsal gelişimin yan kazanımlarıdır. Bu yolda yanlış uygulamalar yapmak insanı felakete sürükler. Doğru bilgi öğrenip doğru uygulamalar yapman gerekli. Renan seçkinin kitaplarını okumanı tavsiye ederim. Ayrıca sürekli sana destek olacak fiziksel dünyadan veya metafizik dünyadan bir rehberinin, üstadının olması her zaman çok daha sağlıklıdır. Arkadaşların 'çağrı gelir' diyerek bahsettiği şey de rehberler aracılığıyla oluyor.

Jisuxella

Kayıtlı Üye
Cadılık veya büyücülük; Aynen Denisse kardeşimizin dediği gibi soysal özelliklerle aktarılır. Çünkü büyü ve maji dediğimiz olaylar şeytan ile ortak yapılan enerji çalışmalarıdır. Dolayısıyla kişi eğer soyundan geldiği bir kişinin cadılık mirasını aldıysa, Dünya'da ki imtihanı unutup o yolda yürümeye başlayacaktır. Bu zaten bir nevi lanettir, çünkü sonu her ne çeşit olursa olsun cehennemdir.

O yüzden cadılığa pek merak salmayın.
Ailevi olarak soyumuz cadiliktanngeliyor ve aileden aileye aktariliyor. Cehennem veya ne olursa ruhumun zarar goreceği calismalar yapmiyorum hic yapmadik.

Jisuxella

Kayıtlı Üye
Ailevi olarak soyumuz cadiliktanngeliyor ve aileden aileye aktariliyor. Cehennem veya ne olursa ruhumun zarar goreceği calismalar yapmiyorum hic yapmadik.

Bir cadının net dini yoktur. Aslında vardir durum karışïktır. Aileden kan ile gelen cadılık size bir din şartı koşmaz. Hristiyan yahudu müslüman vs. Olabilir. Cadılık kan ile miras ile geçer size. Aile köklerinizin dini yıllar içinde değisip dejenere bile olabilir ama cadılık tinsel bir durumdur o değişmez. Dini bir inanışınız vardır yada yoktur ak veya black veya şifacı iseniz ritüel ve majilerinizi buna göre gerçekleştirirsiniz. Müslümansanız el açar dua eder besleme ile başlar amin ile bitirirsiniz. Hristiyansanız kliseye gidersiniz, Sonuç olarak dualar edersiniz, mudkalar yaparsiniz, vs vs vs. İnancın yolu ne olursa olsun ,, dil, din olarak inanç sistemine göre enerji alisverisi yaparsiniz, sectiğiniz dinin dili veya dinsizliği farketmez. Tek bir inanışınız vardır mesela ama doğadan ve diğer dinlerden de faydalanmak istiyorsunuzdur ve uygularsiniz bunu tercih edenlerde vardir mesela.. Cadılık kişiye bir armağandır ve her dinden çıkabilir kişi tercih etmeksizin bunu hissedecek ve kullanacaktır çünkü bu durum onun tinsel ve bedensel hissiyatından doğar. Ak veya black maji yolu kendisine bağlıdır, ak veya black sonucunun kendisine zarar veya fayda getirecegine inanir veya inanmaz ona kalmis, bazisi black yapmak istemez, enerjisiyle ve doğa ile ters düşmez istemez bunu tercih eder mesela benim gibi hiç bir zaman black tercih etmedim. Demem oki. Bu tinsel yüksek benliğinizi dininize göre yasiyorsaniz kendinize cevrenize vs zarar getirecek majiler yapsaniz gunah degildir. Şifa için dogaya çevreye herkese sifa ve fayda getiren calismalariniz mesela neden günah olsun ?. Gibi gibii düşünün çook derin konular. Çok uzattım ama bir nebze aciklamak istedim. Koşulsuz sevgiler ışıkla kalın

Jisuxella

Kayıtlı Üye
Benim bildigim kadariyla da bir cinni taifenin, hizmet ettigi kisinin olumunden sonrasi icin hukum vermesiyle size miras gibi kalmis olmasi gerekiyor. Soydan gelen kisiye de birakilabilir, disardan birine de. Cunku buyucu iblise ortak olmustur ve dogacak cocugunu daha cenin iken buyuk oranda bu ise hazirlamistir. Cocuk artik adanmis dogar ve imtihan bilinci tasimaz , ahireti bu yuzden yoktur ve icgudusel olarak tesvikler alir. Zaten kendi iradesi ile de bunu isteyecektir. Allahtan bir rahmetle o yola girmezse de artik karma borclariyla yuzlesir ve hesabi kapatamazsa cocuguna aynen bunu birakir.

Ya da iste istidrakinizin tum imkanlarini zorlayarak en bastan baslamalisiniz. Cinler alemini kesvetmeli, cadiliga meyilli iseniz gozleriniz ile cinleri olduklari yerde deyim yerindeyse mihlayabilmelisiniz. Onlari farkettiginiz gibi pokemon gibi alikoyabilmelisiniz. Ruhunuzu olmara acmali sexuel ihtiyaclarinizi onlarla karsilamalisiniz. Bedeninizi paylasabilmelisiniz. Yalniz yasamalisiniz. Zaten sosyallesemezsiniz de. Etrafinizda ancak onlarin enerjilerini icebileceginiz kisilere yer vermelisiniz. Onlarla asla derin muhabbet kuramaz, dertlesemez, yardimlasamaz, onlarin hayrina bir iyilikte bulunamaz sadece var olmalari dolayisi ile onlara verilen canlilik enerjisini onlardan calarsiniz. Onlardan somuru duzeni kurabildikce cinlerin sizden emdigi bioenerjinizi onlardan temin edersiniz. Toplu sex ve hatta akla zor gelen rituellere onlari baglar ve sosyal ortamin herturlu imkanina karsi dusuk benlikli kisilere bir yuksek enerji yasayacaklari ortamlar ayarlarsiniz. bu da sizin onlardan daha fazla enerji temin etmeniz demektir.
Ve tabi kediler. Kediler dogal psisik depolaridir. Cadilarin dronlaridir.

Ben sadece bir kaynak okudum.
Farklı varlıklar ile kesişen yollar var ama durum bu degildir isikla kalin.

Jisuxella

Kayıtlı Üye
Hepimiz cadıyız. Ya da hepimiz psişiğiz demek daha doğru olur sanırım. Cadılıktan kasıt tam olarak ne bilmiyorum ama soyunda wicca ekolünden büyücüler olup olmadığını merak ediyorsan bundan tam olarak emin olamayız diye düşünüyorum ve bence aslında bu hiç önemli de değil. Bu dünyaya hepimiz metafizik yeteneklerle geliyoruz, fiziksel dünyayla haşır neşir oldukça yeteneklerimizi kaybediyoruz daha doğrusu yeteneklerimizi 'uyumaya' bırakıyoruz. Soyunda cadılık var veya yok çalışmalarla bu güçleri uyandırabilirsin. Tabii ki soyunda varsa öğrenilen bazı şeyler sana dna ile aktarılacağından çok daha kolay gelişirsin. Ve şunu da söyleyeyim bu yetenekleri kazanmak sende bir güç hırsına dönüşmemeli. Psişik yetenekler ruhsal gelişimin yan kazanımlarıdır. Bu yolda yanlış uygulamalar yapmak insanı felakete sürükler. Doğru bilgi öğrenip doğru uygulamalar yapman gerekli. Renan seçkinin kitaplarını okumanı tavsiye ederim. Ayrıca sürekli sana destek olacak fiziksel dünyadan veya metafizik dünyadan bir rehberinin, üstadının olması her zaman çok daha sağlıklıdır. Arkadaşların 'çağrı gelir' diyerek bahsettiği şey de rehberler aracılığıyla oluyor.
Psişik ve metafizik yetenekler ile tabiki insan dünyaya gelir bir kere epifiz bezimiz var ama herkes cadı olarak gelemez, cadılık tercih değil doğulur wicalık tercihtir. Kan dns vs aktarilir. El almak gibi. Bunu yetişkin olmadan kucuk yaslarda anlarsiniz zaten , farkli ekoler var.ailem soynolarak cadiliktan geliyor. Bikgi almak isteyen ozelden ulasabilir

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Cadılık Öğretisi Kadim zamanlara kadar dayanır. M.Ö 6 yüzyıl da Cadılık oldukça popüler bir majikal uygulamaydı. İlk cadı Vatikan arşivleri de ve Britanya Regulum kitaplarında yer alan bilgiye göre "Aris" tir. Aris herhangi bir dine bağlı olmadan özgür düşünce ve faaliyet felsefesi ile güçlerini insanların yararına kullanmıştır. Ancak büyü canlı bir varlık olduğundan dolayı Aris yaptığı büyülerin çoğunun kontrolünü kaybetti ve çevre krallıklar tarafından lanetli olarak anıldı. İçinde yaşadığı krallık ta Aris için ölüm kararı çıktı. Aris bunun ardından gücünü ve Öğretilerini aktarabilmek için bir kadınla birlikte olup o kadını hamile bıraktı ve ülkede ki en maharetli kuyumcunun yaptığı bir yüzüğe tüm güçlerini, bilgilerini aktardı. Bu yüzüğe orta Britanya da ejder-nas denir ama orijinal adı bilinmiyor. Bu bilgileri vermem de ki neden herkes cadılığı ve Cadılık öğretilerini kötü, lanetli olarak bilir lakin büyüyü kontrol edebilmek çok büyük bir irade ve sabır ister. Aileniz de Cadılık öğretilerini uygulayan bir akrabanız var ise en doğru bilgiyi ondan alabilirsiniz. Bedeniniz Cadılık öğretilerini ve kabiliyetini kaldırabilecek güçte değil ise ölümünüze dahi yol açabilecek bir durum içerisinde bulabilirsiniz kendinizi. Her cadıda güç ve öğretilerin ortaya çıkış şekli genetik yapılara ve soy aktarımında ki düzene bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Bilginize Saygılarımla

ThEnd

Kayıtlı Üye
Bunun cevabı çok basit. Cadı olan cadı mıyım diye sormaz. Soruyorsan değilsindir. Bunun farkındalığı çok küçük yaşlardan itibaren başlar. Soydan gelmediysen de sonradan cadı olamazsın.

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
3
Görüntüleme
2K