Cadılık inisiye çalışması 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Diagramma

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar izninizle birşey sormak istiyorum... Eminim ki bu sitede herkes inisiye olmak sözcüğünün anlamını biliyordur... İnsiyelik bildiğiniz üzere Eski Mısrdan günümüze ulaşan ve o zamanlarda yaklaşık olarak 20 - 30 yıl süren bir dönemdi kişi mabete girer dış dünyayla bütün ilişkisinii keser ve kendini Öz'le bütünleşmeye adardı... Şimdi efendim günümüzde böyle birşeyin olması mümkün değil şartlar değişti sözünü duyar gibiyim fakat bu net ortamında kimin ne kadar farkındalığa - enerjisel alana sahip olduğu bilinmeden herkesi birden inisiye etmek ne kadar doğrudur... İnisiye olmak bu kadar kolaymıdır... Cevaplarsanız sevinirim...

dido06

Banlı Kullanıcı
Adminnden kastın

http://www.gizlimabet.com/member.php?u=1 bu kullanıcı mı oluyor acaba? Bende katılmak istiyorum buraya pm attım bile...

hayır canım bu lınk nefes teknıgını nasıl uygulayacagını anlatıyor oda urum neyse admın adlı kullanıcıyı bulup ona özal mesaj atcaksın dogum tarıhın adın felan

ayrıca urum bı bılgı versen kafam karıstı herkez bısey sormus bende daha öncekılre katılmadım buna kaılmam olurmu medyumluk ınsıyesı ıcın özel msj atmıstım sanırım bunun ıcınde tekra yazıyorm(didem 24.12.1984) bu calısma salı gunu o saate olcak ve sadace yazılanları yapmamız yetrlıdır deılmı

peril

Kayıtlı Üye
hayır canım bu lınk nefes teknıgını nasıl uygulayacagını anlatıyor oda urum neyse admın adlı kullanıcıyı bulup ona özal mesaj atcaksın dogum tarıhın adın felan

ayrıca urum bı bılgı versen kafam karıstı herkez bısey sormus bende daha öncekılre katılmadım buna kaılmam olurmu medyumluk ınsıyesı ıcın özel msj atmıstım sanırım bunun ıcınde tekra yazıyorm(didem 24.12.1984) bu calısma salı gunu o saate olcak ve sadace yazılanları yapmamız yetrlıdır deılmı

adımız ve anne adı gerekli oldugu yazıyor ama (mehmet-saver)

dido06

Banlı Kullanıcı
pardon düzeltıyım ozamn :( (gülsen ,didem 24.12.1984

PUNKY

Kayıtlı Üye

Dido yazdığım link nefes tekniği ile ilgli olan değil admin isimli kullanıcının hesabının linkiydi :)

INTERCEPTOR

Banlı Kullanıcı
İş
i n t e r c e p t o r
Yanilmiyorsam, calisma bu gece degilmi beğler?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
eski mısırdan bile önce bir çalışma inisiye temel bir kavramdır. hatta bu majisyenin kendisine bile inisiye denirdi. belki bu inisiye olma işi ölüme kadar devam ederdi.

biz burda bu kavramı kullanırken el vermek te olduğu gibi akıllı enerjileri yönlendirerek kısa bir işlem yapıyoruz. kişi daha sonra kendi çalışmaları ile bu insiyeyi geliştirmesi gerekir. açıklamalrı yaptık daha önce her konuda yeniden yeniden açıklama yapamayacağımız için o açıklamayı okumayanlar bizim değil kendi eksikliğidir.

ve enerjinin site yada başka bir şeyile ilgisi yok evrenle ilgisi var nerde olduğumuzun bir önemi yok. kişi kendi tercih ederse tabiki kapanma işlemi yapabilir bir majisyen zaten bunu yapmak zorundadır. kişileri rizayete biz sokomayızya

çalışma bu gece ne kadar süreceği ne yaşanacağını sormayın lütfen konulara balıklama atlamayın eski konu ve mesajları okuyun

insiliyelerde fazla bilgi verilmiyorki bilinç altı etkilenmesin diye

çalışma 20 dakikan az olmuyor 2 saat bile sürebilir sizin nerjiyi ne kadar çekeceğinizle ilgili akşama görüşürüz

yaman

Kayıtlı Üye
hem gea diye zikir çekip aynı anda nasıl nefes tekniği yapacağız ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
şu şekilde nefe4s alınacak burundan kısa sonra geaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

diye nefes bitene kadar devam edilecek

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
hazırlanıyorum urum aman beni unutmayın,damla ben !

dido06

Banlı Kullanıcı
benıde urum bende beklıyorm hadı bı saat kaldı dıdem ben

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
29 kişi isim göndermiş bakalım kaç kişi gelecek

yeni isim yollamayın artık

yatın ben geliyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
nerdesiniz yahu gealaramı karıştınız huuuuuuuuu bitti yahu bir iki kişi kaldı tamamda bitenler yazsın

yaman

Kayıtlı Üye
ben bitirdim :) yere yattım ve başladım 10 dakika boyunca devam ettim zikiri yaparken ara ara gözlerim karardı gözüm açıkken heryer karanlıktı yani ve hafif hissediyordum kendimi kardeşimin odaya girmesiyle kalkmak zorunda kaldım kalkmakta zorlandım 100 kilo gibi hissettim kendimi sonra kardeşimi gönderdikten sonra 20 dakika daha devam ettim ve çok zevkliydi ondan sonrası vucudumda karıncalanma bir enerji girişi gibi birşey hissettim bunu vucudumda hissetmek çok zevkliydi gözlerim açıkken etrafımda dönen yeşil enerji huzmeleri gördüm sürekli dönüyorlardı enerjinin içime girdiğini hissettim gözlerimi kapadım ruhum bedenimden fırlayacakmış gibi oldu ve bi an kendimi dışardan gördüm yatarken etrafımda bir enerji kalkanı var gibiydi ve sanırım urum çalışmayı bıraktığında bıraktım çalışmayı çünkü enerji azalmış gibi geldi ve yorgun hissettim kalktım daha yeni yemek yememe rağmen aç hissediyorum kendimi.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Sevgili Urum teşekkür ederiz.
Benim yarım saat kadar sürdü. Zınk diye kalktım bittiğini hissedince.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...