cadı majileri(düsünce)

Şaman

Kayıtlı Üye
Ya birde şu kafama takıldı.Hangi tip büyülerde hangi renkler kullanılmalı?Bu konuda yetkin arkadaşlar renkleri sınıflandırıp sitede paylaşırmısınız?
mum büyüleri ile ilgili yazıda renklerin kullanımı verilmişti ordakilerle aynı:)

gülden

Kayıtlı Üye
Ama ben denemiştim o yazıyı da görmedim ama tuttu sanırsam bu ne demek oluyor peril:(

lorenya

Banlı Kullanıcı
Düşünce gücüyle herşeyi yapabilirsiniz.. Ben çok sık kullanırım her zamanda etkisini gördüm=) Ama tam bir konsantre şart...

Şaman

Kayıtlı Üye
Cadılar büyü yapmak için illa bir malzemeye ihtiyaç duymazlar yalnızca bakarak yada düşünerek bir çok büyüyü yapabilirler.bunları denemenizi pek önermem çünkü düşüncesel kontrolünüz iyi olmadığı eğitilmediği için farklı etkilere sebep olabilir.zaten cadı olmayanlar yapamicak maksat bilgi olsun
ZARARI ENGELLEME BÜYÜSÜ
Korktuğunuz kişiyi düşünün.Şimdi onu mavi bir pentagram içine alın ve bir daire ile sınırlayın.sonra suyun gücünü çağırıp onu sizden uzaklaştırın

AŞK BÜYÜSÜ
Aşık olmasını istediğiniz kişiyi düşünün.Onun kalbini açın ve kırmızı ışıkla oraya isminizi yazın.Sonra orayı kapatıp siyahla mühürleyin.Sizden başkası kalbine giremez.

AĞRILARI DİNDİRMEK İÇİN
Ağrıyan yerinize bakın.Orada siyah enerjiden bir bıçak,iğne vs birşey bulacaksınız.Onu çıkartın ve elinizle ağrıyan yere beyaz ışık yollayın sonra elinizdeki siyah enerjiden aleti bir üçgen içine teslim edip üçgeni yok olana kadar küçültün

EVİ TEMİZLEMEK ARINDIRMAK İÇİN
Kapıları ve penceleri açın.Sonra bir pencereden öbür pencereye doğru yeşil ve beyaz ışınlardan bir rüzgar estiğini düşünün.Şimdi bu rüzgar evdeki herşeyi alıp götürcek negatiflik adına.

BİRİNİN DÜŞÜNCELERİNİ YÖNLENDİRMEK İÇİN
O kişi karşınızda olsun yada karşınızda olduğunu imgeleyin sonra onun kafanıza sizin kafanızdan çıkan bir örümcek ağı gitsin ve içine girsin.Ordan ışıklar çeklinde ve sinyaller şeklinde düşüncelerinizi yollayın.
allah allah acaba neden bu kadar tanıdık gelio bana bunlar:D

matthew

Kayıtlı Üye
Şu aşk büyüsünü denedim.
İki-üç gün falan oluyor ..
Bir sonuç alamadım henüz ama çok kolay olduğu için tekrar denemeyi düşünüyorum
:p :Angel_anim:
Umarım bu sefer tutar ..

amargi

Kayıtlı Üye
Sevgili Peril denemenizi pek önermem çünkü düşüncesel kontrolünüz iyi olmadığı eğitilmediği için farklı etkilere sebep olabilir. demişsin bunun farklı etkileri büyünün ters etki yaratması yani örneğin aşk büyüsünde kişinin kalbine ismimizi yazdıktan sonra siyah ile mühürlüyoruz ya düşünce kontrolü iyi olmadığı zaman siyah renk bir kişiye sıkıntı vermek anlamını taşıdığı için o kişinin bizi düşündüğünde sıkıntıya kapılıp bizden soğuması gibi bilmeyerek etki yapmış olabilir diye düşündüm yani tam tersi bir durum olabilir...bu etkiler bu şekilde olabilirmi cevap verirsen çok sevinirim.

whitekristal

Kayıtlı Üye
İş
Yönetici
Büyücülük bir sanattır.Öğrenilebilir.Ama cadılık genetiktir.Her cadı çok iyi bir büyücü olabilir.Ama her büyücü bir cadı olamaz.
Yeteneklerinizi geliştirin arkadaşlar....burada güzel şeyler veriliyor.Hazine Sandığı gibi... kapağını açıp kullanmak size kalmış...! :)

corpus

Kayıtlı Üye
Cadılar büyü yapmak için illa bir malzemeye ihtiyaç duymazlar yalnızca bakarak yada düşünerek bir çok büyüyü yapabilirler. Bunları denemenizi pek önermem çünkü düşüncesel kontrolünüz iyi olmadığı, eğitilmediği için farklı etkilere sebep olabilir. Zaten cadı olmayanlar yapamayacak maksat bilgi olsun.

bu konuda perile katılamayacağım aksine cadılar tüm doğayı ve doğadaki elemanları; bitki, hayvan, element ve bunun gibi malzemeleri kullanma yetisine sahiptir düşünce gücü ve imgeleme tekniği ise sadece işlemi güçlenirmek için takviye kuvvet olrak kullanılabilir

cadıların çoğu mükemmel şeşkilde bitki bilim uzmanlarıdır ve genellikle çoğu anatomiden herhangi bir tıp öğrencisi kadar anlayabilir.

white kristaline belirttiği gibi bu bir sanattır

saygılar

ebru evrim

Kayıtlı Üye
Bana imgelemek hakkında bilgi verir misin sanırım zayıf olduğum konu bu aslında ben bu siteye üye olurken imgelemeyi öğrenmek istemiştim dediğin her şeyin zaten farkındaydım ama eksik birşey vardı şimdi kesin eminim imge sorunum var yardım et istersen sana özeldem msn mi vereyim.
Cevap bekliyorum sevgili peril.

broken

Kayıtlı Üye
bir nevi düşünce gücü işte hatta öyle

suayda

Kayıtlı Üye
bende bir şey sormak istiyorum.bu çeşit düşünce büyülerini nasıl yapıyor ve renkelri nasıl görüyorsnz?

suayda

Kayıtlı Üye
anladm sayılır.yani öyle bir ışığın ve rengn olduğunu hayal ediyorz (düşünüyrz) da diye bilirz öyle mi?