Bunun bir etkisi olduğunu söyleyin lütfen

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
şeffaf aura değil de, kristal aura deniyor yanlış bilmiyorsam. epey yıl önce indigo ve kristal çocuk muhabbeti vardı internette. kristaller sanırım 90 yılından sonra doğanlarda görülebilen bir durum. Doğuştan extra sensory kabiliyetleri olabiliyor. Durugörü bunlardan birisi mesela. İndigo çocuklar da 80-90 arasıydı sanırım, çocuklukta hiperaktivite teşhisi alıp yetişkinlikte insanlara ve kristal çocuklara yol göstermeye başlayan bir takım kişiler. Dileyenler kristal çocuk olayına bakabilir. Yalnız her yazılanı referans almayın, atıp tutan, durumu ufolojiye bağlayan bile vardır. Kafanızı kirletmeyin derim.

Bu arada kristal çocuklar indigoların aksine son derece sakin, meditatif insanlar diye okumuştum bir yerde. Kendiniz için bir kıyaslayın isterseniz.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Belirli şekilde odaklanırsam kişinin aurasına girebiliyorum. O anda aurasında, renginde ve altında yatan bütün enerji akıyor zaten.
Küçük bir anımıda anlatmak isterim.
Parkts otururken bir gün sebepsizce kamelyada çıkıp yanı başında ağaca avuç içimi dokundurdum. O anda ağaçtan gelen enerji midir yoksa paranoyak mı olduğum ok kestiremediğim o 1 dakikada ağaç bana içinde bulunduğu sıkkınlığı anlattı. Yanı başında olanları söyledi. Kısacası ağaç için kısa süreliğine güzin ablalık yaptım. Tekrar gittiğimde ise ağacın çevreeinde çiçekler açmıştı. Ve rahatsız edici şekilde güzel kokuyordu. Bilmiyorum bazen metazifik algım ve mantığım bu olayı yorumlayamıyor.

Seraphine

Kayıtlı Üye
şeffaf aura değil de, kristal aura deniyor yanlış bilmiyorsam. epey yıl önce indigo ve kristal çocuk muhabbeti vardı internette. kristaller sanırım 90 yılından sonra doğanlarda görülebilen bir durum. Doğuştan extra sensory kabiliyetleri olabiliyor. Durugörü bunlardan birisi mesela. İndigo çocuklar da 80-90 arasıydı sanırım, çocuklukta hiperaktivite teşhisi alıp yetişkinlikte insanlara ve kristal çocuklara yol göstermeye başlayan bir takım kişiler. Dileyenler kristal çocuk olayına bakabilir. Yalnız her yazılanı referans almayın, atıp tutan, durumu ufolojiye bağlayan bile vardır. Kafanızı kirletmeyin derim.

Bu arada kristal çocuklar indigoların aksine son derece sakin, meditatif insanlar diye okumuştum bir yerde. Kendiniz için bir kıyaslayın isterseniz.
İndigolar düzen yıkıcı, kristaller şifalandırıcıdır. İndigolar sert, asabi ve düzenin mevcut durumunu değiştirmeye yönelik davranışlar sergilerler. Kristaller ise oldukça hassas, olayları içinde yaşan kişilik özelikleri gösterir. İndigoların yarattığı yıkıcı değişimin düzeltilmesine ve insanlığın/dünyanın titreşimini yükseltmek amacı ile gönderildikleri söylenir.

Aura'nın iki katmanı bulunur. İlk katman çok ince ve bedeni saran bir çarşaf gibi düşünülebilir. İkinci katman ise o etrafımızı sarıyor dediğimiz alandır, kişilerin duygu ve yaşadıklarına göre çeşitli renk değişimleri geçirirler. ( Sadece ikinci katman ) Siyah bir aura demek artık yaşam enerjisi kalmamış, tabiri caiz ise çürüyen birine ait olabilir ancak. Şeffaf aura kavramı da zıttını temsil eder. Hem kristal çocuklarda gözüktüğü söylenir, hem de yaşamın gerçek amacına yoğunlaşanların sahip olduğuna inanılır. Titreşim bakımından oldukça yüksek seviyeleri temsil eder. Herkeste rastlanması zordur.

Son düzenleme:

Hopemore

Kayıtlı Üye
Belirli şekilde odaklanırsam kişinin aurasına girebiliyorum. O anda aurasında, renginde ve altında yatan bütün enerji akıyor zaten.
Küçük bir anımıda anlatmak isterim.
Parkts otururken bir gün sebepsizce kamelyada çıkıp yanı başında ağaca avuç içimi dokundurdum. O anda ağaçtan gelen enerji midir yoksa paranoyak mı olduğum ok kestiremediğim o 1 dakikada ağaç bana içinde bulunduğu sıkkınlığı anlattı. Yanı başında olanları söyledi. Kısacası ağaç için kısa süreliğine güzin ablalık yaptım. Tekrar gittiğimde ise ağacın çevreeinde çiçekler açmıştı. Ve rahatsız edici şekilde güzel kokuyordu. Bilmiyorum bazen metazifik algım ve mantığım bu olayı yorumlayamıyor.

Bu müthiş bir şey... bunu geliştirmek için neler yaptınız benimle de paylaşır mısınız rica etsem çok ilgim var
Bu arada Tuğçe Işınsuyu takip ederim kendisi ağaçlarla bitkilerle sık sık konuşmamız gerektiğini tavsiye eder
Bir de
Ağaç neler dedi, kendim duyabilmeyi çok isterdim bari sizden dinleyim :)

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Bu yeti için kesinlikle çaba harcamadım. İçimde durmak bimeyen spritüel bi enerji döngüsü var. O an karşıda ki enerji kanalıyla uyumu yakalarsa herşey spontane gelişiyor. Ancak 13lü yaşlarımda telekinezi ile çok uğraştım. Sürekli odaklanma ve meditasyon yaptım. Tabii evimizin sahile sıfır olması kendimi deniz kenarında ki o muhteşem enerjiyle yoğurmama yetti. Ve hiç bir zaman bu konuda kendimi kasmadım. Canım isterse yaptım. Hergün meditasyona oturmadım. Yani içimde ki döngü hep serbest kaldı. Kontrolü yok. Özgür bırakıyorum. Gelmesi gerektiğinde geliyordu hep. O yüzden bu konuda kendinizi boyunduruk altına almayın. Bırakın ruhunuz bulsun doğru yolu. Çünkü enerji değişken. Kontrol edilmeyi sevmiyor. O sizi yönlendiriyor zaten..

Xeromorphia

Kayıtlı Üye
Şeffaf enerji daha derin ve farklı bir oluşum. Bununla ilgili gerçek bir bilgi yazmıyor internette ki zaten buna gerçekten sahip olan kimse yazmaz.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
enerji renginden kastınız aura rengi mi eğer değilse enerji rengini nasıl görüyoruz

Aaygün

Kayıtlı Üye
Dolunayın spiral dalgalı enerjisini çok rahat alabiliyorum. Sık sık güneş banyosu ve çıplak gözle güneşe baktığım için gereken enerji süzülüp geçiyor zaten. Ekstradan odaklanmaya ve meditasyona gerek kalmıyor.
Merhaba...
Ben bu uygulamayı hayatınıza sokmadan önceki ve sonraki durumunuzu, ruh halinizi kıyaslamanızı rica etsem. Sağladığı katkıları merak ettim de.

Ü

Üye silindi 56746

Dolunayın spiral dalgalı enerjisini çok rahat alabiliyorum. Sık sık güneş banyosu ve çıplak gözle güneşe baktığım için gereken enerji süzülüp geçiyor zaten. Ekstradan odaklanmaya ve meditasyona gerek kalmıyor.
Güneşe kaç dakika boyunca bakıyorsunuz?

kola

Banlı Kullanıcı
Meraba :)
Ben bazen imgeleme yoluyla ellerimi ağaçlardan bir tanesine uzatıp oradan yeşil-elektrik mavisi enerjileri el bileğimden içeri aktığını ve ordan tüm vücuduma ulaştığını hayal ediyorum, bazen suya elimi sokup sudaki pozitif enerjileri parmaklarımdan içeri aldığımı imgeliyorum yani ortada bir enerji yoksa bile onu imge yoluyla oluşturmaya çalışıyorum. Böyle bir çalışma var mı? Ve de bunun etkisi var mı, varsa olduğunu bilmeye ihtiyacım var?
önce bi psişik yetenek testine girip ne olduğunuzu öğrenseniz daha sağlıklı olur bence