Bunlar normal mi ?

Flysky

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar siteye pek uğramam fakat yaşadığım bir olay canıma tak etti sizlere sorayim dedim.
Şimdi birisi bana bakıyorsa ve bu bakan kişi benim görüş açımda olmasa bile istemsizce gözlerim bakan kişinin direkt gözlerine gidiyor.
Mesela:
Ben ders dinlerken, yaklaşık 3 cm lik bir kapı aralığından bana bakan bir kız varmış. Bende bir anda oraya baktım ve göz göze geldik. Şimdi e bunda ne var diyeceksiniz... Daha bitmedi.
Caddede arkadaşımla dolaşıyorum. Yanda büyük bir kebapçı.. Uzun bir masa kurulmuş. 20 kişilik bir masa kurmuşlar. Bende istemsizce oraya baktım ve yine aynı şeyi yaşadım. Biriyle göz göze geldim. Ve uzun bir süre bakıştık.
Bir tane daha anlatayım. Zaten hepsini anlatacak olsam kafayı yersiniz.
Merdivenden çıkıyorum.(yangın merdiveni)
Yine istemsizce kafamı daha önce görüş açımda olmayan sağ tarafa çevirdim. Biriyle goz göze geldim.
Yani anlayacağınız biri bana bakarken bunu hissetmiyorum fakat kafamı ilk döndürdüğ yerde biriyke göz göze geliyorum. Çok iyi anlatamadim belki ama inanın bence bu bakışlar bir tesadüf olamaz.

ruhname

Kayıtlı Üye
metropol yerlerde yaşıyoruz çoğumuz çok da büyük esprisi yok ki bunun. Algilarinizi daha sık kullanıyordu.