Bunlar normal mi?

Emirhanparapsikoloji

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaslar,

Ismim Emirhan
Bir kac konuda kendimi cok farkli hissediyorum oncelikle hayatimdan birkac ornek vermek istiyorum ornegin arkadaslarimla bir yere gitmek istiyorum ama arkadaslarim istemiyor benim dusuncem ucup gidiyor hic beklenmedik bir olay oluyor ve bir anda benim gitmek istedigim yere gidiyoruz bir ortamdaki pozitif enerjiyi aninda hissedebiliyorum kotu bir olay gerceklesmeden birkac saat once mutlaka alin bolgemde bir gerginlik olusuyor bir insana bakip onun iyi veya kotu hissettigini algilayabiliyorum tepe cakrasiyla ilgili bir kac meditasyon deneyimim olmustu gozumu kapatip gevsedigimde mor bir bulutun beynimin icinde dolandigini goruyorum ve soylemekten bikmadigim bir sey var " ben sana soylemistim dimi" tanidigim herkes duymustur bunu benden.

Ve kendimi gelistirmeyi dusunuyorum bu konuyla ilgili gercekten bilgili ve cok daha fazla sey yapabilen insanlarin destegine ihtiyacim var en cok ta bu yaziyi okup gecmeyi dusunen bilgili kisilere

Buralar da nasil derler bilmiyorum ama

Sevgi ve isikla kalin :)

Mahrusa

Kayıtlı Üye
İstediğin yere götürme meselesi farkında olmadan arkadaslarıni etkilemenle ilgilidir belki bana telepatiyi cağrıstırdı. Duyu organların aktif degilken ve kafanda dusünceler yokken bir seler görmen dogal. Peki sezgilerin meditasyona basladıktan sonra mı gelisti bu benimde gelistirmek istediğim bi konu meditasyon konusunda da biraz tembelim acıkcası :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Olabiliyor bu tarz olayları ben hep yaşıyorum ne zaman canım birşey istese ailemden biri alıp getirir yada gittiğim misafirlikte o gün canımın çektiği şey ikram edilir :) psişik olduğunu gösterir bu belirtiler çakraların güzel çalışıyor demektir ;)

kadirciv

Banlı Kullanıcı
İş
Ãœniversite.
Sizin istediğiniz yere gitmeniz baskın karakterde olduğunuz için geldi bana