Bulduğum şey büyü mü ACİLLL(fotoğraflı)

Enerjisinerji

Banlı Kullanıcı
DBC93700-9925-4655-BC00-76043A6DCB60.jpegarkadaşlar odamda buldum ve merakımdan açtım tabi .bu Ne anlama geliyor anlayan var mı?kötü niyetli bir şey mi ?

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Gercekten surekli tekrar etmis sanki hep zul yazmis gibi imza calismasi olabilir bu :D

Ü

Üye silindi 58480

Yahu duz mantik yapacam :

2 yildir ``bu buyu mudur acill yardimm ,, nolurrr....yalvaririimmmm `` diye actiklari konulardaki butun resimleri yan yana koyan insan, bunu buyuye yoramayacagini anlar.

Nerde bunun geometrik sekli ?
Pentagram nerde pentegram ?
Halka icine yazmamissin, dondure dondure de yazmamissin, hic olmazsa bi davut yildizi koyaydin.

Buyu olsa bile tutmaz bu.

berksurucu

Banlı Kullanıcı

2 yildir ``bu buyu mudur acill yardimm ,, nolurrr....yalvaririimmmm `` diye actiklari konulardaki butun resimleri yan yana koyan insan, bunu buyuye yoramayacagini anlar.

Halka icine yazmamissin, dondure dondure de yazmamissin, hic olmazsa bi davut yildizi koyaydin.

ben olsam kurukafa da koyardım.

images.jpg

Enneagram

Banlı Kullanıcı

Soru sahibiyle sizin aranızdaki fark şu. Birinizin mabet ile birlikte şüpheci yönü tetiklenirken, digeriniz gördüklerini bünyesinde insanlara aktarabileceği şekle dönüştürerek bilgiyi akıllıca yansıtıp değerlendirmeye alıyor.
Pozitif yönde ilerleme @dennise nin ki olmuş : )

Odada nerede buldunuz @Enerjisinerji ? Kare şeklinde katlanmış. Perde kornişine korniş düğmesi niyetiyle annenizin taktıgı bir kagıt olabilir mi, yere yüşmüş olabilir.

Evdekilerin el yazısı olabilir, karşılaştırın.

Dışarıdan eve getirilmiş bir kagıt ta olabilir. Evdeki duruma göre yorumlayınız.

Yazı soldan başlıyor, Arabi harflere de benzemiyor. Latin alfabesidir. "Zul", "tul", "ful" gibi heceler okunuyor.
İbrani ve Arami alfabesiyle de alakası yok.

Büyüyle de alakası yok.

Neyle alakası var bilemedik.

Kim bilir hangi bağrı yandığın eseri. : )

İyi forumlar.

Enerjisinerji

Banlı Kullanıcı
Kare şeklinde katlanmıştı.Üstünde suyunu içir yazıyordu.Evdekilere sordum cevap alamadım.Böyle bir şeyi kim neden yapsın

xax2

Kayıtlı Üye
İçinde anne adınla senin adın yazıyor ama neden görevlendirdiklerini bulamadım bulamamda sonuçta ben yapmadım . Lakin bu biraz rızık ve zihin açıklığı için yapılmış gibi bişey öğrencisiniz galiba diğer detayları yazmak istemiyorum işin kötü tarafı besmele ile görevlendirilmemişler o biraz sıkıntılı