Büyünün Mantık Silsilesi

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bir çok kişi büyüden bahseder. Bu konuda çeşitli kitaplar vardır. Bazı sadece büyü yapma pretikleridir. Ama siz de biliyorsunuz ki hiçbiri tam olarak büyünün çalışma şeklini açıklamaz. Ya bunu bilmezler, ya da açıklayacak kadar cesur değillerdir.Büyünün bir matrixi vardır. Ve sistem bu matrix üzerinden yürür. Yani bir ölçü bir izan vardır.

Kainatta yaradılıştan bu yana bilinen 129 boyut vardır. 129 birbirinden farklı oluşum, yaşam formlarının bulunduğu enerji alanları bulunmaktadır. ve her birinde yaşayan varlıklar, kendilerine biçilen duzen üzerine varlıklarını sürdürürler. Ancak gerçek boyutlar sadece 129 ile sınırlı değildir bir de eksi boyutlar vardır ve onlarla birlikte 2X129 boyut bulunmaktadır. Bunlara uzay terminolojisinde paralel evrenler denmektedir.

Bu boyutların her birinde kendilerine has yaradılış özellikleri olan, belli frekans ve dalga boylarında algılanan ve algılayan, görev yetki ve güçleri olan varlıklar kendilerine biçilen ömür içinde yaşamlarını sürdürürler. Elbette yapısı gereği bu boyutların birbirleri ile ilişkisini sağlayan birbirleri ile haberleşme sistemini kuran bir iç matrix de mevcuttur. buna gizem aleminde büyü denliyor arkadaşlar. Büyü belli sistemler ve yöntemler ile bu paralel ve diğer boyutlarda bulunan varlıklar ile haberleşir. Onlara ulaşır ve onlara belli bir ölçü içinde bir iş yaptırır. Onlarda yapar, onlar zaten by iş için vardırlar ve kendilerine ulaşabilen herkesin uygun ve beklenen şifrelerin verilmesi ile her türlü işini yaparlar. Bu da o varlıklara ulaşan insanların güç sahibi olmasını sağlar.

Bunun nasıl yapıldığını size anlatacağım ama öncelikle diğer boyutlara ulaşmanın sistematiğini ve matrixini anlatacağım. Diğer boyuttaki varlıklara ulaşmanın tek yolu SES'tir ve ses kelimelerin fonetik şeklinden başka birşey değildir. Bundna dolayı sihirli kelimeler mevcuttur. Sihirli kelime demek kelimenin belli bir ses düzeni içinde belli bir şekilde ve belli bir sayıda söylenmesi ile diğer boyuta ulaşmasının sağlanması sırasında kullanılan kelimedir. Ve bu kelime "Gerametria" sistematiği içinde çıkar. Aslına bakarsanız tümdengelim sistemini kullandığımız zaman birçok sihirli kelimeyi kendimiz bile ortaya çıkartabiliriz. Bunu sizler de yapabilirsiniz. Bu matemaktiksel işlemler gibi bişeydir. Her kelimenin karşısında bir matematiksel değer, bir sayı bulunmaktadır. Belli rakam ve sayıları nkombinasyonu yani harf karşılığı elde edildiği zaman sihirli kelime de elde edilmiş olur. Büyü ve sihrin matrixi kendini sayılar harfler ve seslerin üzerinden şekillendirir.

Evrende görünen ya da görünmeyen boyutlarda bulunan varlıklar, evrendeki boyutlarda bulunan belii sayıların matrixte buluşması ile ortaya çıkarlar. Örneğin 5 rakamı paralel,çapraz ya da başka bir dizin içerisinde kendis iile mutlaka çeşitli defalarca karşılaşır yani 5,5,5 sayıları ya üst üste ya yan yana ya da arka arkaya ve ya dairesel sistemde bir araya gelir. İşte o an, o paradigmanın oluşturduğu güç, ilgili olduğu boyutun kapılarını açar ve ierdeki varlığa ulaşır. Varlıkta o an da içeriye sistemine giren kişinin boyutu ile ilişkiye girer, zaten tek görevi de budur bu varlığın.

Sıra isteğin bildirilmesine gelir. İsteğiniz ve arzunuz o varlığın gücünün sınırları içinde olmalıdır. Yoksa bir varlıktan gücünün ya da işinin dışında bir iş istediğinizde kaçınılmaz bir anlamsızlık paradoksu oluşturursunuz. ve bu da yakıcı olur. Yani ateşe benzin dökmüş gibi olursunuz ve kendinizi yakarsınız. Bundna dolayı büyücü önce kadim dinleri diğer hermetik akımları ve büy übilgisini öğrenir. Yani bu 129 boyutta yaşayan varlıkların nitelikleri öğrenilir ve bu da semboller bilgisine girer.

Sembolleri ve işleyişlerini de başka bir başlık altında sizinle paylaşacağım. Birçok sorulan soruların cevaplarını bu konuda veriyorum. Lütfen dikkatli okuyunuz. Sevgi ve Işıkla...

schutze07

Kayıtlı Üye
Bu çok güzel bir paylaşım teşekkürler Yule !

yule

Yönetici
İş
Bu konuyu aktif hale getirmenin doğru olacağını düşünüyorum. Birçok özel mesajla hala bu konunun anlaşılamadığını görüyorum. Lütfen bu konuyu okuyunuz.

gümüş

Kayıtlı Üye
Alıntı : ....size anlatacağım ama öncelikle diğer boyutlara ulaşmanın sistematiğini ve matrixini anlatacağım. Diğer boyuttaki varlıklara ulaşmanın tek yolu SES'tir ve ses kelimelerin fonetik şeklinden başka birşey değildir. Bundna dolayı sihirli kelimeler mevcuttur.

Cümlelerinden yola çıkarsak aslında belki ne dediğimizden çok söylediğimiz de çıkan ses ve titreşimlerle iletişim kurarız ya da kuramayız diyebilir miyiz bu durumda ?

yule

Yönetici
İş
Kısmen söyleyebiliriz. Ne dediğiniz de sesin fonetiği ve titreşimi kadar önemlidir. Hem kelimelerin enerjilerini hemde sesin fonetiğini kullanarak ancak itribat mümkün olacaktır.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
"Diğer varlıklara uğlaşmanın tek yolu ses'tir" deniliyor benim bu aşamada bir sorum olucak bilindiği gibi bazı insanların şikayeti olur evimde şunu gördüm bunu gördüm şöyle böyle esrarengiz şeyler oluyor diye acaba bu kişiler farkında olmadan sesi kullanarak bir boyut aralamış olabilir mi ?

Sorum biraz saçma gelebilir ama bilmeyen birisinin bunu sorduğunu unutmayalım :) sadece meraktan soruyorum

ımalive

Kayıtlı Üye
Peki sayın yule siz bunları yapabiliyormusunuz ?