Büyülü Semboller 1

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Maji sembolleri yıldızlı tarlalar( tükçesi) tarafından oluşturulmuştur. Bir çok ülkede bazı tarlalarda uzaylıların yaptıklarını düşündükleri özel semboller içeren yanıkların olduğu biliyorsunuzdur bu sembollerden yola çıkarak bu örgüt aşağıda vereceğim sembolleri oluşturmuşlardır. Bu sembolleri her şeyin üzerine yazabiliyor yada baskını oluşturabiliyorsunuz. ister bir kağıda ister vücudunuza isterseniz bir bardağa yapabilirsiniz. Herhangi bir kuralı yok, renklerini istediğiniz gibi seçebilirsiniz ve boyayabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 7321
Anlayış için

Ekli dosyayı görüntüle 7322
Amaçlara ulaşmak için

Ekli dosyayı görüntüle 7323
Anlayış için 2

Ekli dosyayı görüntüle 7324
Aşk için

Ekli dosyayı görüntüle 7325
Aydınlatmak için

V**

Kayıtlı Üye
peki bunları nasıl kullanacağımız hakkında bir bilgi verebilirmisiniz?

Zipaydi

Kayıtlı Üye

gümüş

Kayıtlı Üye
Muhtemelen evet
2. ve sonucuyu çok karalarım ama şimdiye kadar anlamları olduğunu bilmiyordum ve şimdi bakıyorum , kesinlikle evet ;)

zeynn

Kayıtlı Üye
İyimiş ya bende deneyeceğim, fakat bir sorum daha olacak görünür biryerde olması şart mı mantıken görünür olmalı diye düşündüm ama ? :))

adige_prens

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Görünür bir yere koymamız mı lazım bunları yoksa cebimizde cüzdanımızda taşıyabilir miyiz?

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
İnancım tam.. Hadi bakalım Dövme yapmaya ^^

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Sembolleri tek tek anlamlarını incelediğimde, hepsinin insan hayatında ayrı önemi olduğunu görüyorum.Güç,anlayış,aşk,ilerlemek,amaca ulaşmak...diğer sayfadakilerle birlikte hepsi önemli.Es geçilecek bir tane göremiyorum.Hepsini uygulayasım var.:)Tabi en çok beni çekenlerle başlamayı ve bütünleşmeyi istiyorum.

asterix

Kayıtlı Üye
Anlayış : anlayışlı olmak makul olmak vede kavrama yeteneği , burda kavrama yeteneği kıt olanlar için yani kalın kafalılara.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
1 den fazlasini ayni kagit uzerine cizdim sizce uygunmudur ?

gökay1

Kayıtlı Üye
Sayın moderatörler paylaşımlardaki resimler açılmıyor. Diğer paylaşımlarda da aynı sorun var. Umarım halledersiniz. İyi forumlar.