büyü yaparken korunma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yhkjh

Kayıtlı Üye
ciddi bir büyü yapacağım korunmak için forumda kesin bir yazı bulamadım yardımcı olurmusunuz

forevermetal

Banlı Kullanıcı
Büyü yaparken korunma diye birşey yoktur illaki zarar görürsünüz ve zarar verirsiniz,başarılar.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bu tür soruları genelde işin ehli olmayanların sorduğunu var sayarız.Sitede bir büyücü olmadan yapılan büyülerin kişiye verdiği zararları anlatan 'on yüz milyon bin' tane konu var ve bunun yanında da-batı maji uygulamaları- bölümü altında aradığınız türden ritüelleri içeren konular mevcut
.Bol bol bilgi edinebilirsiniz.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sorunuz beni cidden gülümsetti :)

Doğru cevap almak için yapmanız gerekenler;
1.Site kurallarını ilgili bölümden baştan incelemek(linki buraya eklemiyorum, siteyi biraz araştırırsanız bulacaksınız.) ve sorunuzu yanlış bölüme açtığınızı görmek.
2.Bilgi almak istediğiniz konu ne ise o bölümün tüm konuları incelemeden konu açmamak.(bu demek oluyor ki yukarıdaki sorunuzla alakalı birçok bilgi sitemizde zaten mevcut, kafanıza takılan başka bir şey olursa bu konular üzerinden sorunuzu yönlendirmek.)
3.Büyü nün ne demek olduğunu, nasıl yapıldığını, yapmadan önce hangi basamaklardan geçildiğini (bu küçük ayrıntılardan birisi de majikal uygulamalarda en temel şeylerden biri olan koruma çemberi/kalkanı gibi temel kavramların ve içeriklerinin öğrenilerek ilerlenmesi demek) öğrenmek.

Yukarıda saydığım maddeler, ki sitedeki tüm üyelerimiz için geçerlidir, üzerinde uzun uzadıya düşündükten sonra sorunuzun içeriğini de tekrar gözden geçirip paylaşımda bulunmanızdır. Bu sebeple konuyu kilitliyorum.

İyi forumlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...