Büyü kitabi

chunli

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar onerebileceginiz aşk ve sevgi üzerine etkileri bir büyü kitabi varmı piyasada çok seçenek olduğu için kararsız kaldım

Brightly

Kayıtlı Üye
Evet var kadim cadılık öğretisi ve maji ve parapsikoloji ben çok duydun daha temin edemedim ama faydalı bilgiler var diyorlar

Berliner

Kayıtlı Üye
1.si neden büyüye gerek duyuyorsunuz bunu kendinize sorun.
2.si ise piyasada satılan hemen hemen bütün kitaplarda verilmiş bilgiler ya eksiktir ya noksandır yazar ya tam vermemiştir yada birkaç yeri hatalı vermiştir. Bu en azından havas ilmi için o piyasadaki hazır kitaplarda böyledir. Bunu bilin istedim.
Bu işler şakaya gelmez ağrımadık başınızı ağrıtırsınız. Sonuçların farkına varmadan korumasız etkisiz yetkisiz bu işlere kalkışmamanızı hatta büyü ile hiç uğraşmamanızı şiddet ile tavsiye ederim.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Piyasada olan kitaplar eksik ritüeller ile doludur ve hepsi büyüsel işlevini yitirmiştir yapsanız bile birşey elde edemezsiniz sadece belki bir varlığı kendinize çeker başınızı ağrıtırsınız.Birde büyüden önce ve sonra yapılması gereken şeyler var o konularda bir majisyenden eğitim almış olmanız lazım.Yani bunlar kitptan okunup yapılıcak şeyler değil.

Raybenn

Kayıtlı Üye
En basitinden kitapta muskanın içini anlatır ancak muskanın nasıl katlanacağı anlatılmaz,muskaların katlanması önemli bir konudur.

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Biz hiçbir şey yapamıyorsak, tarihte bunu deneyen ilk kişi nasıl yapmış ? Ona kim öğretmiş ?

Darkmoon

Kayıtlı Üye
Eger bu hayatta biri size zarar verdiyse karsiligini yine bu dunyada vermek istemeniz cok normal..gercek bir majisyeni bulmak zor ama islem yaptirmak daha da zor..tamamen karsidakinin vicdanina kalmis durumunuz..gercekten zarar gormus aci ceken hesabini mahsere birakmayan yasadiklarini yasatmak isteyen insanlarin hali Allaha kalmis..burda bircok paylasim yapiliyor gunlerdir pm den msj atip ulasmaya calismama ragmen tek bir donus bile almadim..

Ü

Üye silindi 58480

Buyu degil de rituel kitaplari tavsiye ederim.
Tugce Isinsunun kitaplari faydali olabilir.

Buyu ile ortak paydada bulusan cok fazla rituel de mevcut eger buyuden kastiniz sakli ve gizemli kuvvetleri devreye sokmak ise ...

Ü

Üye silindi 58480

Insan iki tasi birbirine carpip lanet okusa buyu yapmis olur. Aslinda bu kadar kolaydir bu ise girmek.
Bir dugum atip beddua etse de buyu yapmis olur.

Yani sair olmak zorunda degilsiniz ama siirler yazabilirsiniz niyetliyseniz.

Metalarin elbette belli atom alti enerji rezonanslari negatifi iletmede, depolamada cok onemlidir. Destek arttirir. Gumus kap/cadi kazani, Genetik kod, su vs..
Ancak evrendeki kuvvetleri harekete geciren en buyuk sir ameldir. AMELDIR. Yani biryerden harekete gecilmesidir. Bu kartopu etkisi yapar.

Bu insanin icine kodlanmistir. Beddua eden adam sigara kullugu kaldirip masaya yeniden birakir. Bu, bedduaya hareket yani amel kazandirmis olur.
Bu yuzdendir ki iki tasi birbirine carparak, dugumlere ufleyerek, kan akitarak yapilan rituellerin arkasindaki en onemli faktor kisi bedduasini amel dedigimiz kalkis hareketine gecirmesidir. Bu , o buyuye bir BIG BANG misali bir baslangic ve kendi kendini yol boyunca akisa biraktiran bir seyri sefer istikameti kazandirir. Bu boyledir.

Iyi dilekleriniz icin bile duaniz bir ic bilincten ibarettir. Onemli olan bir sadaka, 2 rekat namaz, bir tebessum, bir gonul alma gibi bir amel ile o duaniza bir gerceklik, bir harekete gecis, bir kalkis kuvveti hatta bir geri donusu olmama esigi kazandirmaktir.

Niyet tohumdur. Tohum kalir. Insanin icinde saklidir cunku. Onun netice vermesi icin ritueller sadece bahanedir. Rituelin kendisi namaz bile olsa mustakillestirilemez.

Uzun lafimin kisasi , Ask ve sevgi istiyorsaniz bu niyeti suur ustunuzde tutarak bir kediyi bile sevseniz, bir kek bile yapsaniz bu ameliniz normalinden cok farkli bir neticeyi zaten verir. Buyunun cazibesi bircok insan icin gizli olmasinda ve aklinizi yorarak sizi ilmen yormamasindadir cunku.