büyü hastalık yapar mı

elifff466

Kayıtlı Üye
içimdeki bitmeyen sıkıntının ve şanssızlığımın sebebini bulamıyorubulamıyorum.

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Dünya hayatının amacını unutup farklı düşüncelere kapılıyorsunuz !

Sıkıntılarınız ve şanssizliginiz eş dost aile iş maddi vs. Gibi durumlarsa gayet normal olması gerektiği gibi işliyor hayatınızda düzen varsa herşey yolunda gidiyorsa burda ters giden birşeyler arayın siz tahmin ediyorum ki düzene karşı gelmek isteyip güç yettiremeciginizi anladığıniz için kendinizin bile haberi olmadan kendinize kızmış ve stres içine girmişsiniz manevi tedaviler mevcut ciddi anlamda etki eden tedaviler nasıl bir nefise sahipsiniz bana söyleyin size en uygun olan uygulamalarla cevap vereyim
1;ben nefsime karşı gelirim
2;nefsime bazen yenik düşerim
3;nefsim beni yönetir
4;bi o bi ben ortaya karışık

blackhorrorgirlxx

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
evet bazı büyüler yapar hatta çok stresli baş ağrıları yorgunluk hisside oluşur

blackhorrorgirlxx

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
oha buraya yazmışım :ROFLMAO: mesajımı görmezden gelin yalnışıkla oldu

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
negatif enerjiden dolayı olabilir mi bir araştırın derim bu konuyu büyüden olabilir musallattan ya da büyüden dolayı gelen musallattan psişik saldırıdan olabilir

Berliner

Kayıtlı Üye
Büyü hastalık yapar. En yaygınları kemiklerde ve vücutta ağrı hissetmeler, miğdede başta yanmalar ve ağrılar ve sara nöbeti geçiren kişiler gibi bayılmalardır.

Ü

Üye silindi 58480

Bitmeyen sanssizligin en temel sebebi hakedislerinizdir. Hakediyorsunuzdur.
Eskiden de ayni hal uzerindeydim simdi de. Ama sansim o zaman acikti simdi kapali diyemezsiniz. Pil gibidir bazi nimetler. Hatta bazi guzel hayat periyorlari aslinda kum satinin hizla tukeniyor olmasi gibidir.

Siz sadaka vermezseniz, zekat vermezseniz, meditasyon yapmazsaniz, duzgun beslenmezseniz, arkadas seciminize dikkat etmezseniz, zamanda daha fazla seye isyan edersiniz...

Mac 90 dakikadir. sizin 90 dk oynamaniz icin gerekli gucunuz ve beceriniz zaten vardir. Ama fitratinizi sezon icinde alkolle, sari kartlarla vs bozarsaniz 45 dakkayi cikaramazsiniz. Teknik direktor oyunun gidisine gore sizi oyundan cikaracaktir. Kizarsiniz. Isyan edersiniz. Hem oynayamayip hem de oyundan alindiniz diye nefsiniz sizi hegomonyasi altina alir. Hayat boyledir. Hersey hakedisle alakalidir. Bir sadaka verirsiniz ve bir bela defolur. Yani macta oyundan alinacakken bir sik hareket yaparsiniz ve T. Direktor sizi bir sure da oyunda tutar.

Bu boyledir. Nimetleri hazir tuketirken, birden bire enerji kesintisi oluyorsa size zaten en basindan sonsuza kadar garanti edilmemisti.
Insan, enerji duzeyini tuketmek icin gelmedi ki buraya, tukenmeye dogru yol aldikca yuklemelerle enerjisine sahip cikabilmek icin geldi.
Kendinizi sorgulayin. Tovbe edin, arinin, takili kaldiginiz yerler vardir. Farkedin. Kimsenin enerjisi birden bire sikintiya donusmez.

taroh

Kayıtlı Üye
depresyon yorgunluk asabiyet mide bulantısı baş dönmesi.bazı büyülerin felç geçirttiğini kalp krizi yaptıklarını duydum.

Ü

Üye silindi 58480

Buyu hastalik yapar mi ? Vallahi hormonlari perperisan eder. Adrenalin hormonu kafasina gore dalagi sisirir konusamazsiniz. Konusma guclugu cekersiniz. DMT molekulunu ilim dofrultusunda degil de, buyuye memur kilinmis cinin keyfiyeti dogrultusunda yonetilir, halisulasyon gorursunuz. Takatiniz kalmaz. Yataga dusersiniz.

Buyu beddua kapisindan girerse girer. Herkezde beddua kapisi vardir. Kul hakki yemedikce, canlilara zarar vermedikce bu kapi kilitli kalir. Beddua tam anlami ile bir hakedis kapisidir. Haketmedikce kilitli kalir. Buyu, tamamen de etkili olmaz. 10x lik bir korunma auraniz varsa, Buyu 15x degerindeyse auraniz cokene kadar buyu ile savasir ve 5x lik bir buyu bunyeye girer. Hal ve hareketlerinizi duzelttikce enerji yuklemelerini yaptikca da avantajli konuma gecersiniz.

Nasil ki bagisiklik sisteminin gucu, serbest radikallerden fazla iken hastaliklari olusturan bakterileri bertaraf ederlerse, auranin gucu de serbest seytani frekanslarin gucunden yuksek titresimdeyse ne buyu ne sihir, ne musallat , ne nazar etki edemez. Ama negatif enerji kendi kuvveti kadar aurayi asindirir. Ama delemez.

Yani buyuyu cozdurup keyfime bakayim diyemezsiniz. Imtihanda cin nufusu insan nufusundan 20 kat fazladir. Cogu da cinnidir. Illa sizi bulurlar. Hersey bir anda tepetaklak oldu diyemezsiniz. Simdiye kadar bu dusuk aura ile yasayabildiyseniz kendinizi sansli saymalisiniz.

Ü

Üye silindi 58480

Yanlis oldu. Cinlerin cogu seytanidir.
Korkunc bir buyu ve musallat trafigi vardir. Sekuler yasam bunu perdeler. Bir metropoldeki herkesin cep telefonlari, kablosuz aglar, sabit telefonlar, uydular tum uzaktak mumandali araclarin frekansini gozle gorebilseydik fizik alemimizi yonetemezdik. Cinler de boyledir. Korkunc yogun bir akici hareketliliktedir;er.

Ayette cinler neredeyse etrafinda keceleseceklerdir der. Yani yogunluktan dolayi neredeyse kati bir cisim haline geleceklerdi diyor. Bu korkunc bir nufustur.

elifff466

Kayıtlı Üye
?
bıktım hastalığımdan uğursuzluklarımdan