Büyü Dersleri

thales

Kayıtlı Üye
son olarak burda size bir büyünün açıkça verileceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü bir şekilde eksik verilir ki bilinçsiz (!) insanların eline geçince yanlış şekilde kullanılmasın..

Sizin gibi düsünen pek çok kişi var ,yok eksik yok anahtarı var ,azameti var vs..Ama bi taraftan site sahipleri ve moderatörler en azından kendi yazdıkları uygulamalar konusunda şüpheye düşmememizi söylüyor..
Eksik dediğinize göre bu konulara hakim ve tecrübe ettiğinizi düşünüyorum..Lütfen siz ,eksik olmayan bir uygulama yazar misiniz.?

ceren001

Kayıtlı Üye
Sizin gibi düsünen pek çok kişi var ,yok eksik yok anahtarı var ,azameti var vs..Ama bi taraftan site sahipleri ve moderatörler en azından kendi yazdıkları uygulamalar konusunda şüpheye düşmememizi söylüyor..
Eksik dediğinize göre bu konulara hakim ve tecrübe ettiğinizi düşünüyorum..Lütfen siz ,eksik olmayan bir uygulama yazar misiniz.?

dediğinize bende katılıyorum. anahtarları veriliyor ama biraz düşünün sırf muhalefet olmak için cevap yazmayın mümkünse.. sizcede dediğim mantıklı değil mi? ben şüpheye düşün demiyorum sizlere elbet doğru hepsi. fakat şöyle birşey var ki o da bu uygulamaların tam verilmesi durumunda tekrar belirtiyorum bilinçsiz (!) kişilerin eline geçerse kendilerine zarar verebilirler. yanlış ya da tecrübe sahibi olunmadan yapılan bir büyü kişinin kendine zarar verebilir. bu konuda defalarca da uyarılıyor bu forumdaki insanlar.
uygulamalar doğrudur fakat kara büyü vs. anlamındaki uygulamalar eksiktir. hatta cinçağırma gibi uygulamalarda da okunacak dua verilmeyebiliyor bazı konularda hiç mi denk gelmediniz yapmayın Allah aşkına.. lütfen uzatmayalım bu konuyu gereksiz yere tartışıyoruz.

thales

Kayıtlı Üye
sırf muhalefet olmak için cevap yazmayın mümkünse.. ben şüpheye düşün demiyorum sizlere elbet doğru hepsi. fakat şöyle birşey var ki o da bu uygulamaların tam verilmesi durumunda tekrar belirtiyorum bilinçsiz (!) kişilerin eline geçerse kendilerine zarar verebilirler.
uygulamalar doğrudur fakat kara büyü vs. anlamındaki uygulamalar eksiktir. lütfen uzatmayalım bu konuyu gereksiz yere tartışıyoruz.

Yanlış anladınız ,muhalefet olmak için yazmadım..Çok ciddiyim eksiksiz bir uygulama yazarsaniz ayrıca konunun açılma amacına uygun şekilde yani uygulamalı ders verir nitelikte anlatırsanız, çok mutlu edersiniz birçok kişiyi..

Lütfen sizde artik bi karar verin ,eksik diyorsunuz sonra eksik değil ,sonra karabüyü ve cin çagırma olan kısımlar eksik..Bilinçli yada bilinçsiz herkes ne yaptıgının ve ne gibi sonuçlar doğuracağının farkındadır diye düşünüyorum..Sizin bizim gibi bilincsiz insanları uyarmanız büyük incelik bu yüzden benim gibi insanları vereceginiz derslerle bilinçlendirirseniz çok seviniriz..
Saygılarımla..

Yeyz

Kayıtlı Üye
Charmed wicclık ve cadılık hakkında cok az bılgı var nasıl cadı olabılırım bılmıyorum ve bunu blogda bulamıyorum sadece ne oldugu vs. Yazıyor tam bılgı yok lütfen bilgi verir misin?