Bütün musibetler üst üste geliyor

baysal01

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Son zamanlarda çok fazla sıkıntı yaşamaya başladım. Ülkemizin en iyi üniversitelerinden birinde okuyorum ve maalesef bu sene hazırlıktaki 3. yılımı okuyacağım. Çok büyük heyecanlar ile geldim buraya, ilk sene kaldığımda çok pişman oldum sonra ne olduysa 2. sene adam akıllı çalışmadım yine kaldım. 2017-2018 dönemi nasıl geçti şuan hiç bilmiyorum bile. Adam akıllı ders bile çalışmadım, üstüme bir disiplinsizlik çöktü. Son sınavdan önce çalışıyordum ancak babamın rahatsızlığı oldu kafamı çok veremedim. Sonra sınav için okuduğum şehre geldim burada hiç olmayacak şekilde 400 lira kaybettim. Sınava girdim çıktım 3 puandan kaldım, 1 sene daha tekrarlayacağım bu yüzden. Ailemin haberi yok yalan söylemek zorundayım yoksa hayatım mahvolacak. Böyle türlü türlü sıkıntılar hep üst üste geliyor. Hayattan soğudum artık. Acaba üstümde nazar, göz veya büyü falan mı var ? Nasıl anlayabilirim.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
nazarın büyünün belirtileri uzunca yazılmıştı bazı konularda onları araştırabilirsiniz herkese okuduğunuz üniversiteyi söylememenizi öneririm sevdiklerinizin ve kendilerinizin başarılarını iyi yaptıkalrını söylememenizi öneririm nazardan büyüden kurtuluş için felak nas ayetel kürsi var inancınız böyleyse belli sayılarda okunması daha iyi olabiliyor zaten forumda yeni değilsiniz gördüğüm kadarıyla biraz arayıp bulabilirsiniz size şifa dilerim

baysal01

Kayıtlı Üye
nazarın büyünün belirtileri uzunca yazılmıştı bazı konularda onları araştırabilirsiniz herkese okuduğunuz üniversiteyi söylememenizi öneririm sevdiklerinizin ve kendilerinizin başarılarını iyi yaptıkalrını söylememenizi öneririm nazardan büyüden kurtuluş için felak nas ayetel kürsi var inancınız böyleyse belli sayılarda okunması daha iyi olabiliyor zaten forumda yeni değilsiniz gördüğüm kadarıyla biraz arayıp bulabilirsiniz size şifa dilerim

Öyle hava atma gibi bir durumum hiç bir zaman olmadı aslında. Ama ister istemez insanlar sorunca dile geliyor ailemde falan. Müslümanım ama geçtiğimiz yıllarda dinden imandanda çok uzaklaştım. Şuan araştırmada yapıyorum. Çok teşekkür ederim yanıtınız için.

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
Öyle hava atma gibi bir durumum hiç bir zaman olmadı aslında. Ama ister istemez insanlar sorunca dile geliyor ailemde falan. Müslümanım ama geçtiğimiz yıllarda dinden imandanda çok uzaklaştım. Şuan araştırmada yapıyorum. Çok teşekkür ederim yanıtınız için.

Mesele aslında hava atma değil. falcibaciniz arkadaşımızın kastettiği de muhtemelen, siz ne kadar iyi niyetli söyleseniz de, eğer insanın içinde hased, kin gibi duygular varsa, sizin başarılı olmamanız için elinden geleni yapacaktır. Mesele sizin ne kadar iyi niyetli olduğunuzla ilgili değil, karşının ne kadar kötülük yapabileceği ile ilgili. Özellikle akrabalar ve komşuluklarda karda yürüyüp izinizi belli etmemeniz lazım. Çağımızda gizlilik her açıdan önemli bir mesele. Enerji sömürüsünden tutun, birilerinin kötülüğü için büyünün her türlüsüne koşabilecek, bunu hatta alenen yapan insanlar var dışarıda.

Alienist

Kayıtlı Üye
Sopayla kilime vuranın gayesi, kilimi dövmek değil, tozunu almaktır. Allah sana sıkıntı vermekle tozunu, kirini alır. Niye kederlenirsin? Mevlana

Başıma ne zaman sıkıntı gelse hep bu cümle gelir aklıma. Sabrıma sabır katar beni silkeler kendime getirir işte o zaman bakarım ki imtihanım da bitmiş.. İnsan ömrü boyunca hiç bir zaman rahata kavuşamaz çünkü bir sebeple geldi bir sonuçla da gidecek. Demem o ki her şerde bir hayır ara ve sabırla bekle bu dünyadaki herşey geçicidir buna sıkıntılar da dahil..

baysal01

Kayıtlı Üye
Mesele aslında hava atma değil. falcibaciniz arkadaşımızın kastettiği de muhtemelen, siz ne kadar iyi niyetli söyleseniz de, eğer insanın içinde hased, kin gibi duygular varsa, sizin başarılı olmamanız için elinden geleni yapacaktır. Mesele sizin ne kadar iyi niyetli olduğunuzla ilgili değil, karşının ne kadar kötülük yapabileceği ile ilgili. Özellikle akrabalar ve komşuluklarda karda yürüyüp izinizi belli etmemeniz lazım. Çağımızda gizlilik her açıdan önemli bir mesele. Enerji sömürüsünden tutun, birilerinin kötülüğü için büyünün her türlüsüne koşabilecek, bunu hatta alenen yapan insanlar var dışarıda.

teşekkür ederim yanıtınız için.

Sopayla kilime vuranın gayesi, kilimi dövmek değil, tozunu almaktır. Allah sana sıkıntı vermekle tozunu, kirini alır. Niye kederlenirsin? Mevlana

Başıma ne zaman sıkıntı gelse hep bu cümle gelir aklıma. Sabrıma sabır katar beni silkeler kendime getirir işte o zaman bakarım ki imtihanım da bitmiş.. İnsan ömrü boyunca hiç bir zaman rahata kavuşamaz çünkü bir sebeple geldi bir sonuçla da gidecek. Demem o ki her şerde bir hayır ara ve sabırla bekle bu dünyadaki herşey geçicidir buna sıkıntılar da dahil..

Bunu bende düşünüyorum aslında. Gerçekten dinden imandan uzaklaştım. Dua bile etmez oldum bir süredir, Allah belkide kendisine yakınlaştırmak için sıkıntı veriyordur diye düşündüm. Ama bazıda gerçekler var, ailem kahrolur duyarsa. Bunları düşününce kötü oluyorum. Teşekkürler cevabınız için.

Ü

Üye silindi 58480

Gerçekten dinden imandan uzaklaştım.

Dinden uzaklasmak yanlis tabirdir. Dininize nefsiniz ve egonuz uzerinden sahip cikiyorsaniz Vallahi en ufak bir alinganlik ve musibette ego-ortak altindan kalkmak istemez. Ataga gecmek, kiskirtilmak hatta kendi kendini provake etmek ister. Dinde buna isyan denmistir. Ates grubunun isyani yikici, toprak grubunun isyani genelde kendine zarardir. Ama ic isyan hep aydidir.

Insanlarin cogu inanclarini kalplerine degil, egolarinin ustlerine bir sus gibi takarlar. Farkinda bile olmazlar. Dinden uzaklasirsaniz biliniz ki o zamana kadar din zannettiginiz sey megerse kalbinize daha en bastan oturmamis. Vijdaninizi bastirmak icin kendinizi kandirmissiniz. Cunku zorluk anlarinda verdiginiz ilk tepki, ilk disavurum sizin en derin benliginizin neye meylettigini gosterir.

@baysal01 sizin durumunuz eminim farklidir. Beni kisisel almayin : )

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Nazar mi büyü mu kokusundan daha önce bence şu an ki durumunuzu ne yapacaginizi netleştirin.

Aileniz sıkıntı içinde olsa ve daha da üzülecek olsalar bile onlara gerçeği söylememeniz psikolojik yükünüzü artıracaktır, ayrıca ileride daha büyük sorunlara yol açacaktır.
O yüzden mutlaka gerçeği söyleyin, yeniden okuyacağınızı ve okulu mutlaka bitireceginizi böyle örnekler olduğunu da belirtin. Bilindik iyi üniversiteleri uzatarak okuyan öyle çok insan var ki, ailevi nedenler okulun ağır gelmesi psikolojik maddi sıkıntı cekenler yani oyle cok ki

Nazar büyü konusuna gelince başkaları size nazar ede dursun siz Allaha sığınıp yapacaklariniza kanalize olun, eylem en büyük güç. Düşüncelerinizi bunu aşıp okulu bitirip çalışan üreten halinize odaklayın, hicbir nazar buna işlemez

Isobelzxc

Kayıtlı Üye

Çok güzel açıklamışsınız eve gizlilik önemli de aklıma takıldı nasil saglayacagiz bu gizliligi? Mesela şimdi bu insan iyi üniv kazanmis ne yapsin kazandigi yeri söylemeyecek mi öfkesinden bahsetmiyorum da yani gizlilik de bir yere kadar nasıl dengeleyecegiz

Ü

Üye silindi 58480

Nazar buyuden cok daha yaygin ve acil bir tehlikedir. Insan buyu etkisi altinda hayatinin sonuna kadar yasayabilir. Farkina bile varamaz. Hayatinda pek memnun olmadigi seyleri genelde kabullenmis olur ve gerekirse yon degistirerek yeni akintilar yakalayabilir. Oyle insanlar oyle buyu etkisi altinda kalirlar ki, farkinda bile olmaksizin, baska bir yol tutup baska bir nimet yoluna sapabilirler. Neden Cunku buyu kaderin icindeki bir faktorden ibarettir. Kadere yon veremez ! Icinizde zaten var olan zanlara sizi yaklastirir ve uzaklastirir. Yani buyu aslinda sizin icinizde meyilli oldugunuz seylere karsi sizi manipule etme metodudur. Bu yuzden kaderin onune gecemez.

Ama nazara geldiginde kut diye tepetaklak oluverirsiniz. PEygambere buyu yapildiginda icinde bir kalp sikisikligi hissi oluyor ve imani bulanmadan Allaha acilabiliyor. Ama Kalem suresinde uzerine nazar degdiginde basi donuyor, zihni bulaniyor. Ayetin deyimi ile neredeyse devrilecektin diyor Allah. Yani dunyasi karariyor bir an icin. Oyle insanlar var ki nazari miknatis gibi cekerler ve bu enerji bloklanmasini da buyuye yorarlar. Toplum hayatindaki siradan musibetler icin once nazardan supelenilmelidir. Cevrenizdeki art niyetli ama kafasina gore buyu yapmaya calisan kisiler bile aslinda size kem goz uzerinden zarar verirler. Buyu cok yuksek bir ilimdir. Seckin kisilere yaptirilir. Iddiasi olan kisilere yuksek bedellerle yaptirilir. Ucuza buyu yapan kisinin buyusunu buyuden saymak kisinin kendi zihni ile kendi kendisini buyulemesidir.