Bu yöntem nedir?

Metehan890

Kayıtlı Üye
Sizlere sormak istediğim bir soru var.Bugün derste hocamız defterime bakarak benim hakkımda bir çok doğru bilgiye ulaştı.Mesela kendini yetersiz görüyorsun işleri yarım yaptığın için ailenden aldığın ilgiye değer veriyorsun gibi daha yaklaşık 6 dersine girdiğim için bunları bilmesi bile beni şaşırttı.Bunların yanında odanda 3 tane resim var dedi bunları kaldır.Ben hayır desem de beni dinle kaldır daha iyi olur dedi.Bu resimlere bir çok anlam yükledim birisinin ruhunun bana yardım ettiği gibi...sizce ne yapmalıyım? Bu yöntem nedir?
Esenlikle kalın...

İbisu

Kayıtlı Üye
tahminimce yazı stilinizden kanalınıza (telepatik iletişim ağınıza) yani zihninize girmiş buradan da bilgi edinmiş olabilir başka bir yöntem de olabilir ama

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Acaba aileniz ve hocaniz iletisime gecmis olabilirler mi?

berksurucu

Banlı Kullanıcı
Sizlere sormak istediğim bir soru var.Bugün derste hocamız defterime bakarak benim hakkımda bir çok doğru bilgiye ulaştı.Mesela kendini yetersiz görüyorsun işleri yarım yaptığın için ailenden aldığın ilgiye değer veriyorsun gibi daha yaklaşık 6 dersine girdiğim için bunları bilmesi bile beni şaşırttı.Bunların yanında odanda 3 tane resim var dedi bunları kaldır.Ben hayır desem de beni dinle kaldır daha iyi olur dedi.Bu resimlere bir çok anlam yükledim birisinin ruhunun bana yardım ettiği gibi...sizce ne yapmalıyım? Bu yöntem nedir?
Esenlikle kalın...

Ne resimleri var odanda?

Metehan890

Kayıtlı Üye
Ne resimleri var odanda?
Van gogh badem açan çiçekler
Dayımın çok eski bir dönemden kalma şiiri
Ve no future yazısı (bu o kadar önemli değil)

Tabloyu doğum günümde almıştım ve bir kaç gün sonra güzel bir ilişkiye başladım.Ne tesadüftür ki onun en sevgidiği resam van gogh...Dayımın yazdığı şiirin ise çok fazla anlamı var o yıllarda yaşadığı çaresizlik yorgunluk ve dahası.
İlginiz için teşekkürler.