Bu Vefk Nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turgut001

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar daha önce bir falcıya bir siteden fal baktırdım üzerimizde büyü olduğunu kız arkadaşımla aram bozulsun diye yapıldığını güvenilir bir hocaya gitmemi söyledi. Bir de bu vefki verdi, nedir bu, ne vefkidir acaba? Bir de üstümüzde büyü olduğunu nasıl anlarız? Teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 7845

nastinka

Banlı Kullanıcı
Ne kastedilmis cozemedim ama . Karenin yanlarina "hak mikayildir, onun sozu cebraildir mülk sahibi azraildir israfil ona aittir " yaziyor . Sayilarla bir şeymi demeye calisilmis acaba ...

Mithra

Kayıtlı Üye
Alttaki bilgiyi okuyun umarım yardımcı olur.Bakım için Sn. Yule irtibata geçin.
Yule;
Bu tür çalışmaların kontrolü için ya kişi ile birebir aynı yerde olmak gerekir. Ya sirkeli ve tuzlu suda kişiye banyo yaptırmak gerekir. 7 gün etkisi olur ve sonra etkisi geçer bu yıkanmanın. Eğer ki bu banyo yapıldığında kişide bir değişiklik oluyorsa (yani olumlu bir değişiklik) bu da büyü yapıldığını işaret edebilir. En kesin ve geçerli yöntem yetkin biri tarafından bakım ile kontrolünün gerçekleştirilmesidir.

origanum

Yönetici
Ne kastedilmis cozemedim ama . Karenin yanlarina "hak mikayildir, onun sozu cebraildir mülk sahibi azraildir israfil ona aittir " yaziyor . Sayilarla bir şeymi demeye calisilmis acaba ...

:D :D :D :D :D Vefklerde 4 meleğin adı 4 tarafa yazılır. Sayılarla elbette birşey denmeye çalışılır. Ebcedle yazılar sayıya dönüştürülür.

Merhaba arkadaşlar daha önce bir falcıya bir siteden fal baktırdım üzerimizde büyü olduğunu kız arkadaşımla aram bozulsun diye yapıldığını güvenilir bir hocaya gitmemi söyledi. Bir de bu vefki verdi, nedir bu, ne vefkidir acaba? Bir de üstümüzde büyü olduğunu nasıl anlarız? Teşekkürler.

Kısaca anlatayım, vefk geçersiz. Üstünüzde büyü olması ancak bakım ile anlaşılır. Bu sitede bakımları yule yapar. Vefk yazdırmak ya da büyü bozdurmak istiyorsanız urum yapar.

nastinka

Banlı Kullanıcı
Arastirma yapmadan direk atildim ahh yine rezil oldum :D :D origanuum lutfen yorumumu kaldirınnnnnn ...:oops: :willy_nilly: ben gidip vefk'i arastirayim

hasan06

Kayıtlı Üye

form kuralları gereği tam açıklamam ama bunu diye bilirim ki gösterdiğin vefk ayrılık, şer gibi kötü niyetli yazılmamış

origanum

Yönetici
form kuralları gereği tam açıklamam ama bunu diye bilirim ki gösterdiğin vefk ayrılık, şer gibi kötü niyetli yazılmamış

Zaten falcı iki dakikada çiziktiriliverilen o "şey"i iyi olsun diye vermiş. Çalışmayacağını kendi de bildiği için güvenilir bir hocaya gitmesini tavsiye etmiş. Namussuz namuslu imiş yani:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...