Bu rüyayı yorumlayabilir misiniz? Tehlikeli bir rüya mı?

Telekinexis

Kayıtlı Üye
Merhaba . Bundan bir kaç sene önce gördüğüm bir rüyayı size sunmak isterim . Ablamda aynı rüyayı gördü sonradan . Ben hala bazen görüyorum fakat ablam artık aynı rüyayı görmüyor. Şöyle ki, tek gözlü bir bebek görüyorum . Arkadan anlamadığım dile kelimeler geliyor ve bebek ağlıyor , aynı zamanda da bebeğin suratı çatlıyor . Yaklaşık bir süre bu rüyayı gördükten sonra aynı şekilde yine bu rüyayı görüyorum ve sonra da uyanıyorum (rüyamda) lavaboya gidiyorum ve aynaya bakıyorum . O sırada kendimi tek gözlü görüyorum ve uyanıyorum . Ablamla rüyalarımızın arasındaki tek fark , ablam bu rüyayı gördüğünde aynı zamanda bir ses ablama NAS SURESİ OKU diyor. Ablam 1 hafta boyunca bu rüyayı görüyor 1 hafta sonunda da nas suresını okuyor ve artık rüyayı görmüyor . Ama bende böyle birşey olmuyor.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Çok geçmiş bir olaydan bahsediyorsunuz, o günü bu güne yorumlamak çok tutarlı omaz ki bunun dışında, bana göre* burada mesaj içerikli bir rüya yok. Sadece bilinçaltının yaptığu bir olay olduğunu düşünüyorum.

Telekinexis

Kayıtlı Üye
Çok geçmiş bir olaydan bahsediyorsunuz, o günü bu güne yorumlamak çok tutarlı omaz ki bunun dışında, bana göre* burada mesaj içerikli bir rüya yok. Sadece bilinçaltının yaptığı bir olay olduğunu düşünüyorum.
Tabii haklısınız.Lakin rüyalarım hep bu şekilde devam etmekte.Misal , bir insan bir rüyayı üst üste kaç gün görebilir ? Ben 1 ay boyunca bu rüyayı gördüm.. Üstelik şuan da gördüğüm rüyalarda bu rüyadan pek farksız değil..

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Yaklaşık bir süre bu rüyayı gördükten sonra aynı şekilde yine bu rüyayı görüyorum ve sonra da uyanıyorum (rüyamda) lavaboya gidiyorum ve aynaya bakıyorum
Negatif varlık müdahalesi gibi görünüyor, lavabo, tuvalet gibi yerleri sever onlar, ayrıca ayna da bariz bir işaret orda bağ kurmaya çalışmışlar sanki.. çünkü ayna boyut kapısı..

Şiron

Kayıtlı Üye
Tabii haklısınız.Lakin rüyalarım hep bu şekilde devam etmekte.Misal , bir insan bir rüyayı üst üste kaç gün görebilir ? Ben 1 ay boyunca bu rüyayı gördüm.. Üstelik şuan da gördüğüm rüyalarda bu rüyadan pek farksız değil..
Her insana farklı açılımlar olduğu için kardeş kan bağı anne sütünün bir aktığdır. Onun enerjisel yapısına göre NAS oku diyen kendi içselliğidir Çünkü içeride bir çok ses oluyor ve o sesin hangisi doğru bunu algılamak mesele. Aynı rüyayı görme kısmına gelirsek , bağ kurmada olabilir , size gelen bir mesajda olabilir çünkü bende sürekli hep eski yaşadığım yeri görürdüm zaman zaman düşünürdüm neden hep o ev. Bilemiyor insan işte belki biri size bir şey yaptı ve bunun mesajını alıyorsunuz. İşlem sırasında bu bebek modeli tarzı malzemeleri kullananlar oluyor sürekli aynı rüyayı görmenin altında yatan bir ihtimaldir diye böyle düşündüm.