Bu ne anlama geliyor

-Ace-

Kayıtlı Üye
20 dakika önce görmüş olduğum rüya beni çok etkiledi sizinle paylaşmak istedim.
Rüyamda bir apartmanın en üst katındaydık aşağı inmek için asansör çağırmıştık,gelmesini bekliyorduk o sıra annem ablam ve ben balkona çıktık hava almak için,sanırsam öncesinde ablamla kavga etmişiz "şurdan atsam kendimi de kurtulsam"diye sayıklıyordu bizde ona sen atamazsın kendini korkak diyorduk ve en üst kattan kendini bırakıyordu süzülüşünü gördüm rüyamda.
Ablam zihinsel engelli bir birey yüzdesi fazla olmasa da (down sendromu gibi değil)
Bir anlamı var gibi geliyor.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Bence kardeşinizin kendi durumundan rahatsız olduğunu düşündüğünüz için (farketmeden) bilinçaltınızdan böyle yansımış olabilir.
Yanı mesajcı bir rüya gibi degil

Ü

Üye silindi 58480

Haberci ruya olmayadabilir ama oladabilir.

Haberci ruya degil ise yine bir mesajdir. Kuruntularinizi azaltmanizi, guven tazeleyip olumsuz dusuncelere kapilmamanizi soyluyor ruya. Yoksa sizi boyle ani reflexlerle uyaririm\uyandiririm hayat kalitenizi dusururum diyor. Haberci olmayan ruyalari boylelikle azaltin ki olasiliklariniz rahmani ve haberci ruyalara kaysin.

Haberci ruya gibi de duruyor :
Bir binanin en yuksek katinda olmaniz ailenizle bir imkan yakalayip hayatta maddi olarak ve makamca yukseleceginize isaret. Belki de istediginisza bir amac var onu elde edeceksiniz. En yuksek katinda olmak daha ileri gidemeyecek kadar ilerlemeyi sembolize eder. Aileniz yaninizda olacak. Ama egoyu da simgeler. Hayatinizdaki guzel gelismeler ve belki de yeni ilgi alanlari sizi ablaniza karsi mesafelendirebilir. Ablaniz sizinle sizinle catisabilir. Onu yanliz ve ilgisiz birakabilirsiniz. Ve ablaniz da bu duruma uzulebilir. Vefa hislerinize karsi gafil yakalanmamaniz icin bir ic ses serzenisi olabilir ruyaniz.