Bu konuda bana yardım eder misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

historia

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Çoğu zaman gözlerimi kapattığımda etrafı yine de görürüm, geceleri, gündüzleri gözlerimi kapalı tuttuğum görüntü ile açık tuttuğumda gördüklerim arasında sadece hayal gibi bi his ayrılığı var ama görüyorum. Bazen farklı şeyler görüyorum gözlerimi kapattığımda, tahta dolaplar çekmecelerle dolu bir oda ama hep eski hep eski şeyler atalarımızın evlerindekiler gibi. Birinin öleceğini bi kaç gün öncesinden hissedebilirim, bi keresinde bi karga söylemişti rüyamda arkadaşımın babaannesiydi ölecek olan. Bu gibi garip şeyler.

Yıldız haritama baktığında çok eskiden bi arkadaş, senin algıların açıktır spiritüel alemlerle, gizemli şeylerle ve fallarla ilgilenebilirsin neden değerlendirmiyorsun demişti, onu öyle unuttum gitti.

Ben bende bi kıpırtı olduğunun bir şeylerin göz kırptığının farkındayım, alakasız olacak ama çocukluğumda bu gibi şeyleri hiç bilmeden kağıtlara dilek yazıp kat kat beze sarıp dikip gömdüğümü hatırlarım. Ben spiritüel dünyaya girmek, yeteneklerimi keşfedip geliştirmek istiyorum ama nereden ne şekilde başlayacağımı bilmiyorum. Siz ne diyorsunuz? Ya da benim bu yaşadıklarım herkese olan şeyler midir? Bu gibi yetenekler haritada görünür mü gerçekten?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Astrolojideki yıldız haritasını kastediyorsunuz değilmi?Yıldıznameyi değil.Bu ikisi genelde karıstırıldığı için emin olmak istedim:)
Yıldız haritası yetenekleriniz,başarılı olma olasılığınızın yüksek olduğu alanlar,kişisel özellikler ,spiritüel özellikler (kişide varsa)vb.bunları veriyor.Gelecek olasılıklarından ziyade bu konularda yıldız haritası başarılıdır,en azından bende öyleydi.

historia

Kayıtlı Üye
Evet astrolojik yıldız haritasını kastediyorum. Kendim fazla bi şey anlayamıyorum balmaya çalıştığımda ona ama bakan arkadaşım bunları demişti

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Evet astrolojik yıldız haritasını kastediyorum. Kendim fazla bi şey anlayamıyorum balmaya çalıştığımda ona ama bakan arkadaşım bunları demişti
Arkadaşınızın astrolojideki bilgi birikimini ve haritadaki başarı olasılığı ancak siz değerlendirebilirsiniz.Dediğim gibi yıldız haritası bu tip bilgileri veren bir kaynaktır.Doğruluğu ise haritayı çıkaran kişinin tecrübe ve bilgisiyle orantılıdır.Şahsi fikrim yetenekleriniz,hisleriniz sizi dürtüyorsa bu sizde vardır,haritanın söylemesine gerek yok:)

Skleton

Kayıtlı Üye
Astrolojideki yıldız haritasını kastediyorsunuz değilmi?Yıldıznameyi değil.Bu ikisi genelde karıstırıldığı için emin olmak istedim:)
Yıldız haritası yetenekleriniz,başarılı olma olasılığınızın yüksek olduğu alanlar,kişisel özellikler ,spiritüel özellikler (kişide varsa)vb.bunları veriyor.Gelecek olasılıklarından ziyade bu konularda yıldız haritası başarılıdır,en azından bende öyleydi.

yıldız haritasından kastı horoskoptur.

yıldızname astroloji olarak geçiyor. ikisi de aynı şey astroloji ile .

historia

Kayıtlı Üye
Sanırım bu konuda fikir beyan edecek biri çıkmayacak :biggrinjester:

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Fikir beyanına gerek yok çünkü :) Elinizde internet önünüzde Gizlimabet sitesi ve sitedeki yüzlerce konu, siz bakıp kendi meyilinize göre birşeylere başlamalısınız, kimseden sizi yönlendirmesini beklemeyin.Yetenekse evet herkeste var çünkü hepimiz hem fiziksel hem de ruhsal canlılarız.Sadece sahip olduğumuz özelliklerimizin bazıları sizde ya da x kişide daha ön plana çıkabiliyor hepsi bu.Yıldız haritanıza bakılmadan doğru birşey denemez,belki de 12 ve 9/8. evlerinizdeki konumlardan arkadaşınız bunları söyledi ancak buradaki gezegenleri kesen kare açılar tüm olumlu yorumları tersine çevirebilir.Çok merak ediyorsanız bilen birine horoskop analizi yaptırın ve özellikle bu kısımları merak ettiğinizi belirtin.Detaylı ve hakkıyla yapılan analizler 200-350tl arasında değişir,biz siteden kişi ya da kurumlara yönlendirme yapamayız.

Sevgiler

historia

Kayıtlı Üye
Teşekkürler, tam olarak derdimi anlatamamış olacağım ki herkes harita kısmına takıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...