Bu izlerle ilgili fikri olan var mı?

pleiadian

Kayıtlı Üye
Aslında uzun zaman önce, 6 aylık hamileyken olan birşey fakat siteye tekrar iki gün önce girmeye başlayabildim.Yaklaşık iki sene önce 6 aylık hamileyken elimde bu izlerle uyandım. Gebelik dolayısıyla vücudumdaki değişiklikleri daha dikkatli takip eder durumdaydım. Üç gün durup kendiliğinden geçti. Herhangi bir kaşıntı veya kabarıklık yoktu sadece bu izler vardı. Çapları aynı renleri aynı yuvarlaklar. Bir arkadaşım işaretlemişler seni diyerek beni korkuttu, hamile olduğum ve daha fazla korkmak istemediğim için üstünde durmadım o zaman. Bir fikri olan var mı?

Ekli dosyalar

• received_10155214970999093.jpeg
    received_10155214970999093.jpeg
    167.6 KB · Görüntüleme: 45
  • received_10155214971214093.jpeg
    received_10155214971214093.jpeg
    174.1 KB · Görüntüleme: 43
Ü

Üye silindi 62179

Ellerinizde Tinea Nigra isimli mantar enfeksiyonu başlamış. Acilen bir dermatoloğa görünün. Doğaüstü bir olay değil, korkmanıza gerek yok. Geçmiş olsun.

pleiadian

Kayıtlı Üye
Ellerinizde Tinea Nigra isimli mantar enfeksiyonu başlamış. Acilen bir dermatoloğa görünün. Doğaüstü bir olay değil, korkmanıza gerek yok. Geçmiş olsun.
Yazdığım gibi yaklaşık iki sene önce oldu üç gün durup kendiliğinden geçti zaten. Yine mi doğaüstü değil ya!?:)))) Teşekkürler yanıt için...

pleiadian

Kayıtlı Üye
Bu arada yorumu okuduktan sonra baktım tinea nigra için bulduğum görsellerin hiç biri bu kadar düzgün değil. Çapları ve aralıkları neredeyse aynı tam yuvarlak lekeler bunlar.

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Çok sıkıldığım zaman boyun altında, göğüs kafesine yakın yerde benzer izler oluşurdu. Yaklaşık 15 dakika boyunca, tepki verirdi vücudum.

Kaşınmadan, sadece görsel olarak belirirdi. Sizinde bu ve benzeri durumla alakalı olabilir.

Ü

Üye silindi 62179

Bu arada yorumu okuduktan sonra baktım tinea nigra için bulduğum görsellerin hiç biri bu kadar düzgün değil. Çapları ve aralıkları neredeyse aynı tam yuvarlak lekeler bunlar.
Evet resme tıklamadan bakmıştım. Tinea Nigra'dan ziyade anüler cilt mantarına benziyor. Kardeşimde de çıkmıştı. Berbat birşey. Doktor bir sprey ve krem vermişti geçmişti. Sanırım bağışıklık sisteminin zorlandığı dönemlerde çıkıyor. Hamilelik sebep olmuş olabilir.

Ü

Üye silindi 62179

Yazdığım gibi yaklaşık iki sene önce oldu üç gün durup kendiliğinden geçti zaten. Yine mi doğaüstü değil ya!?:)))) Teşekkürler yanıt için...
İki sene önce kelimesini fark etmemişim kusura bakmayın. ? Umarım geçmiştir lekeler.

Ü

Üye silindi 62179

Halk arasında genelde insanları "cinler eline kına yakmış" diye korkuttukları mantar türü tinea negra imiş :) Tıpkı kına renginde oluşuyor ciltte. Yıllar önce okumuştum. Cidden sıkça karşılaşılan bir şey. İnsan neden hep doğaüstü sebep bulma arayışında olur ki? Sizin lekeleriniz de kınaya benzemiyor, arkadaşınız neden korkutmuş sizi anlamadım. Zaten hamilelik yeterince hassas bir dönem, bir de böyle bir şey söylenir mi üstüne ?

pleiadian

Kayıtlı Üye
Halk arasında genelde insanları "cinler eline kına yakmış" diye korkuttukları mantar türü tinea negra imiş :) Tıpkı kına renginde oluşuyor ciltte. Yıllar önce okumuştum. Cidden sıkça karşılaşılan bir şey. İnsan neden hep doğaüstü sebep bulma arayışında olur ki? Sizin lekeleriniz de kınaya benzemiyor, arkadaşınız neden korkutmuş sizi anlamadım. Zaten hamilelik yeterince hassas bir dönem, bir de böyle bir şey söylenir mi üstüne ?
Di mi? ? Yani doğaüstü olsun bana uyar hoşuma gider de, hamileyken işaretlemişler nedir yani?! Neyse başka sebeplerden çok ender görüşüyoruz artık neyse ki#?

pleiadian

Kayıtlı Üye
Çok sıkıldığım zaman boyun altında, göğüs kafesine yakın yerde benzer izler oluşurdu. Yaklaşık 15 dakika boyunca, tepki verirdi vücudum.

Kaşınmadan, sadece görsel olarak belirirdi. Sizinde bu ve benzeri durumla alakalı olabilir.
Olabilir sıkıntılı bir hamilelik geçirmiştim. Size de geçmiş olsun.

Ü

Üye silindi 62179

Di mi? ? Yani doğaüstü olsun bana uyar hoşuma gider de, hamileyken işaretlemişler nedir yani?! Neyse başka sebeplerden çok ender görüşüyoruz artık neyse ki#?[/QUOTE
Bu kişinin sizden artık uzakta olmasına sevindim, hayat tek başına da yeterince zor ve karmaşık. Felaket tellalları uzak dursun yeter ? Doğaüstü olay mevzusuna gelirsek... İnsan doğaüstü olayın bile şekilli şukullusunu seviyor yahu ? Yani şahsen elimde bu leke çıksa aklıma en son gelecek olan ihtimal doğaüstü şeyler olurdu. Doğaüstü olay dediğin atraksiyonlu olmalı.?

Ü

Üye silindi 62179

Di mi? ? Yani doğaüstü olsun bana uyar hoşuma gider de, hamileyken işaretlemişler nedir yani?! Neyse başka sebeplerden çok ender görüşüyoruz artık neyse ki#?
Bu kişinin sizden artık uzakta olmasına sevindim, hayat tek başına da yeterince zor ve karmaşık. Felaket tellalları uzak dursun yeter ? Doğaüstü olay mevzusuna gelirsek... İnsan doğaüstü olayın bile şekilli şukullusunu seviyor yahu ? Yani şahsen elimde bu leke çıksa aklıma en son gelecek olan ihtimal doğaüstü şeyler olurdu. Doğaüstü olay dediğin atraksiyonlu olmalı.?