Bu gösteri mümkün mü ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baysal01

Kayıtlı Üye
21:30 dan itibaren izleyin arkadaşlar. Sorum orada. Orada bulunan bir telefonu başka bir şehire ışınlıyor. Orada bulunan çocuğun telefonu hatta göndermeden önce aratıyor ve daha sonra aratıyor acunla konuşuyorlar. Böyle bir şey mümkün mü ?

[video=youtube;DpdJ_VMqO2k]http://www.youtube.com/watch?v=DpdJ_VMqO2k[/video]

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Evet mümkün. Teknolojiden istifade edilerek yapılan ilüzyon gösterilerini artık sormayın lütfen. Yani mantıklı olmak lazım, Cem Yılmaz'ın espirili bir dille anlattığı konu ''kesin ip var'' bir izleyin. Hem gülersiniz hem cevap da almış olursunuz.

kral020

Kayıtlı Üye
arkadaşın burada sormak istediği acaba cinlerden mi faydalanıyor ya da bilmediğimiz başka bir şeylerden mi soru bana göre gerçekten çok mantıklı bir soru ve de bu olayı kesin ip var ... gibi cevaplandırmak da çok komik

camia020

Kayıtlı Üye
acunun bu çocuğu desteklediği ne zamandan eri zaten belli bu bence kendi fikrimce tabi herkesin fikrine saygım var sadece tiyatro bunu yapabilcek birinin televizyona çıkıp basit yarışmaya katılmayacağını düşünüyorum..

nazom

Kayıtlı Üye
Bilim ve illüzyon adlı bir program var . You tube da da mevcut programın bölümleri . İzlediğiniz zaman bize imkansız gözüken ama günümüz teknolojisiyle mümkün olan gösteri numaralarının , yok artık dedirten noktalarını görüceksiniz.

Sevgi Ve Işıkla Kalın :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
arkadaşın burada sormak istediği acaba cinlerden mi faydalanıyor ya da bilmediğimiz başka bir şeylerden mi soru bana göre gerçekten çok mantıklı bir soru ve de bu olayı kesin ip var ... gibi cevaplandırmak da çok komik
Soruda ben cin vs. göremedim kendisi sormak istediğini açıkça ifade etmiş. Size mantıklı gelen şeyler başkalarına gelmeyebilir bunu da hatırlatmakta fayda var.

aslimcim

Kayıtlı Üye
Işınlama kabiliyetim olsaydı, tv de aptal bir şova dahil olmak yerine tüm bankaların kasalarını evime ışınlardım. Bu mantıktan yola çıkarak videoda yapılanın gerçek olamayacağı kanısındayım.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Aref o kadar açık verdi ki dikkatli bakanlar hemen anlamışlardır bir sefer acun hiç şaşırmıyor sanki doğalmış gibi karşılıyor halbuki acun oldukça meraklı ve çok soru soran birisi hiç sormuyor ikincisi ad soyad telefon numaraları istiyor bunları bir kutuya koyuyor ama doğru dürüst ne işe yaradığını kimse anlamış değil oradakilerden biri bir kağıt çekiyor kutuya konuyor ikincisi de çekiyor tam kutyakoyacak derken değiştirmek istermisin diye soruyor zira o kağıt işretli önceden ayarlanmış kağıt değil bunu hemen farkediyor ve kadında hiç tereddütsüz değiştirmek istiyor ve değiştiriyor tavuk şovu tam bir saçmalık şovuna dönüştü tavuk çıkınca kendiside şaşırıyor işi kurtarmak için acundan kağıt okutuyor ne yazdığı öneli değil acun akrep diyor ve akrep zaten hazırdı akreple işi kapatıyor kuantum filan karıştırıyor daha ışınlanmanın ı sı bile keşfedilmemişken bunca kuantum mühendislerini bile şaırtan bişe yapmaya karar veriyor ışınlanma olayını gerçekleştirmeye kalkıyor işte işin garibi acunla önceden zaten tüm detayları ile kayda alınmış konuşma yamımlanıyor kapalı bir yere garip elbiseler giyerek giriyor zaten elbisenin amacı dikkatleri elbise üzerine yoğunlaştırmak zira insan beyni aynı anda iki işlemi birden yapamıyor insanlar bu elbisenin sırrı ne diye düşünürken ışıklar alevler patlıyor ve arefin bulunduğu kabininin ışığı dimer kotrollü olduğu için yavaş yavaş sönüyor ve kameraların çekim alanından çıkıyor birde bakmışsın tüm kuantum mühendisliğini altüst edecek olay gerçekleşiyor ve aref ıstanbulda olduğu görüntüleri ekranlara veriliyor ve her ne hikmetse acun orada da hiç soru sormuyor aref orada saat kaç dışarı çok bir görüntü ver bize filan arefte işi kısa tutuyr zira kabinin içi sıcak kapalı bir yer bunaltıcı fazla durursa terleyecek sırılsıklam olacak ve seyirci bunu hemen anlayacak birde yanına bayan alıyor birde bakmışsın aref ön kapıdan girdiği kabinden arka kapıdan çıkıveriyor ve yanında beraber hetirdiği bayan her ne hikmettir bilinmez aynı kabinde gelmesi gerekirken salonun öbür ucundan çıkıp geliveriyor halbuki eğer ışınlamnma olsaydı ışınlanma yeri makine olarak sadece kabin olmalıydı ama aref kabinden çıkıyor bayan arka taraflardan çıkıveriyor hatta bayan bir sefer gösteriliyor bir daha sır oluyor..zaten gösteri bitiyor ve bizlder vay bee helal olsun ışınlandı diye ağzımız açık seyrediyoruz..hey allahım...

baysal01

Kayıtlı Üye
Işınlama kabiliyetim olsaydı, tv de aptal bir şova dahil olmak yerine tüm bankaların kasalarını evime ışınlardım. Bu mantıktan yola çıkarak videoda yapılanın gerçek olamayacağı kanısındayım.

belkide maddiyata verdiğin değerden dolayı yoktur.

fikrimühim

Kayıtlı Üye
2 defa üst üste sayısal lotoyu tutturup uyarı aldığından bu yana var birşeyler diyorum ama nasıl birşeyler var bilemiyorum.Telekinesi vs vs 3 harflilerin etkisiyle oluyormuş diyede okudum yani insandaki enerjiyle olmuyormuş falan bunu net açıklayan bir kaynak varsa yada iyi bilen bu konuyla ilgilenenler açıklarsa sevinirim.

aslimcim

Kayıtlı Üye
@baysal01 Hiç güleceğim yoktu :) Tanımadan yargılamak ahmaklıktır, cehalettir. Mantıklı bir cevap benim yazdığım, hangi biletlerle üst üste piyango tutturmuş gerçekliği varmıymış bir bakın. Bunlar pazarlama tekniğinden başka bir şey olamaz. Sende kendini kandırmaya devam et, madem bu şekilde mutlusun :)

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Allahım hala üç harfli diyorlar. Bizim millette bu kafa olduktan sonra biraz zor gelişiriz.

baysal01

Kayıtlı Üye
@baysal01 Hiç güleceğim yoktu :) Tanımadan yargılamak ahmaklıktır, cehalettir. Mantıklı bir cevap benim yazdığım, hangi biletlerle üst üste piyango tutturmuş gerçekliği varmıymış bir bakın. Bunlar pazarlama tekniğinden başka bir şey olamaz. Sende kendini kandırmaya devam et, madem bu şekilde mutlusun :)

Okuma yazman yarım yamalak galiba. Bir daha bak loto yazısını yazn benmiyim.

dexter

Elit Üye

Okuma yazman yarım yamalak galiba. Bir daha bak loto yazısını yazn benmiyim.

Sevgili Üyeler;
Bu tarz uyarılar yapmak açıkcası beni de utandırıyor. Belirli olgunluğa gelmiş insanlar olduğunuzu düşünüyorum. Bir foruma üye olurken ya da bir belgeye imza atarken nasıl tüm yazılanları ve kuralları okuyup imza atıyorsanız(umuyorum), bu siteye üye olurken de aynı işlemi yapıyorsunuz, forum kurallarını kabul ediyor ve öyle üye oluyorsunuz. O yüzden bizim bu ek uyarıyı yapmamız ne kadar saçma olsa da, forumun belli bir üslubu ve belli bir seviyesi var.

Lütfen üslubunuza ve cümlelerinizin ucunun nereye, neye dokunduğuna lütfen dikkat ediniz.
Tartışma ortamı yaratmak yerine seviyeli bir şekilde konu üzerinden konuşabilirsiniz. Aksi taktirde bu durumla site yöneticileri ilgilenecektir.
İyi Forumlar.

aslimcim

Kayıtlı Üye
@baysal01 adamın adına mantık yürütüyorum hala beni yargılıyorsun. O adam para için orada PARA! İstediği buysa gereksiz bir şovda vaktini harcamak yerine dünyaları alırdı. Kim neye inanmak isterse ona inanır ama GERÇEK ne ise odur.

@dexter ben eski üye değilim ama forumda inanılmaz göze batılacak cümle varken benim yazdığımdan rahatsız olunması ilginç. Evet belli bir yaşın üzerinde ve bugüne dek forumda hiç uslubunu bozmamış insanım. Şimdi yaptıysam gereksiz bir yargıdan dolayı elbette, söyleyene değil söyletene bak misali. Ha yok ben çok rahatsız oldum diyorsanız üyeliğimi silebilirsiniz. İyi forumlar.

TheDoctor06

Kayıtlı Üye
İşte bizim bu fikir ve düşüncemizden ötürü ışınlanma denilen teknolojiden bu kadar uzağız.. Biz böyle düşündükçe ışınlanma mümkün olsada
bize göstermeyecekler... Öncelikle bu düşüncelerden kurtulmak temiz dileklerde bulunmak gerek.

TheDoctor06

Kayıtlı Üye
2 defa üst üste sayısal lotoyu tutturup uyarı aldığından bu yana var birşeyler diyorum ama nasıl birşeyler var bilemiyorum.Telekinesi vs vs 3 harflilerin etkisiyle oluyormuş diyede okudum yani insandaki enerjiyle olmuyormuş falan bunu net açıklayan bir kaynak varsa yada iyi bilen bu konuyla ilgilenenler açıklarsa sevinirim.
ne 3 harflisi 3 harflilerin böyle özelliği mi varmış :) Tamamen ilüzyon normalde ışınlanmak bu kadar basit değil. Sonuçta insanız acı denilen bir organımız var..
nasıl iğne elimize batınca canımız yanıyorsa öbürüde O kadar kolay değil.

Feslegen

Kayıtlı Üye
Abi biraz mantıklı düşünün, eğer ışınlanma tarzı bir kabiliyeti olsaydı para kazanmak için bile olsa gidip Acun'un programına mı katılırdı? Yoksa noter huzurunda Amerika'da dünyanın en büyük showlarına katılıp dünyanın en ünlü kişisi olmaz mıydı? Hatta Mesih, peygamber vs. bile ilan edilirdi. Belli ki Acun ayarlamış her şeyi, ortaya saçma sapan bir şey çıkarmışlar, bizim halk da inanıp izliyor. Pes.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...