Bu bir yeteneğin habercisi olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

freaky

Kayıtlı Üye
Merhabalar öncelikle hislerimi geliştirmek için aralıklarla çalışmalar yapıyorum. Size olayı anlatmak istiyorum uzanmıştım nefesime odaklandım binevi uzanarak meditasyon yapmak gibi bi durum oldu. Daha sonra aklıma sinirlendiğim bi durum geldi. Tam olarak vizyon oluştu diyemem ama bi görüntü canladı gibi bi durum oldu. Sonra farkettim ki kızın birisi kulağıma bi şeyler fısıldıyodu sanki. Tabi ben yine irkilerek kendime geldim. Bu olay daha önce 1-2 kere daha başıma geldi ama bu durumu yaşarken hani ne uyuyorum ne de tam uyanığım. Sizce nedir ne değildir bu durum?

SiyahEjder

Banlı Kullanıcı
Bu Bir Karabasan Olduğunu Düşünmüyorum Belki Birileri Size Birşeyler Anlatmak İstiyor Olabilir. Veya Bir Cin Size Aşık Olmuş Olabilir Sadece Odaklanın o ana hiç tiskinmenize gerek yok Sadece Söylediklerini Dinleyin Eğer Kötü Birşey Söylerlerse Direk Ateşe Koşun Çün ki Onlar Ateşten Çok Korkarlar Yatmadan Önce yanınızda Çakmak Bulundurun..

freaky

Kayıtlı Üye
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Banada karabasan gibi gelmiyo çünkü daha önce yaşadığım karabasan deneyiminle alakası yoktu :) Sanki ses benim sinir olduğum olayla ilgili bi yorum yapiyodu ya da olaydaki kişilerle ilgili çünkü belli bi süre sonra olayı bana başkası anlatıyo gibi oldu.

SiyahEjder

Banlı Kullanıcı
Bel ki Psikolojikde Olabilir Sinrlendiğiniz Birşey çün ki

freaky

Kayıtlı Üye
1-2 kere daha olmuş demiştim o zamanlar böyle bi sinir olduğunu hatırlamıyorum :/ bakalım bi daha olursa durum netlesir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...