Bu Ay Rüyalar

quanttum

Kayıtlı Üye
Merhabalar Gizli Mabet üyeleri,

İçinde bulunduğumuz ay, Rüyalarınızın sıklaştığını ve daha gerçekçi bir hal aldığını farkedeceksiniz, belki de bazılarınız çoktan fark etti.
Bu ay çok önemli bir aydır, Rüyalarınıza dikkat edin.
Karanlığın çöküşünden sabahın ilk ışığına kadar ki sürede gördüğünüz rüyaları dikkate alın.
Gayb kapısı aralanır. Kullar uyarılır.

Sevgi ve Işıkla.

-Quanttum

Ü

Üye silindi 55028

Neden bu ay rüyalar sıklaşıyor veya doğruluğu artıyor.Bende fark ettim ama hep basit basit durumlar çıkıyor.

xesim

Kayıtlı Üye
daha dün rüyamda bir erkeğin öldüğünü gördüm. aynı gün erkek bir arkadaşımı ve hatta 2 yakın arkadaşımı da hayatımdan çıkardım. benim için artık ölü gibiler:)

bazı aylar daha fazla rüya görüyoruz bazı aylar daha az. açıklaması nedir?

taroh

Kayıtlı Üye
bi de hatırlasam her akşam görüyorum ama çok azını hatırlıyorum.

Alienist

Kayıtlı Üye
Hayatımda hiç böylesine gerçekçi ve mesajlarla dolu bir rüya görmedim demiştim ki bu konuya rastladım. Hepimizinki hayrolsun :)

Syringavulgaris

Kayıtlı Üye
Çok şaşırdım bende günlerdir aynı şeyi düşünüyorum rüyalarım uyanınca saatler geçince bile uzun etki altında bırakıyor beni ve rüyalarımı hatırlarken çok gerçekci, canlı

Kahrunum

Kayıtlı Üye
Merhaba. Uyarınız için kendi adıma teşekkür ederim. Bu ay sahiden de rüyalar gerçek gibi, ayrıntı ve hisler arttı. Koku, dokunma gibi duyguları gerçekmiş gibi hissedebiliyor, uyandığımda gördüğüm rüya kötü de olsa iyi de olsa gerçekliği yüzünden anlamsız bir etki altına giriyorum. Bunun sebebini yüzeysel olarak da olsa öğrenme imkanımız var mı?

quanttum

Kayıtlı Üye
Merhaba. Uyarınız için kendi adıma teşekkür ederim. Bu ay sahiden de rüyalar gerçek gibi, ayrıntı ve hisler arttı. Koku, dokunma gibi duyguları gerçekmiş gibi hissedebiliyor, uyandığımda gördüğüm rüya kötü de olsa iyi de olsa gerçekliği yüzünden anlamsız bir etki altına giriyorum. Bunun sebebini yüzeysel olarak da olsa öğrenme imkanımız var mı?
Rüya melekleri belli gök cisimlerine bağlıdırlar, bu gök cisimleri yakın geçiş yapıyorlar. Etkileri artıyor diyebilirim üstü kapalı bir şekilde.

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Katılıyorum. Bende bu aralar rüyamda ne gördüysem gündüz karşıma çıkıyor. Gerçi ben gece uyumuyorum ilk uyuduğumda gördüğüm rüyalar zaten %10unu hatırlıyor oluyorum uyandıgımda, ama uyanmaya yaklaşık olan rüyalar daha gerçekçi.

Ramez

Kayıtlı Üye
2 gündür değişik rüyalar görüyordum ama üstünde durmadım dikkate alcam kesinlikle

acid

Kayıtlı Üye
Geçiş dönemlerinden birinde olduğumuzu zannediyorum. Gerçekçi, uyarılara dolu ve haberci rüyalarda artışı buna bağlıyorum. Her insanın açık olduğu değişimler farklı olacaktır. Son bir haftadır gördüğüm rüyalardan ve yaşadığım değişimlerden sonra uyku esnasındaki görülerimi daha fazla dikkate alma kararı verdim. Rüya ilmi ve gök cisimleri in etkisi pek alanım olmasa da olumsuz etki hissetmedikçe bu dönemi değerlendirmek gerek diye düşünüyorum.
Moderatörler ya da site sahipleri bu dönemin etkisi hakkında bilgi verirlerse faydalanmak isteyenler için yararlı olur.

ruhname

Kayıtlı Üye
Gerçekten bu aralar oldukça sık rüya görüyorum ve hepsi de çok ilginç ve çevremdeki herkes de görüyor. Bu rüyalardan bazıları haberci mahiyette olabilir mi acaba?