Bozuk Ruh hali ve mutsuzluk

mwwo89

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar , sanırım psikolojim pek normal değil. Uzun süredir hayata dair hicbirsey beni mutlu etmiyor .Hicbirseyden mutlu olamıyorum .Hayata çok karamsar bakıyorum . Bu ruh halinden nasıl çıkabilirim?

Ü

Üye silindi 62166

Kardeşim öncelikle geçmiş olsun ancak böyle düşünme içinde bulunduğumuz zaman bizi böyle etkiliyor...
sana tavsiyem eğer inançlıysan abdest al namaz kıl bu sana huzur veriyorsa.. Yada müzik dinle sürekli yada en sevdiğin filmi izle hergün...
Bunlar seni motive edecek. Ben lakin canım sıkıldığında müzik dinlerim hareketli bazende oyun oynarım.. hayırlı sabahlar...

taroh

Kayıtlı Üye
önce nazar ve olumsuz enerjiden arınıp enerjinizi yükseltmeye çalışın.en basitinden sorumluluğunu taşıyabileceğiniz bir evcil hayvan edinin.

Ü

Üye silindi 58480

Mutlu olmak icin cabalamayin. Mutsuzsaniz mutsuzlugun analizini yapin. Hikmet ve sir arayin o hal icinde. Kacmaya tesebbus etmeyin. Allahin hangi isimleri tecelli ediyor olabilir diye kalp gozunuzu acarak bir de oyle bakin. Hakedecek ne yapmis olabileceginizi dusunun.

Nimetler silsilesi batarya gibidir. Enerjisi illa biter. Hosca gecen vakitleri sukran dusmaksizin tuketirseniz ve bunu cennetten bir hatirlatma, bir fragman, bir tesvik, bir davetiye olarak algilayamazsaniz vallahi kalici mutlulugu elde etmek artik cok zor hale gelir. Onun yerine zihninizi oyalayacaginiz mutluluk zannettiginiz motivasyonlarla yipranirsiniz. Ve farkedersiniz ki eskisi gibi mutluluk vermiyor bircok yaptiginiz sey.