boy uzatma telkini için metin ( mp3 e çevirebilen? )

tulley

Kayıtlı Üye
arkadaşlar boy uzatmayla ilgili metni buldum ama mp3 e çeviremediğim için birşey yapamıyorum

yapabilen varsa konu altına yazablilr mi?

Zihin gücünü boyunu uzatmak üzere kullanmaya karar verdin - ve olağanüstü bilinçaltın şimdi vücut kimyanda gerekli değişimleri yapmak üzere hazırlanıyor - zihninin içinde derinlere ilerle - ve benimle bir yolculuğa çık - bilinçli farkındalığında yeni uzunluklara ulaşacağın ve hayatında yer alan tüm sınırları aşacağın çok özel bir yolculuğa..

Şimdi kendini gözünde canlandırmanı istiyorum - başından itibaren beş cm uzamış olarak (1 inç=2.54 cm) - fiziksel bedeninin dışındaki farkındalığına odaklan böylece gerçekten beş cm uzamış hissedeceksin - ve bunu yaptığında - normal boyuna geri dön.
Şimdi farkındalığını ayaklarından beş cm uzamış olarak geliştirmeni istiyorum - böylece ayakların sanki beş cm daha uzunmuş gibi hissedecek.

Güzel - şimdi normal boyutlarına geri dön ve farkındalığını tekrar başına çevir - bu sefer kendini başından itibaren on cm uzamış olarak hissetmeni istiyorum - ve gerçekten sanki on cm (yaklaşık) uzunmuş gibi hissettiğinde - normal boyuna geri dön.

Şimdi bu işlemi ayaklarınla tekrar et - ve bunu yaptığında - kendini normal uzunluğuna geri döndür.

Ve bu sefer vücudunun iki ucundan da esnediğini (uzadığını) hayal etmeni istiyorum - böylece tam istediğin boydasın - ve bu boydayken - tam istediğin boyda - kendini arkadaşlarınla ailenle ya da vakit geçirdiğin herhangi biriyleyken hisset - kesinlikle yeni fiziğinden gurur duyuyorsun.

Uzun biri gibi düşünüyorsun ve daha uzun biri oluyorsun - kendini kabul ediyorsun ve derinlerdeki zihnin kendini hücresel düzeyde istediğin yeni uzunluğa göre düzenliyor.

Ve şu anda yürüyorsun - uzun biri gibi yürüyorsun - başın dik ve omuzların geride - kendinden ve olduğun kişiden gurur duyuyorsun - ve tamamen harika hissediyorsun. Vücudunun istediğin uzunluğa göre esneyip uzadığını hayal et - ve kendini - bütün potansiyeline ulaşmış hisset.

Zihninin tasarladıklarını - gerçekleştirebilirsin - ve kendini istediğin uzunlukta görebilirsin / algılayabilirsin - daha uzun biri gibi ve tamamen güven ve gurur dolu hissedebilirsin.

Düzenli aralıklarla egzersize başlıyorsun - ve vücudunu ihtiyaç duyduğu gıdalarla besliyorsun . Ve vücuduna özen gösterdiğin gibi - zihnine de özen gösteriyorsun - çünkü zihin ve beden ayrılmaz biçimde birbirine bağlıdır. Bütün negatif düşünceleri zihninden atıyorsun - onu pozitif sağlıklı düşüncelerle besliyorsun - ve bu kendini iyi hissetmeni sağlıyor. Her gece uyumadan önce - telkin alıştırmaları yapıyorsun (telkinleri dinliyorsun) - derin bir transa geçiyorsun ve kendine hatırlatıyorsun - " ben giderek istediğim uzunluğa ulaşıyorum. "

Kendini esneme / uzama görüntüsüne götürüyorsun - kendini uzarken hayal ediyorsun - ideal benliğine ulaşırken - daha uzun - ve kendinden daha emin..

Ve kendini ideal uzunluğunda hayal edebildiğinde - zihninin derinliklerine ilerle ve vücudunda bir keşif gezintisine çık. Vücudundaki hücrelerle konuş - onlara yardımları için teşekkür et - onlar senin için çalışan kişisel ordun gibidirler - övgü ve teşvik ile çok daha verimli çalışırlar.

Şimdi kendini şahsi ordunun karargahını ziyaret ederken hayal etmeni istiyorum - kontrol odası zihninin daha yüksek bir mertebesinde - ve sen ordunun arkasında yer alan lidersin - beynine vücudundaki bu mükemmel hücreleri beslemek için büyüme hormonu salgılaması için emirler veriyorsun.

Ori

Kayıtlı Üye
Kendini sesinle birlikte videoya al videoyu bittikten sonra kaydet. Any video converter diye bir program var onu yükle bilgisayarına ve programı aç. Videoyu programın içine sürükle ve sağ üst köşeden hangi formata çevirceğini seç mp3 formatı en altlarda. Seçtikten sonra dönüştür düğmesine tıkla. Dönüştükten sonra sol en altta hedef klasör yazısına tıkla ve mp3 ün hazır.

canmert196

Kayıtlı Üye
soyle bişey var forumda psişik guc gelısımı ıcın mp3 var o mp3 hıpofız basını calıstırıyo ve horman salgılıyo salgıladıgı hormanda buyume hormanı o kullanabılır dıye dusunuyorum yanlısım varsa duzeltelım lutfen :)

gekommthier

Kayıtlı Üye
bunun için text to mp3 converter programlarıyla deneme yapacağım. ama türkçeyi düzgün okuyabilecek programı nerden bulacağız. ingilizce olsa sorun yoktu ama.

Ladyangell

Kayıtlı Üye
soyle bişey var forumda psişik guc gelısımı ıcın mp3 var o mp3 hıpofız basını calıstırıyo ve horman salgılıyo salgıladıgı hormanda buyume hormanı o kullanabılır dıye dusunuyorum yanlısım varsa duzeltelım lutfen :)
Merhaba o linki bana atar mısınız?

EastBlood

Kayıtlı Üye
İş
Şu anda pizza dükkanı işletiyoruz :D
Deniycem sonuçta kafatası içinde olan beyin bizim benliğimiz. :D Biziz. Bu yüzden telkin olayının bu konuda çok yardımcı olacağını düşünüyorum. Hipofiz bezini aktif hale getirmek çok zor olmasa gerek 19 yaşındayken denemekte fayda var. Sorun bu konunun olmacağını düşünmem değil, sorun yeterli zamanın ayrılmasıdır. Çok yüce bi inanca sahip olmanıza gerek yok. Yapın yeter, bunu söylememdeki amaç bazı insanların bu tür olayları doğaüstü görmesidir.
(2 ay sonra sonuçları yazarım)

İyi formlar arkadaşlar sağlıkla kalın..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu tür metinleri okumanızda yeterlidir. İllaki bir ses kaydına gerek yoktur. bir arkadaşınızdan canlı olarak okumasını da isteyebilirsiniz. kendi sesinizi kullanarak kayıt yapabilirsiniz. herhangi bir başkasına ya da özel bir programa ihtiyaç yok.

LaveLegis

Banlı Kullanıcı
Olumlamanın temeli uzun telkin cümlelerine dayanmaz genelde tek kelimelik etkili sözlere dayanır.
Tanrı evreni yaratırken makale okumamıştır
Sadece Ol demiştir.
Sonuç olarak telkinle boy uzamaz.

Ek olarak Hindistanda Beden Kontrolü üzerinde çalışan kişiler var.
Bu kişiler beden üzerindeki bir çok faaliyeti kontrol edebiliyor ve bunu yılarca çalışılan kusursuz düzeyde konsantrasyonla başarıyorlar.
Sizce telkinle olurmu.
Olumlamalar fizyoloji değil psikoloji üzerinde etkilidir.