Biyokinezinin frekans kullanılarak yapılması etkili mi

Cheron

Kayıtlı Üye
Merhaba, bu ilk konum yanlış yere açmamış olmayı umuyorum yanlışsa doğru yere taşınmasını rica edeceğim. Soruma gelecek olursam Youtube'da bir kanal biyokineziyle yapılabilecek çeşitli şeyleri (göz rengi değiştirme, boy uzatma, zayıflama vs.) frekans olarak paylaşıyor ve yapan birçok kişi örneğin göz rengi değiştirme frekansının işe yaradığından bahsetmiş. Biyokinezi için dikkatli olunmazsa veya yarım bırakılırsa güzel sonuçlar doğurmayacağını biliyorum ve bu frekansların ise tehlikesinin bulunmadığını duydum nitekim frekansla renk değiştirenlerin hiç biri başına kötü bir şey geldiğini söylememiş ama bu gelmeyeceği anlamına gelmez bu nedenle sorum biyokinezideki tehlike bu frekanslar için de geçerli midir? Frekansda tehlike teşkil eden bir durum yoksa biyokinezide neden var? Bilgisiz olduğum doğrudur beni aydınlatırsanız sevinirim.
Herkese teşekkürler

Talahu

Kayıtlı Üye
Frekans ve subliminal videolarının yeterli derecede etkisi oluşana kadar bırakılmaması tavsiye edilir.
Bu kategoride bulunan videolar dikkatli kullanılırsa bir zarar gelmez.
Bir sebep ile bir veya birden fazla videoya başlamadan önce iyice araştırmalısınız.

Cheron

Kayıtlı Üye
Frekans ve subliminal videolarının yeterli derecede etkisi oluşana kadar bırakılmaması tavsiye edilir.
Bu kategoride bulunan videolar dikkatli kullanılırsa bir zarar gelmez.
Bir sebep ile bir veya birden fazla videoya başlamadan önce iyice araştırmalısınız.

Cevabınız için teşekkür ederim. Birden fazla frekansı aynı süreçte dinlemenin bir sakıncası var mıdır?

Talahu

Kayıtlı Üye
Birden fazla sekme açarak bazı videoları eş zamanlı dinlemeyin.
Boy uzatma veya saç iyileştirme gibi farklı faydaları olan videoları bir oynatma listesi içinde dinleyebilirsiniz.

dhardhar

Kayıtlı Üye
@Jroad valla basligi ve ilk mesaji okurken sen geldin aklima acaba ne cevap yazacaksin diye :))) merak ettim. Baskiyi da boyle kurarim :)

Arkadaslar bana sadece tek bir ufak nano boyutta bile olsa insanin goz renginin nasil degisebilecegini bilimsel olarak aciklasin. Frekansi gectim...

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
@Jroad valla basligi ve ilk mesaji okurken sen geldin aklima acaba ne cevap yazacaksin diye :))) merak ettim. Baskiyi da boyle kurarim :)
Okurken darlanınca kapattım. Ben hayatımda böyle saçma sapan bir şey duymadım. Sonra niye saçma diyorsun diyorlar veya saçma dedim diye bu konuyu bile savunanlar olur felan, gerek yok.