Biyokinezi(ben yok etmek) yardım!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ProRai

Kayıtlı Üye
Cildimde bir sorun var. Her yaz en az 3 4 tane ben çıkıyor bedenimde. Ve her yıl yüzümde en az 1 ben çıkıyor. Kendim bağzı doğal yöntemlerle birkaçını yok etmeyi başardım. Ama çok uzun sürüyor bu yöntem. 2 haftaya yakın sürüyor. Daha önce hiç biyokineziyle uğraşmadım. İşin ehli birkaç kişi bana yardım edebilir mi? Ne yapmalıyım? kafamda nasıl canlandırmalıyım? ve tahminen ne kdar sürer?

Darkprincess

Kayıtlı Üye
İmajine etmenize, inanmanıza bağlıdır geçen süre. Ben biyokineziyi alerjim için kullanıyorum. Yüzümde kızarıklık oluştuğu zaman aynanın karşısına geçiyorum ve kızarıklığa bakıyorum, geçtiğini hayal ediyorum en fazla 10 dk bakıyorumdur. Bir kaç güne geçiyor zaten. Bence doğal yöntemle beraber biyokineziyi deneyin. Sadece birin dense ikisi birden daha etkili olur.Ve yılmayın, önemli olan inanmanız. İnandığınız müddetçe olmayacak şey yoktur. Umarım en kısa sürede isteğinize kavuşursunuz :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Doğal yollardan 2 haftada yok etmek uzun bir süre gibi geliyorsa, bio kinetik dalda ilerleyip vücudunuzda değişiklik yapmanın daha uzun süreceğini ifade etmek isterim. Arayışınıza bu şekilde devam etmeniz sizi daha iyi ve sağlıklı yönlendirecektir.

bendekiben

Elit Üye
Sevgili chillout'un söylediklerine ek olarak beninizin her yaz çıktığını söylemişsiniz güneş cilt üzerinde lekeler bırakabilir bunlarda bene dönüşebilir bu nedenle güneşten korunmaya dikkat etmenizi öneririm.

AJA

Elit Üye
Bu ben sorunu bende de var.Beyaz tenliyim ve alerjik hassas bir tenim var.Sıkıntı verici.Bu yüzden 4-5 yıldır denize de girmiyorum azaltmak adına.Gece girmeyi tercih ediyorum.Genelde dekolte kısmında çıkıyor ben de.

ProRai

Kayıtlı Üye
Kızarıkligi yok ettikten sonra tekrar cikiyor mu. Ve kac gunde yok esiyoraunuz?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Biyokineziyle yok etmek yıllar alır. Halbuki güneş koruyucu ve berraklaştırıcı yada kahverengi leke karşıtı krem kullanarak daha kısa sürer.

ProRai

Kayıtlı Üye
İmajine etmenize, inanmanıza bağlıdır geçen süre. Ben biyokineziyi alerjim için kullanıyorum. Yüzümde kızarıklık oluştuğu zaman aynanın karşısına geçiyorum ve kızarıklığa bakıyorum, geçtiğini hayal ediyorum en fazla 10 dk bakıyorumdur. Bir kaç güne geçiyor zaten. Bence doğal yöntemle beraber biyokineziyi deneyin. Sadece birin dense ikisi birden daha etkili olur.Ve yılmayın, önemli olan inanmanız. İnandığınız müddetçe olmayacak şey yoktur. Umarım en kısa sürede isteğinize kavuşursunuz :)

Sadece aynada yok oldugunu hayal etmek yeterli mi?

Lusin

Kayıtlı Üye
Çok ben uzun ömür işaretidir arkadaşlar bence sevinmelisiniz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads