bir süre rüyalarımla gerçekliği ayırt edemiyorum

animallover

Kayıtlı Üye
Son 1 aydır yaşamaya başladığım ama bu aralar her gün yaşamaya başladığım olayı anlatmak istiyorum.Arkadaşlar gece rüyamda ne görüyorsam uyanıp gördüklerimin rüya olduğunu anlamayıp devam ediyorum yaşamaya.Örneğin rüyamda sevgilimle beraberiz dışarda.Uyanıyorum,yatakta sağa sola bakıyorum kimse yok haliyle,sinirleniyor ve ya endişeleniyorum acaba dışarda mı bıraktım diye?(ailemle yaşıyorum).Hala onunla olduğumu sanıyorum anlayacağınız.Bir de kardeşim uyurken onu rüyamda gördüğüm kişi sanıp dürtüp soru sormm cabası.Sürekli böyle olaylar.Bu gece rüyamda işteydim,bir sıkıntı oluyordu.Uyandım daha sonrasında patronumu aramışım gecenin 5inde.Adam panikle açtı birşey mi oldu diye.Kendime gelince noluyor oldum bir an.Herkesin başına geliyor daha öncesinden ara ara benimde başıma geliyordu ama 1 aydır ve şu aralar sık sık olunca sormak istedim.Bu durumu engellemek için bir öneriniz ve ya bu durumun bir açıklaması var mı?Daha fazla rezil olmak istemiyorum?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Lucid Rüya için uygulanan bir yöntem var siz de deneyin isterseniz. Bir işaret belirleyin kendinize biyolojik bedeninizle yapamadığınız bir şey ellerini birbirinin içinden geçirmek, havaya yükselmek vb. uyanınca ilk işiniz o hareketi yapmak olsun yapamazsanız uyandığınızı kendinize kanıtlamış olursunuz.