Bir sorum olacaktı ?

Decer

Kayıtlı Üye
Rüya içinde rüya görüyorum . Bazende mesela dün uyuyorum sanıyordum rüya görüyorum sanıyordum fakat uyumuyormuşum gözlerimi kapattıgımda rüya görüyo gibi oluyorum rüya içinde rüya gibi oluyor ama uyumuyorum bana açıklar mısınız bunu ?

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
ilginç birşey.. herhangi bi laç alıormusun yada wetkisinde kaldığın olaylar yaşadın mı yakınlarda?

La-edri

Kayıtlı Üye
Yakaza; uyku uyanik halde görülen olaylar.. :)

Decer

Kayıtlı Üye
herhangi bi şey yok olayda yaşamadım

canselcan

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
önceden aynı şey bende de oluyordu rüya içinde rüya görüyordum bir türlü uyanamıyordum ve bu yüzden hiç uyumak istemiyordum ama bir süre sonra bu bende kayboldu umarım en yakın zamanda kurtulursunuz...

donzula

Kayıtlı Üye
uzun süre uyumadıysan ve ya uyku problemlerin varsa bu olabilicek bi şey bir diğeri rüya içinde rüya dersen bu imkansız bi şey değil ayriyetten hayal gücün çok kuvvetliyse gözlerini kapattığında düşündüklerin uykudaymış gibi hissetmene sebep olabilir eğer dediğim gibiyse bu güzel bi yetenektir :)

Decer

Kayıtlı Üye
Bir zararı yok kurtulmak istemiyorum zaten :) tam tersine her zaman uyumak ısteyip neler olucagını merak ediyorum :)

Decer

Kayıtlı Üye
aynen donzula dedigin gibi baya yorgundum uykusuzlukta vardı övünmek gibi olmasın ama hayal gücümünde baya geniş olduguna eminim :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Rüya içinde rüya görüyorum . Bazende mesela dün uyuyorum sanıyordum rüya görüyorum sanıyordum fakat uyumuyormuşum gözlerimi kapattıgımda rüya görüyo gibi oluyorum rüya içinde rüya gibi oluyor ama uyumuyorum bana açıklar mısınız bunu ?

İnception'un etkisinde kalmayasınız? :)