Bir kişinin rüyasına girmek için(El Habir)

mega_boy

Kayıtlı Üye
EL HABİR
Esmaül Hüsna'daki 32. isimdir.
Adedi : 812
Yıldızı : Güneş
Anlamı : Herşeyin gizli yanını bilen.
Yorumu : Bu esma, klasik yorumlarda görülebileceği gibi, kişinin istihare denilen
yöntemle bir şeyi kendi rüyasında görmesinden ziyade, başka bir insanın rüyasına girmek için kullanılır. Sert etkili esmalarla birleştirildiği takdirde istenen kimsenin evinde poltegeist olaylara, kabuslara ve uykuda korkmalara sebep olur.

O yüzden Bunu Uygularken Düşünerek Uygulayınız Yani Sonucunu Düşünerek uygulayınız. Ve Esmayı çektikten sonra 7 Kevser okuyup Sevaplarını Peygamber Efendimiz (S.A.V) Hediye Edin.

_alıntı

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
yani bunu okudugumuzda düsündügümüz kişinin rüyasınamı giriyoruz
bide bunu yapmak günahmı?

moonshine

Kayıtlı Üye
Biri eğer bu uygulamayı yaparak sizin rüyanıza girerse nasıl anlarsınız bunu ? Anlaşılabilir mi yoksa bilemezmiyiz ?

Yakaza

Kayıtlı Üye
Sadece bu şekilde olacağını sanmıyorum

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
Bu işler öyle bir iki sihirli kelime söyleyince olacak işler değil.Konuya girenler fazla ümitlenmesin bence.Koyu satanist ve hayatını buna harcamış yakın bir dostum,yaklaşık bir dakikalık bir meditasyonla isteği kişinin rüyasına müdahele edebiliyor.Sadece bu değil,rüyasında ona istediğini de yaptırabiliyor.Hiçbirşey okumadan yapıyor bunu.Demek ki mesele siz de bitiyor.Ya da inançla alakası yok.Öyle bir iki cümle söyleyerek rüyalara girilebilmek pek olası değil.Evet aracıdır ama tek etken o değil.Ayrıca sitede bununla alakalı açılmış onlarca konu var.Araştırın biraz.

veyener

Banlı Kullanıcı
koyu satanist diyorsun satanistler şeytanın adamlarıdır şeytanla iletişim kurarlar aref gbi chriss angel gbi uçablrler çok şey ypabilirler genelde masondurlar ama ahiretteki tek mekanları cehenneme odun olurlar şimdik gelelim ALLAH IN 99 İSMİNE BU İSİMLERDE ÖYLE BİR KUDRET VARDIR Kİ İNANCSIZ İSEN ÇOK BİLMİŞLİK YAPMA BİR İLİM VARDIR BİRDE BÜYÜ SEN BÜYÜYE İNANIP KAFİRLERDEN OLMA.

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
neden yasaklanmış?anlamadım..

Şu cümlesindeki tutarsızlıktan yola çıkabiliriz;

''şeytanla iletişim kurarlar aref gbi chriss angel gbi uçablrler çok şey ypabilirler genelde masondurlar''

Masonlar hakkında sadece facede gördüğü bir videodaki kadar bir bilgiye sahip.Masonları uçan pegasuslar zannediyor.

''ahiretteki tek mekanları cehenneme odun olurlar''

Bu cümle ayrı bi devrik zaten.Yorumunda bana inançsız demiş,ama kendi inandığı kitaptaki yazana bakmamış.Kurandır kitabım diyor,Muhammeddir peygamberim diyor,ama kuran ve hadis bu konuda ne demiş bir kere açıp bakmamış,ve bcen evliyayım dercesine dolaşıyor.Banlanmamış olsaydı alakalı ayetleri ve hadisleri sıralardım.Ondan sonra zaten diyecek birşey bulamayınca,küfredip kendi banlanırdı.Diyeceğim o ki facede bir iki video izleyip kendini inançlı ve alim adleden,kendini inançlı,ama bir başkasını cehennem odunu olarak gören,ayete ve hadise karşı çıkan,klasik tipte dindarım diye gezinen bilindik karakterlerden birisi.İnanıyorum ve dindarım diyen,ama inancının kaynağı olan kitaptan bihaber klasik internet kovboyu.Bu yüzden banlanmış olabilir.

jaxquel

Kayıtlı Üye
İş
-
sevgili spawnz ,
masonluk hakkında bilgin var mı ?
masonların genelde yahudi topluluğundan oluştuğu vede siyasi karar örgütü kuruluşu olduğunu sadece kulaktan dolma bir bilgi olarak elde ettim , senin yorumunu vede bilgini merak ediyorum
rica etsem biraz aydınlatabilirmisin bilgin dahilinde ?

angime

Kayıtlı Üye
Bu işler öyle bir iki sihirli kelime söyleyince olacak işler değil.Konuya girenler fazla ümitlenmesin bence.Koyu satanist ve hayatını buna harcamış yakın bir dostum,yaklaşık bir dakikalık bir meditasyonla isteği kişinin rüyasına müdahele edebiliyor.Sadece bu değil,rüyasında ona istediğini de yaptırabiliyor.Hiçbirşey okumadan yapıyor bunu.Demek ki mesele siz de bitiyor.Ya da inançla alakası yok.Öyle bir iki cümle söyleyerek rüyalara girilebilmek pek olası değil.Evet aracıdır ama tek etken o değil.Ayrıca sitede bununla alakalı açılmış onlarca konu var.Araştırın biraz.

Sevgili arkadaşım;
önyargılarını aşmalısın, ben yakın zamanda bu esma değil ama bir dua okumuştum sevdiğim kişinin rüyasına girebilmek için, niyetim kötü de değildi zaten, beni güzel görsün, düşünmesine sebep olsun aklına takılsın gibi. Normalde görüşmeyen iki insanız.
Ertesi sabah aradı beni iyi olup olmadığımı sordu. Hayırdır dedim Yahu dedi, sabaha kadar seninle uğraştım, merak ettim sorayım dedim :)
Uğraştım derken kötü şeyler mi gördün de merak ettin böyle dedim, "Yoo, güzeldi aslında, normaldi ama hep sen vardın" dedi
;)
Eminim bu esmayı uygularsam yine sonuç alırım ama insanların ruhaniyetlerine çok müdahelede bulunmak istemiyorum. Araştırmaktan çok bir de denerseniz vizyonunuz genişleyebilir. Bu çok ufak bir örnek

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Ben bunu insanın düşünce ve inancındaki gücüne bağlı buluyorum. Yöntem dedikleri şey sadece araçtır.

Sevgili arkadaşım;
önyargılarını aşmalısın, ben yakın zamanda bu esma değil ama bir dua okumuştum sevdiğim kişinin rüyasına girebilmek için, niyetim kötü de değildi zaten, beni güzel görsün, düşünmesine sebep olsun aklına takılsın gibi. Normalde görüşmeyen iki insanız.
Ertesi sabah aradı beni iyi olup olmadığımı sordu. Hayırdır dedim Yahu dedi, sabaha kadar seninle uğraştım, merak ettim sorayım dedim :)
Uğraştım derken kötü şeyler mi gördün de merak ettin böyle dedim, "Yoo, güzeldi aslında, normaldi ama hep sen vardın" dedi
;)
Eminim bu esmayı uygularsam yine sonuç alırım ama insanların ruhaniyetlerine çok müdahelede bulunmak istemiyorum. Araştırmaktan çok bir de denerseniz vizyonunuz genişleyebilir. Bu çok ufak bir örnek

Sevgili arkadaşım o esmayı merak ettim, müsait olduğun bir zaman burada ya da özel mesajlardan benimle paylaşabilir misin? :)
Sevgilerimle.

tahita

Kayıtlı Üye
Sayın angime; Bir üye tarfından denenmiş ve etkisi görülmüş uygulamanın sayfada yer alması iyi olur diye düşünüyorum. Mümkünse paylaşırmısın?

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sevgili arkadaşım;
;)

Bu duayı bizimle paylaşabilir misiniz?

dirvana

Kayıtlı Üye
sevgili spawnz, umit kirmaya gerek yok diye dusunuyorum. Allahin isimleri her zaman gucludur. okuyanin gucu ve inanci yadsinmaz tabiki. Bazi ehil kisilerin bir harfle bile cok sey yapabildiklerini biliyoruz. Tartisma yaratmak icin bunu yazmiyorum. Ancak sunuda bilmek gerekirki insan inanci cok onemlidir. Habir esmasini bir muslumanin okumasiyla hristiyanin okumasi bir olurmu?? Bana gore esma-ul husnayla belli donem zikr eden ve inanan kisi istegine nail olur allahin izniyle. Evet dualar tilsimla ve vefklerle birlestirildiginde gucu katlanir. Dua yapilan uygulama icin kapiyi aralar, sonrasi senin takvana, samimiyetine baglidir. Tabiki her seyde yaradanin iznine baglidir. sevgiyle

angime

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşım o esmayı merak ettim, müsait olduğun bir zaman burada ya da özel mesajlardan benimle paylaşabilir misin? :)
Sevgilerimle.

Elbette paylaşırım, ben yazılan cevapları şimdi gördüm kusura bakmayın nolur :)
Akşam dökümanlarımı kontrol edip sizinle paylaşacağım.

Şunu belirtmeliyim ki arkadaşlar sadece esma değil duaların içeriğine göre değişen bir durum olduğunu fark ettim ama duaların sayısı konusunda çok takılı kalmayın derim.

Elgaytü duasını bilirsiniz belki, konulardan birinde görmüştüm. Araştırdığımda sürekli farklı sayılarla karşılaştım.
Bu sebeple sayıyı esgeçtim. Oturdum gece dua etmeye. Gücüm yetene kadar zikrettim, gözlerim kapanana kadar. Bu muhabbet duasıdır.
2 gün sonra etkisini gördüm.
Demem o ki dua ya da esma zikrederken niyetinize odaklanın, duygularınızı hatırlayın ve hissedin, o kişiyi ya da niyeti imajine edin. Bunun inanılmaz etkisi var.

Gizli İlimler Hazinesi'nin ilk kitabını okumaya başladım ben, bir de büyüler Tılsımlarla ilgili bir kitap var Mustafa Yiğit'e ait.

Bu dökümanlardan faydalanıyorum dua konusunda. Şimdilik büyü ve vefk tecrübem olmadı. Bu ilmi İyice öğrenmeden denemek istemiyorum açıkcası. Tecrübelerime devam ettikçe sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım. :)

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Şu cümlesindeki tutarsızlıktan yola çıkabiliriz;

''şeytanla iletişim kurarlar aref gbi chriss angel gbi uçablrler çok şey ypabilirler genelde masondurlar''

Masonlar hakkında sadece facede gördüğü bir videodaki kadar bir bilgiye sahip.Masonları uçan pegasuslar zannediyor.

''ahiretteki tek mekanları cehenneme odun olurlar''

Bu cümle ayrı bi devrik zaten.Yorumunda bana inançsız demiş,ama kendi inandığı kitaptaki yazana bakmamış.Kurandır kitabım diyor,Muhammeddir peygamberim diyor,ama kuran ve hadis bu konuda ne demiş bir kere açıp bakmamış,ve bcen evliyayım dercesine dolaşıyor.Banlanmamış olsaydı alakalı ayetleri ve hadisleri sıralardım.Ondan sonra zaten diyecek birşey bulamayınca,küfredip kendi banlanırdı.Diyeceğim o ki facede bir iki video izleyip kendini inançlı ve alim adleden,kendini inançlı,ama bir başkasını cehennem odunu olarak gören,ayete ve hadise karşı çıkan,klasik tipte dindarım diye gezinen bilindik karakterlerden birisi.İnanıyorum ve dindarım diyen,ama inancının kaynağı olan kitaptan bihaber klasik internet kovboyu.Bu yüzden banlanmış olabilir.

sevgili spawnz ,
masonluk hakkında bilgin var mı ?
masonların genelde yahudi topluluğundan oluştuğu vede siyasi karar örgütü kuruluşu olduğunu sadece kulaktan dolma bir bilgi olarak elde ettim , senin yorumunu vede bilgini merak ediyorum
rica etsem biraz aydınlatabilirmisin bilgin dahilinde ?

Sayın Jaxquel;
Masonluk tamamen Yahudi toplumlarından oluşmuyor (Hümanizm düşüncesine göre yaşayanlar, Satanistler, Katolikler vs. Mason olabilirler.).
Masonlar için günümüz iş adamlarından M.A. isimli kişi "Masonlar Yahudilerin efendisidir" demiştir. Bu ne kadar doğrudur bilemem fakat bakacak olursak, çoğu ülkedeki avukat ve doktorlara dikkat edersek, neredeyse hepsinin (Kabul edilmiş bir) Farmason olduğunu görebiliriz. Siyasi olarak Masonluk 33. Dereceden oluşmaktadır. Genel olarak 32. Derece ve 33. Derecedeki Farmasonlar siyasi işlerle ilgilenirler.
Örnek: Bill Clinton, 33. Derece'den bir Masondur ve buna örnektir.
Üstünde ise Bilderberg gibi "Illuminati" denilen çatının gruplanmaları yer alır. Umarım aydınlatabilmişimdir.

Sayın spawnz;
Acaba size özel mesajla bir şey sorabilir miyim?

Froents

Kayıtlı Üye
Yusuf suresi ile iki kişiye ayrı zamanlarda denemiştim ve olumlu sonuç almıştım. :)