Bir kişin rüyasına girmek için(Ya Basiru Ya Habir)

auk__12

Kayıtlı Üye
Ben bunu cidden çok merak ettim öncelikle lucidle başlayacağım,rüyasında beni görmesini istediğim kişi yurtdışında yaşıyor o yüzden günün farklı dilimlerinde uykuya yatayım diyorum,mümkün müdür acaba? Bi de ben açıkcası korkuyorum,bu bir büyü mü tam olarak nedir?büyü ise bulaşmak istemiyorum.

gerçekdua

Kayıtlı Üye
Ben bunu cidden çok merak ettim öncelikle lucidle başlayacağım,rüyasında beni görmesini istediğim kişi yurtdışında yaşıyor o yüzden günün farklı dilimlerinde uykuya yatayım diyorum,mümkün müdür acaba? Bi de ben açıkcası korkuyorum,bu bir büyü mü tam olarak nedir?büyü ise bulaşmak istemiyorum.

lucid rüya ne demek acaba?bilgilendirirseniz sevinirim.

selin1

Kayıtlı Üye
çok tşkler ancak büyü değil dimi buna emin olmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu duaları okuduktan sonra benim de mi uyumam gerekiyor?Ben uyumasam olmaz mı?çünkü böyle bi şey yaptıktan sonra uyuyabilceğimi sanmıyorum..

gecce1

Banlı Kullanıcı
Bu tip uygulamalarda muvaffak olmak için hadim iniz olması gerekir.

gümüş

Kayıtlı Üye
Peki ya rüyana giriliyorsa ? Yani öyle gibi bir haldeyim ama rüyama giriliyor mu yoksa rüyalarımı ben mi yapıyorum çok bilmiyorum olasılıklar üzerine soruyorum. Rüyalarına giren/lerin kim / ne olduğunu nasıl anlarsınız ?

gecce1

Banlı Kullanıcı
Peki ya rüyana giriliyorsa ? Yani öyle gibi bir haldeyim ama rüyama giriliyor mu yoksa rüyalarımı ben mi yapıyorum çok bilmiyorum olasılıklar üzerine soruyorum. Rüyalarına giren/lerin kim / ne olduğunu nasıl anlarsınız ?
bunların sebepleri ya size büyü yapılmış olasılığı(büyü niyetlerinden biriside ...kişinin rüyasına benim gibi benden daha güzel yada daha çirkin birisi olarak benim adımda benim tadımda gözükün....gibi uygulamalar vardır)
yapılan araştırmalardada bilinç altı rüyaları bu kişinin bir kişi yada olayı bilinç altında sıkıştırması.
yada bu işlerde iyi olan birisinin baskısı altında olmanız bu tarafımca çok denenmiş vede başarılı olmuş bir yöntemdir.

_evr_

Banlı Kullanıcı
ben denedim.. rüyasına girmek istediğim kişi benim rüyama girdi. o beni gördü mü bilemiyorum..rüyayı çok iyi hatırlıyorum sesleri duydum renkleri de gördüm hiç görmediğim kadar netti her şey

yokki

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisi
adetliyken yapabilir miyiz? ayrıca abdestli mi olmamız gerekiyor?

madasin

Kayıtlı Üye
Adetiniz aylarca sürmez değil mi? hayati bir şey olmadığına göre bekleyiveriniz aceleniz nedir. Bu soruyu garipsedim. Hani 40 günlük uygulamalar okumalar vardır, bunun için mantıklıdır.

yokki

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisi
haklısınız ama insan denemek için sabırsızlanıyor. bir de merak ettiğim şey o kişinin o an gördüğü rüyaya mı giriyoruz biz

kıvep

Banlı Kullanıcı
Rüyaya girmek derken, rüya bir tiyatro sahnesiyken sen bizzat kapıyı açıp sahneye girmiyosun :D
Soru güldürdü beni :) rüyaya girmek gercek anlamıyla değil, mecaz anlamıyla, o kişi seni rüyasında görüyor. Gördüğü bizzat sen değilsin ama fiziksel özellikleri ayni olan bir yansıman.
Zaten rüyamızda gördüğümüz kişiler, bizzat kendileri değil, ayni mantıkla.

madasin

Kayıtlı Üye
Sn Kıvep; Ben sabırım tam anlayamadım. Rüyaya hükmetmek gibi yorumlar var ayrıca telkinden söz ediliyor . Uygulayan kişi bir güzel uyuyor, Karşıdaki zaten uyuyor. Peki bu telkin işi falan uygulayan kişi uyumadan mı odaklanılıyor, yoğunlaşılıyor ? Ya da o okuma ile başka bir şeye gerek yok, zaten her şey oluyor mu? Sanırım ben iyice karıştırdım.

yokki

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisi
evet biraz saçma olmuş sorum ama o kişinin uyuyup uyumadığını öğrenmem imkansız çünkü konuşmuyoruz. napacağımı bilmiyorum nolur cevap:(

kıvep

Banlı Kullanıcı
Ben rüyaya girmek deyimi için konuşmuştum,
birde konuda inception tarzı birşeyler olmuş :D lucid rüya için cümle mi konu açık değil.
Böyle uygulamalarda yapılan kişi rüyasında sizi görür. Konudaki uygulamanın bu işe yaraması gerekir.

yokki

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisi
ya o değil de ben aslında bu gece yapmak istiyorum lakin adetim ama yapmakta istiyorum sizce yapsam sorun olur mu?

madasin

Kayıtlı Üye
Durdurulamaz bir istek. Yapınız lütfen, bu gece olmazsa olmaz, olmak zorunda. Belki bu gece olmazsa anayasada cezası falan vardır , yapın da ben de kafaya takmaktan kurtulayım sizin adetinizi.