Bir kişin rüyasına girmek için(Ya Basiru Ya Habir)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Niyetinizi ederek 41 defa Ya Basiru Ya Habir münacatül ulviye vel Esma bi hürmetin dedikten sonra besmele çekerek yataga yatınız kimse ile konuşmayın uyuyana kadar sürekli
Rabbi kad ateytenı minel mülki ve allemtenı min te'vılil ehadıs fatıras semavati vel erdı ente veliyyı fid dünya vel ahırah teveffenı müslimev ve elhıknı bis salihıyn... ayetini tekrarlayınız Rüyanızın egemenligi sizde artık o artık bir rüya degil rüya aleminde gerçekliginiz.. selam ve dua ile..

XXIV

Kayıtlı Üye

Kisilerin deneyimlerini paylasması demek yapılan büyünün veya niyetin diğer bir deneyimde daha zor yapılır hale gelmesi demektir.Bu yüzden böyle sorular sormak yerine kendiniz deneyip kendi deneyiminizi kendinize saklayabilirsiniz..

CrystalWitch

Kayıtlı Üye
Niyetinizi ederek 41 defa Ya Basiru Ya Habir münacatül ulviye vel Esma bi hürmetin dedikten sonra besmele çekerek yataga yatınız kimse ile konuşmayın uyuyana kadar sürekli
Rabbi kad ateytenı minel mülki ve allemtenı min te'vılil ehadıs fatıras semavati vel erdı ente veliyyı fid dünya vel ahırah teveffenı müslimev ve elhıknı bis salihıyn... ayetini tekrarlayınız Rüyanızın egemenligi sizde artık o artık bir rüya degil rüya aleminde gerçekliginiz.. selam ve dua ile..

Yani imgeleyerek onun rüyasını mı yönlendirmiş olacağız? Kafamızdan geçirdiğimiz şeyler mi O'nun rüyasını şekillendirecek? Bir de tesiri ve etkisi güneş doğana kadar mıdır bilgilendirirseniz sevinirim.

escada35

Kayıtlı Üye
evet çok güzel fakat rüyasına girmek istenilen kişinin adını zikretmek falan gerekmiyormu hani bir niyet gibi, onun rüyasını gireyim beni görsün gibi.. bunu belirtmemişsiniz.

cümlenin başında belirtmişsiniz sonra farkettim kusura bakmayın

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
ben havvas değilde daha çok pentagramlı olanı kullanıyorum... yinede saolun güzel paylaşım

redCaps

Kayıtlı Üye
tşk bilgi için ama orda besmele diyorsun kişinin inancı farklıysa ne olacak ?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
tşk bilgi için ama orda besmele diyorsun kişinin inancı farklıysa ne olacak ?
Uygulayanın inancı farklı ise Yani başka dinlere inanışlara sahip bir arkadaşımız ise zaten Olay besmeleden ziyade ayetin varlıgından olumsuzlukla karşılanır, bu sebeple farklı inanışlarda ki arkadaşlarımız İslami büyü ile degilde diger bilinç çalışmaları ile saglamalıdır, ancak kast ettiginiz rüyasına girilecek kişinin inancı ise sorun olmayacaktır..

alize

Kayıtlı Üye
Sayın Kontejyan "Rüyanızın egemenligi sizde artık o artık bir rüya degil rüya aleminde gerçekliginiz" demişsiniz. Yani rüyamızda bilincimiz yerinde mi olacak?

Necromancer

Kayıtlı Üye
Anladığım kadarıyla rüya aleminde bilinçli bir şekilde rüyamızı kontrol edebileceğiz.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sayın Kontejyan "Rüyanızın egemenligi sizde artık o artık bir rüya degil rüya aleminde gerçekliginiz" demişsiniz. Yani rüyamızda bilincimiz yerinde mi olacak?
evet tam olarak bunu söyledim, sahih rüyalardada hal böyledir.. Aslında rüya seyahatlerinde bilinç hep yerindedir ama genellikle fazla yogunlaşamadıgımız için bu gücü çalıştıramıyoruz.. Bundan seneler önce ortaokul lise yıllarımdayken rüyama egemen olacagım diye inat etmiştim, haftalarca çalışmalar yaparak yatardım, yatmadan önce görmek istedigim rüyaya yogunlaşır örnegin bu gece rüyamda İstanbulda olacagım ordan Halamlara gidecegim derdim, çalışmamın son zamanlarına dogru bu yetiyi almıştım, rüyamda egemenlik bendeydi istedigim yere gidip istedigimi gerçekleştirebiliyordum Astral Seyahatler gibi düşünün... Bilinç zaten daima ruhtadır ayrılmaz bütündür önemli olan o bilinci daima açık ve zinde tutabilecek güç kudret saglamanızdır... Bu verdigim okumada ki esma ve ayetlerin tecelliside bu yöndedir, size rüyada egemenlik hakkı tanıyacaktır...
selam ve dua ile

selin671

Kayıtlı Üye
evet tam olarak bunu söyledim, sahih rüyalardada hal böyledir.. Aslında rüya seyahatlerinde bilinç hep yerindedir ama genellikle fazla yogunlaşamadıgımız için bu gücü çalıştıramıyoruz.. Bundan seneler önce ortaokul lise yıllarımdayken rüyama egemen olacagım diye inat etmiştim, haftalarca çalışmalar yaparak yatardım, yatmadan önce görmek istedigim rüyaya yogunlaşır örnegin bu gece rüyamda İstanbulda olacagım ordan Halamlara gidecegim derdim, çalışmamın son zamanlarına dogru bu yetiyi almıştım, rüyamda egemenlik bendeydi istedigim yere gidip istedigimi gerçekleştirebiliyordum Astral Seyahatler gibi düşünün... Bilinç zaten daima ruhtadır ayrılmaz bütündür önemli olan o bilinci daima açık ve zinde tutabilecek güç kudret saglamanızdır... Bu verdigim okumada ki esma ve ayetlerin tecelliside bu yöndedir, size rüyada egemenlik hakkı tanıyacaktır...
selam ve dua ile

Affınıza sığınarak soruyorum, bu uygulama ile karşımızdaki kişiye istediğimiz şekilde görünüp örneğin telkinlerde bulunabileceğiz değilmi ???

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Affınıza sığınarak soruyorum, bu uygulama ile karşımızdaki kişiye istediğimiz şekilde görünüp örneğin telkinlerde bulunabileceğiz değilmi ???
Evet enerjinizi ve inancınızı üst seviyeye çıkararak bu işlemi yerine getirdiginizde kişiye gereken telkinleri verebilirsiniz... Ancak şu unutulmamalıdır ki kişi gördügü rüyayı sabah unutabilir dolayısı ile telkinide unutacaktır bu sebeple işlem birkaç gece tekrarlanmalıdır, ve siz bu işlemi yaparken kişi o an uyuyor olmalıdır...

zenithmx

Kayıtlı Üye
ne odlugunu anlatmak istemiyorum ama üstadım emeğine yüreğine sağlık işe yarıyor. tüm gönülden gelerek zikrederek yapılması gerektiğine inanıyorum.

gizliii

Banlı Kullanıcı
pentagramlı olanı nasıl yapılıyo ???

Quema

Kayıtlı Üye
pentagramlı olanı nasıl yapılıyo ???

Parapsikoloji veya büyü konularında bilgili değilseniz , pentagram gibi semboller ya da diğer büyü sözleriyle bu tür işlere kalkışmamanızı öneririm. Kontejyanın yöntemini gayet güvenilir ve masum bir yöntem olarak görüyorum verdiği bilgi içinde ayrıca teşekkür ediyorum..

Gizli arkadaşım benimki sadece bir öneriydi çünkü pentagramlı uygulamalar bazen tehlikeli olabiliyor yinede seçim sana kalmış..

jupiter

Kayıtlı Üye
Evet enerjinizi ve inancınızı üst seviyeye çıkararak bu işlemi yerine getirdiginizde kişiye gereken telkinleri verebilirsiniz... Ancak şu unutulmamalıdır ki kişi gördügü rüyayı sabah unutabilir dolayısı ile telkinide unutacaktır bu sebeple işlem birkaç gece tekrarlanmalıdır, ve siz bu işlemi yaparken kişi o an uyuyor olmalıdır...

o kişinin o sırada uyuyup uyumadığı hakkında bir bilgimiz yoksa? yani aynı evde değiliz ve uyuduğundan asla emin olamam. tam olarak öğrenmem gerek ki kendimden emin bir şekilde yapayım.

sogukates

Kayıtlı Üye
Şöyle dene ozaman ailenden biri için yap mesela kardeşlerinden birinin rüyasına gir bir kaç gece rüyasında onu hırpala biraz , zaten en fazla 2 gece üst üste rüyasında dövsen sen sormadan sana anlatır sende emin olursun. Bu konu hakkında bilgili değilim sadece mantık yürüttüm maksadım hakaret yada alay değil ,:)

urmia

Banlı Kullanıcı
bi kişide denedim ve sonuç olumlu :) sabah gözümü telefonuyla açtım... :) hayırdır sabah sabah rüyanda mı gördün dedim :) evet dedi ...şaşkın bi ifadeylee aaa hayırdır inşallah dedim boşver anlatmasam daha iyi sanırım dedi neden dedim çünkü beni sevmediğini rüyamda bile olsa görmek hoşuma gitmedi dedi :) deneyin mutlaka...(inanmayı unutmadan )