Bir kadınla aldatılmaya çalışıldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

az4p

Kayıtlı Üye
Erkeğim daha 3-4 ay önce kadar ayrıldığım Kız arkadaşım hakkında benimle beraberken ki uzun bir süre beraberdik bir kıza ondan hoşlandığını söylediğini öğrendim ki kaynak kesin ne yapsam bilmiyorum ayrıldıktan sonra depresyona girdiğim ağladığım kız bana bunu yapmış aklıma saçma sapan uygulamalar yapıp telef etmek geliyor bir akıl verin çok teşekkür ederim şimdiden

az4p

Kayıtlı Üye
Ailesine kardeşlerine fiziksel her türlü zararı verebilecek güce sahibim ama ben kişinin en azından yaptığı için pişman olmasını istiyorum en azından benim üzüldüğüm kadar üzülsün

Senechaux

Kayıtlı Üye
Ailesine kardeşlerine fiziksel her türlü zararı verebilecek güce sahibim ama ben kişinin en azından yaptığı için pişman olmasını istiyorum en azından benim üzüldüğüm kadar üzülsün
Dostum ilahi adalet denen bir şey var yaptığımız, yaşattığımız şeylerin aynısını yaşamadan ölmeyiz. Büyüklük sende kalsın Allah'a havale et.

delidoluyum85

Kayıtlı Üye
Erkeğim daha 3-4 ay önce kadar ayrıldığım Kız arkadaşım hakkında benimle beraberken ki uzun bir süre beraberdik bir kıza ondan hoşlandığını söylediğini öğrendim ki kaynak kesin ne yapsam bilmiyorum ayrıldıktan sonra depresyona girdiğim ağladığım kız bana bunu yapmış aklıma saçma sapan uygulamalar yapıp telef etmek geliyor bir akıl verin çok teşekkür ederim şimdiden
Oncelikle gecmis olsun dilerim atlatirsiniz.Siz iyi niyetinizi bozmayiniz malesef herkes bu hayatta ne ederse kendine eder o sizin gibi bir degeri kaybetmis oldu.Dini goruslere gore yasak fakat inkar edilemeyen bir gercek insanlarin cinsel secim yada tercihleri yok bu bir yaradilis kimine gore sinav kimine gore normal.Homofobik olmamak lazim insanlara karsi. Bunu bir erkeklede yapalirdi yani insanlar tepki almamak adina malesef kendini bastiriyor buna karsiyim 50 60 yasinda dayilar birbirleriyle oluyor torun cocuk sahibi yani baskida olsa yasanicaklarin onune gecilmez tabiki yaptigi cok yanlis duygularinizla oynamis durustce durumunu ifade edebilirdi buda onun eksigi cehaleti yanlisa yanlisla cewap verdiginizde ne farkiniz kalicak.Siz dogru olani yapin herkes yaptigini bulur ilahi bir adalet yada dongu her ne ise var.Bu benim sahsi fikrim haddimize degil tabiki anlayisiniza siginarak bu yorumu yaptim.Üzülmeyin cok daha iyileriyle karsilasirsiniz her şer de bir hayir vardir sevgiyle

az4p

Kayıtlı Üye
Pişman olduğunu görmekten başka bir şey istemiyorum aslında ilahi adalete ne kadar inansamda gözümün önünde kahrolsun istiyorum

delidoluyum85

Kayıtlı Üye
Pişman olduğunu görmekten başka bir şey istemiyorum aslında ilahi adalete ne kadar inansamda gözümün önünde kahrolsun istiyorum
Olsun yinede nefsinize yenilmeyin o cezasini bulur hakkiniza girdi çünkü.Annemin bir sözü var insan bu hayatta bir namaz kildigina pisman olmaz...

Senechaux

Kayıtlı Üye
Korkmasını istiyorsun, bu ne cürret bunu bana nasıl yapar diyorsun. Aklından geçenleri biliyorum. Sınandığının farkına varman gerek burası bir imtihan alanı biz buraya işe girelim üniversite okuyup, evlenip ev alalım diye gönderilmedik. Karşımıza iğrenç insanlar çıkıyor kötü olaylar yaşıyoruz çünkü bu olaylara ne tepki vereceğimiz konusunda sınanıyoruz.

brotherhood

Kayıtlı Üye
Celp için bir şey yapmaya karar verdim allah sonumuzu hayır etsin[/QUO Size bişey diyeyim gerisi size kalmış tabi ki basit bi himaye anlatayım elinizde 1000 altın var birisi gelip sizden 100 altın çaldı kalan 900 altını onu bulmak için harcamazsınız değilmi? Demek istediğim şu ki karşınızdaki insan sizin iyi niyetinizi hak etmemiş olabilir sizi yıkmış olabilir ama şu an siz aynı şekilde veya daha kötü bir şekilde cevap verdiğinizde kendi masumiyetinizi de kirletmiş oluyorsunuz zor gelebilir ama kendi hayatınızı düzeltme yoluna gitmenizdir benim tavsiyem birgün karşılığını alırsınız mutlaka. Bu olay başınıza evlendikten sonra da gelebilirdi, hala umut olmalı bence yol yakınken olmuş olanlar

az4p

Kayıtlı Üye
Kan dökenin kanını dökmek mübahtır

Mithra

Kayıtlı Üye
Unutun gitsin, maliyet ve zaman kıyası yapın bu yaptığınızın size maliyeti ney? Muazzam derece de değerli olan "Zaman" verilmelimi ki, size psikolojik olarak kazanç sağlayacak hiç bir tarafı yok oysa.Harcayacağınız zamanla kendinizi geliştirin, spor yapın, hobi edinin.
En ağırı, aynı çizgi de ayrılan kişilerin bir diğerinin gelişmiş olarak görmek.İlişkiler fayda üzerinedir, alacağını alan yol alır.
Saygı, sevgi, aşk, masumiyet zafere giden yolda kullanılan mübah aletler ve geçici unsurlardır.İlişkiler de bir taraf üstündür, genellikle erkek olur garibtir ki bu zaman da bayanlar (hanımcılar) herneyse bu üstünlük eşitlendiğin de veya diğeri daha üstün olduğun da ilişki biter.Mantığınızı kaybetmeyin, duygusal düşünmeyin realist ve rasyonel olun.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Ben bunu yaşadım şöyle ki
Kadınım eski nişanlım meğer gay mis, beni erkek sevgilisi aradı hayatımın şokunu yaşadım ama anladım ki

En güzel ıntikam unutmaktır
O hiç olmamış siz de o hiç olmamış gibi yaşayın

Ve hatta sükredin evlenip baba bile yapardı o zaman haliniz ne olurdu? Ben buna şükrettim ve sonunda aşk beni buldu

sabetay

Kayıtlı Üye
Bence sal gitsin. Herkesin yaptığı kendinedir.
Hayat kısa, önüne bakmaya çalış, yeni insanlar tanı, doğru olanı bir gün bulursun.
İntikam duygusu insanı çökertir. Kendine bunu yapma

az4p

Kayıtlı Üye
Bence sal gitsin. Herkesin yaptığı kendinedir.
Hayat kısa, önüne bakmaya çalış, yeni insanlar tanı, doğru olanı bir gün bulursun.
İntikam duygusu insanı çökertir. Kendine bunu yapma
Kız kardeşi yeni bir insandır bence iki taraflı kazanç

az4p

Kayıtlı Üye
Ben bunu yaşadım şöyle ki
Kadınım eski nişanlım meğer gay mis, beni erkek sevgilisi aradı hayatımın şokunu yaşadım ama anladım ki

En güzel ıntikam unutmaktır
O hiç olmamış siz de o hiç olmamış gibi yaşayın

Ve hatta sükredin evlenip baba bile yapardı o zaman haliniz ne olurdu? Ben buna şükrettim ve sonunda aşk beni buldu
Beni bulmuyor malesef

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Eee evli miydiniz ? Size ölene kadar sadakat sözü mü vermişti ? Yoksa yine bir kadınla aldattığı için erkeklik gururunuz mu incildi, kıyamam.O kadar erkek ki gelmiş burda dua büyü arıyor, yeni nesil mahalle delikanlıları da pek bir garip.Kan için kan dökmek tam olarak nerede mübah ?
Şu hetero egosu kadar mide bulandırıcı bir şey yok dünyada, neymiş geri dönüp aldatıcakmış, aşık desen aşık değil insan desen insan değil.

az4p

Kayıtlı Üye
Eee evli miydiniz ? Size ölene kadar sadakat sözü mü vermişti ? Yoksa yine bir kadınla aldattığı için erkeklik gururunuz mu incildi, kıyamam.O kadar erkek ki gelmiş burda dua büyü arıyor, yeni nesil mahalle delikanlıları da pek bir garip.Kan için kan dökmek tam olarak nerede mübah ?
Şu hetero egosu kadar mide bulandırıcı bir şey yok dünyada, neymiş geri dönüp aldatıcakmış, aşık desen aşık değil insan desen insan değil.

Çok tatlısın ama ortada bir ilişki varsa söz vardır bizde biliyoruz aldatmayı saygısızlığı yanına mı kalmalı

az4p

Kayıtlı Üye
E

Ek olarak o sözleri de vermişti hiç bir önemi yok ama bilin istedim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İnsan hakları kurallarına uygun olmayan Mesajlar nedeniyle konu kapatılmıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...