Bir Kaç Tane Voodoo Büyüsü

Deist

Kayıtlı Üye
1- Etkilemek istediğiniz kişinin bir resmini alın ve dört raptiyenin yardımıyla yatağınızın başucuna asın. resmin açısına dikkat edin! Resimdeki yüz yatakta uyuyan kişiye baksın(yhani size). ve ek olarak bu işlemi uyguladığınız yatakta sizden başkası yatmazsa iyi olur, çünkü gerçekten etkili bir büyüdür.. bu büyü sayesinde resmini kullandığınız kişinin zihnini sürekli meşgul edeceksiniz. hani derler yha ''nereye baksam onu görüyorum'' işte ayne böyle..

2- Kırmızı bir soğanın ortasına bir delik açıp içine sülfür doldurun. Bir naylon poşetle sarıp cebinize koyun! etkilemk istediğniz kişi ile buluşunca tam siz konuşurken cebinizdeki soğanı sıkın.(iş, aşk vb. etkileşimler için),, bu kadarı bile karşınızdakini etkileyecek ve size güven duymasını sağlayacaktır.

3- Ayağınızın derisi yumuşayana kadar sıcak suyla yıkayın.sonra jilet yardımı ile sanki ökçenizi traş ediyormuş gibi biraz deri çıkartın(korkmanıza gerek yok ökçenizdeki deri zaten ölü olduğu için acı vermeyecektir, yine de deri elde etme esnasında dikkat eymelisiniz kesinlikle kanınız akmamalı!!!) ve bunları ısıtarak kurutun sonra da toz haline getirin. Etkilemek istediğiniz kişinin içeceği herhangi birşeye bu tozu karıştırırsanız peşinizden ayrılmayacaktır..

4- mutlu hissetmek,,huzur!! evinizin bir köşesini mum yakmak için elverişli hale getirin,, sonra beyaz mum(ancak dikkat edilmeli kokulu,renkli veya süs olsun diye yapılmış mumlar etkili olmaya bilir,, heryerde bulabileceğiniz , dua edilirken dikilen sade mumlardan olması tercih edilmelidir) yakılır.. bu büyüde devamlılık şarttır,nasıl ki soba yanmayınca ev soğur,,mum veya mumlar yanmayıncada huzur kaybolur..

Alıntıdır.

bng422

Kayıtlı Üye
eczanelerde varmıs bı arkadasımız oyle yazmıstı ama zehırlıymı dıkkat edılmesı gerekıyormus benım okuduguma gore

Deist

Kayıtlı Üye
İnternet üzerinden alışveriş yapma imkanınız varsa bir çok sitede satışı mevcut burdan reklam olduğu için link veremiyorum kusura bakmayın.

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Çok afedersiniz ama ben 2 numaraya çok güldüm :)
Hoşlandığım adamın yanına, cebimde soğanla gidersem benden etkileneceğine emin misiniz? :)

sfcccenk

Banlı Kullanıcı
Kaynak belirtmelisiniz. Denediniz mi bu uygulamaları? Bir de Sayın Mabet Yetkililerinin bu uygulamalar hakkında düşüncesi nedir?
Işıkla kalın...

cileklikadin

Kayıtlı Üye
3.bahsettiğiniz voodoo mu ki? böyle bir büyü sadece ayak derisiyle değil,tırnakla ya da başka şeylerle de oluyo biliyorum. ama yaparken bişeyler okumak gerekiyomuş