BİR ERKEĞİ NASIL KENDİNİZE BAĞLARSINIZ ?

Impulse

Kayıtlı Üye
Severek.
Çünkü organik sevgi, sevmek ve sevilmek bulunmaz bir nimettir.
Büyü vb bir yolla kişinin iradesine gümrük koyarak sevgisini celbetmek, kendine bağlamak çok da sağlıklı değildir. Gününde birinde o suni bağ koparsa artık herşey için çok geç olabilir. Az olsun, öz olsun, gerçek olsun.
Valla insanları gördükçe sevmek bile bazen midemi bulandırıyor ya neyse...

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Valla insanları gördükçe sevmek bile bazen midemi bulandırıyor ya neyse...
Evet öyle ama yinede umudumu kaybetmiyorum. Tam teslim olacağım, yelkenleri suya indireceğim veya bütün herkesten kaçıp rahibe teresa gibi mağaraya çekilmeye yelteneceğim anda içimden bir ses - "metin ol" diyor ve ben hiçbir şey olmamış gibi, dahası;o çektiğim, çekegeldiğim acılar yüreğimin acısı değil de sivri biberinmiş gibi polyannacılık oynamaya kaldığım yerden devam ediyorum.

Herşeye rağmen, ne diyor yazar; 'ÖyIeyse, ben de hayatımın sonuna kadar aynı yerde kımıIdamadan oturacağım. Herkes istediği kadar koşsun. Beni anIayacak insan, oturduğum yerde de beni buIur'.

Impulse

Kayıtlı Üye
sevmeyen erkeği bağlayıp gazı kaçmış gazoz kıvamında yaşamaktan sıkılmaz mı insan.
Ben açıkçası çalkalanmışından bile haz etmiyorum :D. Kaldı ki gazı hepten kaçıcak.
Hiç acımam dökerim. :coffee:(y)

taroh

Kayıtlı Üye
Ben açıkçası çalkalanmışından bile haz etmiyorum :D. Kaldı ki gazı hepten kaçıcak.
Hiç acımam dökerim. :coffee:(y)
Bende şu boşanma zamanında tiksindim diyebilirim.karşıma çıkanlar jigaloya bağlamış durumda.hani kimseyi baştan filan da çıkarmıyorum.bu daha da midemi bulandırıyor.beklenti içine girmeleri.bi tanesinin de çok güzel ağzının payını verdim.dünya ahiret bacımsına bağladı pıstı.

Impulse

Kayıtlı Üye
Bende şu boşanma zamanında tiksindim diyebilirim.karşıma çıkanlar jigaloya bağlamış durumda.hani kimseyi baştan filan da çıkarmıyorum.bu daha da midemi bulandırıyor.beklenti içine girmeleri.bi tanesinin de çok güzel ağzının payını verdim.dünya ahiret bacımsına bağladı pıstı.
A hhaaaa  ??
Hak ediyorsa hiç gözünün yaşına bakmayacaksın ? aynen yoluna devam.
Allah iyilerle karşılaştırsın. ❤️