Bir büyü aklımıza bilmediğimiz halde gelebilir mi?

Shhshajsj2iwjwoqkw

Kayıtlı Üye
Merhaba lutfen cevaplayin. Ben sunu merak ediyorum simdi ben dusunce gucuyle alakali uygulamalar yapmak istiyorum ama bazen dusununce aklima gelen uygulamalarin buyu olup olmadigindan endiseleniyorum bu konuda pek bilgim yok cunku. korkuyorum. Mesela bi musluman olmayan cin ya da demon ya da diger varliklar insanin zihnine girebilir mi dusunce vererek, bu dusunce buyu olabilir mi? Bi de gercek anlamda insanin beynine giremez di mi? Yani icine girip beynine girip noronlardan dusunceleri falan alamaz di mi?

Mesela ornek veriyim su buyu mudur? Bi cicegin guzelliginin size gececegini dusunmek ve bunu tanri icin de yapmak. Tanri icin de yapsaniz bile buyu olabilir mi?mesela aynanin karsisina gecip gozlerinin icine bakarak kendinde guzelim gozlerim buyuk guzel falan diyip oyle olmasa bile oyle dusunmek dusunce gucuyle buyu mudur? Ya da dusunce gucuyle birinin sizi sevmesini saglamak ama onun iradesini etkilemeden yani soyle siz bi ciceksiniz cicekcide ve o sizi begeniyor. Onun iradesiyle begeniyor. Lutfen cevap verin acemiligim icin cok ozur dilerim. Huzur ve baris

Shhshajsj2iwjwoqkw

Kayıtlı Üye
Bana buyu olmayan dusunce uygulamalari ogretebilenler lutfen ama lutfen yazsin. Buyu istemiyorum duyduklarimdan dolayi. Korkutuyo beni baskalari gibi. Lutfen iyi bir seyler yazin mutlu degilim. Depresyonda gibiyim uzun zamandir lutfen yardim edin

Shhshajsj2iwjwoqkw

Kayıtlı Üye
Bu arada gecenler de sadce merak ettigim icin ruhunu seytana satanlara bakmistim ondan etkilendigim icin ruyamda ruhunu satan birini gordum o kisi ben olsam bile ruyalar gercek degildir degil mi? Ve o ruya gercek de olamaz cunku hatirlamiyorum degil mi lutfen yardim edin

Shhshajsj2iwjwoqkw

Kayıtlı Üye
Bir de bazi kisiler seytanla anlasma yaparken kendilerine kotu bisi olmalarini istemediklerini yazmiyorlar o yuzden mesela baslarina koru bisi gelmistir degil mi? forumda birinin tanidigi 2 yillik zenginlikten sonra hasta olup olmus huzur icinde yatsin. Yani kotu hic bir sey istemedigini yazsa anlasmaya kotu bir sey olamaz degil mj? Dusunmuyorum sadece merak ettigimden sordum

D

DAİMON

Selamlar. Hemen her şeyin tesiri altında kolayca giriyor olmak en tehlikeli şeydir bu dünyada.
Yaşınız küçük bence. Her şeyden önce hali hazırdaki dininizi tahkik edin, araştırın, öğrenin lütfen.
Vesveseli bir hal üzeresiniz ve haliyle düşünceleriniz ve rüyalarınız ona göre şekilleniyor.

Shhshajsj2iwjwoqkw

Kayıtlı Üye
Selamlar. Hemen her şeyin tesiri altında kolayca giriyor olmak en tehlikeli şeydir bu dünyada.
Yaşınız küçük bence. Her şeyden önce hali hazırdaki dininizi tahkik edin, araştırın, öğrenin lütfen.
Vesveseli bir hal üzeresiniz ve haliyle düşünceleriniz ve rüyalarınız ona göre şekilleniyor.
Zaten ben muslumanliktan sasmam da sadece yanlis bir sey yapiyor muyum onu merak ettim sizce yapiyor muyum? Bu arada herkes o gun yasadigi minik bir olaydan bile etkilenip ruyayi onun hakkinda gorebilir yani yanlis bir sey yok da oneriniz nedir? Bu arada dogru buyuk degilim. Tesekkur ederim cevap icin

Ü

Üye silindi 45859

Kişilerin iradesi üzerinde bırakılacak her türlü iyi veya kötü etki, birini varlıklar veya okumalar aracılığı ile yönlendirmek büyüdür. Büyü de düşünce gücüyle yapılır, sadece malzemeler ve okumalar yeterli olmayacaktır. Bu yüzden eğer niyetiniz büyü yapmak değilse hayatı akışına, insanları da hür iradesine bırakmakta fayda var. Kendi inanç sisteminizin rehberliği bu konuda önemli bana kalacak olursa, dininizin söylediği yolu takip etmelisiniz.
Zihninizi özgür bırakmaya çalışın elinizden geldiğince, düşüncelere saplanıp kalmayın (aynı düşünceyi sürekli, günlerce düşünmemeye çalışın). Müslüman olduğunuzu ifade ettiğinizi görüyorum o halde tavsiyem büyüden veya diğer varlıklardan korkmak yerine yalnızca Allah'tan korkun. Söylemesi basit biliyorum fakat Allah, O'na inanmanız halinde sizi zaten koruyacaktır. Bu yüzden imanınızı kuvvetlendirmekte fayda var, vesvesinizi de azaltacağını düşünmekteyim.

Shhshajsj2iwjwoqkw

Kayıtlı Üye
O zaman estetik operasyonlar da buyu olur cunku o da insanin iradesini etkiliyor mesela benim arkadasim estetikten sonra bi kizdan hoslanmaya basladi. Ben de dusunce gucuyle kendimi guzellestirerek yani o cicek benzetmesi gibi birinin istedigi cicek olarak birinin sevgosini kazanmak istiyorum. O zaman neredeyse her sey buyu olur degil mi cunku soylenen bir soz bile insanin bakisini dolayosiyla iradesini degistiriyor?
Kişilerin iradesi üzerinde bırakılacak her türlü iyi veya kötü etki, birini varlıklar veya okumalar aracılığı ile yönlendirmek büyüdür. Büyü de düşünce gücüyle yapılır, sadece malzemeler ve okumalar yeterli olmayacaktır. Bu yüzden eğer niyetiniz büyü yapmak değilse hayatı akışına, insanları da hür iradesine bırakmakta fayda var. Kendi inanç sisteminizin rehberliği bu konuda önemli bana kalacak olursa, dininizin söylediği yolu takip etmelisiniz.
Zihninizi özgür bırakmaya çalışın elinizden geldiğince, düşüncelere saplanıp kalmayın (aynı düşünceyi sürekli, günlerce düşünmemeye çalışın). Müslüman olduğunuzu ifade ettiğinizi görüyorum o halde tavsiyem büyüden veya diğer varlıklardan korkmak yerine yalnızca Allah'tan korkun. Söylemesi basit biliyorum fakat Allah, O'na inanmanız halinde sizi zaten koruyacaktır. Bu yüzden imanınızı kuvvetlendirmekte fayda var, vesvesinizi de azaltacağını düşünmekteyim.

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Arkadaşım büyünün cinlerle bi alakası yoktur büyüyü insanlara öğreten Harut ve Marut melekleridir.Bu imtahan içindi oysa.Büyüyü insan tamami ile kendi benliği ile yapar niyet eder kötü veya iyi enerjisini bir cisme aktarır ve o cismi suda,tprakta veya mekanlarda saklar yakabilirde.Fakat bunun herşeyin olduğu tekniği vardır Melekler bu tekniği insanlara öğretmiştir.Cinler sadece vesvese verebilir düşüncelere girerler fakat büyü yapamazlar yaptırırlar.İnsanlara yaptırırlar vesvese vererek günaha girmelerini sağlarlar hatta lanetlenmesi için insanın uğraşırlar bunu şeytanlaşmış cinler yaptırır.İnsanların enerjisini kötü yollarda kullanmalarını sağlarlar.İnsan içinde kötü ise zaten bunu kolayca yapacaktır.Saygılar.

Shhshajsj2iwjwoqkw

Kayıtlı Üye
Arkadaşım büyünün cinlerle bi alakası yoktur büyüyü insanlara öğreten Harut ve Marut melekleridir.Bu imtahan içindi oysa.Büyüyü insan tamami ile kendi benliği ile yapar niyet eder kötü veya iyi enerjisini bir cisme aktarır ve o cismi suda,tprakta veya mekanlarda saklar yakabilirde.Fakat bunun herşeyin olduğu tekniği vardır Melekler bu tekniği insanlara öğretmiştir.Cinler sadece vesvese verebilir düşüncelere girerler fakat büyü yapamazlar yaptırırlar.İnsanlara yaptırırlar vesvese vererek günaha girmelerini sağlarlar hatta lanetlenmesi için insanın uğraşırlar bunu şeytanlaşmış cinler yaptırır.İnsanların enerjisini kötü yollarda kullanmalarını sağlarlar.İnsan içinde kötü ise zaten bunu kolayca yapacaktır.Saygılar.
Cok tesekkurler cevapladigijiz icin de. Peki cinler insana fikir verebilir mi buyu olan? Mesela benim aklima gelenleri arastirinca beyaz buyuye yakin seylerdi de ondan soruyorum. Sorduklarim beyaz buyuye girer mi? O zaman dusunceler de beyaz buyu olur ve herkes gunaha girer? Lutfen aciklayin

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Buyu neden yasaktır çünkü başka hayatlara mudahale ediyorsun.Cinler bir düşünceyi akla getirirler buna vesvese denir fakat tekniğini söyleyemezler.Allah sadece kendisinden istenilmesini Ona dua edip izninin istenmesini buyurur fakat insan kendi ruh enerjisini kullanarak Allaha karşı gelip kendisi yapmaya kslkınca Allah lanetler iyilik için yapılan büyülerde vardır onun hükmü Allahındır bilemeyiz.Cinlerden korkmana gerek yok
Düşünce büyü değildir sürekli bir şeyi düşünürsen onu kendine çekersin bu büyü değildir büyü başkalarının hayatına mudahale olayıdır arkadaşım.Kötülük için yapılıyorsa Allah asla affetmez fakat iyilik için yapılam büyüleri melekler insanlara öğretmediği için tekniği belli değildir.Sadece kötü büyüleri öğretmişlerdir.

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Şunuda unutma insan bedenine asla müslüman cinler girmez kafir ve munafık cinler girer.Onlar insana müdahale etmek isterler insanların kimiside insanlara müdahale etmek isterler fakat kimdir bu insanlar?cevap sorunun içinde saygılar.

Shhshajsj2iwjwoqkw

Kayıtlı Üye
Peki mesela birinin bizi sevdigini dusunuyoruz ve sonuc olarak da onun iradesini etkileyip onun bizi sevmesini saglamis oluyor muyuz? Boylece bu buyu olmuyor mu?

Bir de ben bir olay yasadim siz bilgiliyseniz bu konularda yani dusunce gucu cekim yasasi buyu gunah sevap falan size anlatacagim ama ozelden yazsam olur mu? Bu yuzden de bu soruyla aslinda ne llup bittigini anlamak istiyorum. Lutfen geri cevap verin

D

DAİMON

Birinin enerjisinden hoşlanabilirsin senden de hoşlanabilirler, enerjinden güzelliğinden, konuşmandan, bilginden, edebinden, duruşundan... Hepimizin bir çekim gücü var. Cazibe diyoruz. Bunları desteklesin diye insanlar çeşitli yollara tevessül ediyorlar. Makyaj mesela... Aslında aldatmacadan ibaret. Ahlaki değil. Siz birde özellkle ritüellerle düşüncenin seyrini değiştirmeyi soruyorsanız o ne kadar ahlaki olabilir, sorarım? ..
Cevabını bildiğin soruları soruyorsun.
Seni oldugun gibi sevmeliler.

Shhshajsj2iwjwoqkw

Kayıtlı Üye
Dogru diyorsunuz dusununce bulunan o rituele giren seyleri yapmicam bikac kere yapmistim sadece meraktan ama bilmeyerek zaten olmamistir degil mi? Ben sadece istegim icin ugrasirken dusunmenin disinda bir seyi yapmayi sevdigim icjn yukarida buyuye girer mi diye sorduklarimi dusunmustum. SON BIR SORUM VAR sadece dusunceyle yani onun bizi sevdigini dusunursek bunu cekeriz ve o da bizi sever ya onu diyorum o zaman onun iradesine etki edip buyu yapmis olur muyuz dusunerek. O zaman dusunce de buyu olmuyor mu, bu yuzden herkes gunaha girmiyor mu?
Birinin enerjisinden hoşlanabilirsin senden de hoşlanabilirler, enerjinden güzelliğinden, konuşmandan, bilginden, edebinden, duruşundan... Hepimizin bir çekim gücü var. Cazibe diyoruz. Bunları desteklesin diye insanlar çeşitli yollara tevessül ediyorlar. Makyaj mesela... Aslında aldatmacadan ibaret. Ahlaki değil. Siz birde özellkle ritüellerle düşüncenin seyrini değiştirmeyi soruyorsanız o ne kadar ahlaki olabilir, sorarım? ..

Shhshajsj2iwjwoqkw

Kayıtlı Üye
Ben dusunce gucuyle daha iyi bir hayatimin olmasini istiyorum yani beni seven yine beni lldugum gibi sevecek sadece ben daha iyi bjr hayata sahipken. LUTFEN CRVAP VER SORUMA.
Dogru diyorsunuz dusununce bulunan o rituele giren seyleri yapmicam bikac kere yapmistim sadece meraktan ama bilmeyerek zaten olmamistir degil mi? Ben sadece istegim icin ugrasirken dusunmenin disinda bir seyi yapmayi sevdigim icjn yukarida buyuye girer mi diye sorduklarimi dusunmustum. SON BIR SORUM VAR sadece dusunceyle yani onun bizi sevdigini dusunursek bunu cekeriz ve o da bizi sever ya onu diyorum o zaman onun iradesine etki edip buyu yapmis olur muyuz dusunerek. O zaman dusunce de buyu olmuyor mu, bu yuzden herkes gunaha girmiyor

D

DAİMON

İstediğin kadar düşün o senin elinde. Neden büyü olsun. Oturdun uzandın gönlünce hayal et kim tutar ; ) Eger bahsettiğin buysa ve karşındaki yada hayatın bundan etkilenirse etkilensin. : ) Demek ki etkilenecek kadar telepati kurabiliyorsunuz. O kadarda senden uzakta değilmiş, senden habersiz değilmiş demek olur bu kişi ya da hayatın...
İnanç çok güçlü bir duygu. Kendine inanmalısın.
Ama sen oturup özellkle bazı yöntemlerle günlerce aylarca bazı sözlerle, belirli hareketlerle kişiyi etki altına almak amaçlı bir şeyler yapacaksan bu etik değil. Büyü olur mu diyorsun sürekli, büyü sana göre ne ama? Kasıtlı insanların iradesine tesir etmek arzusu ve nefsinin(canının) istedigni yapmaksa buna büyü diyorsan evet büyüdür yani. İnsanları kontrol etme, yönlendirme etki altında bırakma, gayretsiz nimeti ayagına getirme filan büyü olarak değerlendiriyorsan büyüdür. Kimi her şeyi yapıyor büyü demiyor. O da ayrı bir kafa ya neyse..
Her türlü insan var. Sana hep kendi yaptıklarının dogru oldugunu söyleyecekler.
Sen vicdanına kulak ver.
Madde aleminde gayret göster, cehd et, çabala... Allah ın sana verdiği nimetleri otur düşün ben neler yapabilirim de, yeteneklerin dogrultısında kendini geliştir, ben ileride nerede ve ne olmak istiyorum diye sor kendine. Öz güvenli ol, başkasının hayatına bakma. Gerisini Allah a bırak.

Sevgiyle...

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Düşünce ile bir eş isteyebilirsin seni sevecek birini fakat hayır bu beni sevecek deyip mecbur edersen büyü olur