Bio enerji ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lillium_

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Merhaba arkadaslar bio enerji ile miyop olan bir goz iyilestirilebilir mi?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bildiğim kadarıyla teknik olarak evet. Bioenerji ve bazı egzersizlerle bunu parayla yapan bir grup var.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Keşke olsa, miyopa elveda desek :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Keşke olsa, miyopa elveda desek :)
O grup 10 günlük seminer ve 1000-2000 TL ile parayla bu işi yapıyor. Şimdi işin içinde şirketsel meseleler var, ben de Akademi Larimar'dan ayrıldıktan sonra ne gibi uluslar anlaşmalar faal hangileri değil bilmediğimden isim veremem. Siz bu konuyu Urum'a bir sorun, uygun olursa sizi yönlendirir zaten.

kıvep

Banlı Kullanıcı
O grup 10 günlük seminer ve 1000-2000 TL ile parayla bu işi yapıyor. Şimdi işin içinde şirketsel meseleler var, ben de Akademi Larimar'dan ayrıldıktan sonra ne gibi uluslar anlaşmalar faal hangileri değil bilmediğimden isim veremem. Siz bu konuyu Urum'a bir sorun, uygun olursa sizi yönlendirir zaten.
Böyle bir şey gerçekten var mı :) cidden çok şaşırdım...tek çözümün lazer olduğunu düşünüyordum. Gözlerim ileri derecede miyop değil, zamanla ilerlerse düşüneceğim bunu, teşekkürler :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Böyle bir şey gerçekten var mı :) cidden çok şaşırdım...tek çözümün lazer olduğunu düşünüyordum. Gözlerim ileri derecede miyop değil, zamanla ilerlerse düşüneceğim bunu, teşekkürler :)
Evet var, rica ederim.. :)

lillium_

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Peki bu nasil sonuc verecek acaba kesin sonuc alinacaksa mukemmel bi durum. =)

codzombi

Kayıtlı Üye
yatağanda bionerjici çalışması yapan var bi kereliğine 100 tl veriyorsunuz ömür boyu tedavi görüyorsunuz ama randevu almanız gerekmekte sürekli :) tavsiye ediliyor bir kaç tanıdık gitti sonuç almışlar .

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
yatağanda bionerjici çalışması yapan var bi kereliğine 100 tl veriyorsunuz ömür boyu tedavi görüyorsunuz ama randevu almanız gerekmekte sürekli :) tavsiye ediliyor bir kaç tanıdık gitti sonuç almışlar .
Hangi konularda başvuruyorlar?

codzombi

Kayıtlı Üye
Hangi konularda başvuruyorlar?

her türlü sağlık problemi için . Tanıdığımdan birisi babasını götürdü kronik ağrıları mı ne vardı , onun tedavisi için götürmüş hafifletmişler ağrılarını . sürekli giden varmış öyle aktardı bize , şahsen ben de gitmeyi düşünüyorum , uzun bir boşluğumda .

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret

Başka çözümler varsa bile tıp alanındakiler bunu söylemezler emin olun
benimde gözümde miyopi var ve ilerliyor devamlı
ben birşey duymuştum bazı besin programlarıyla birlikte yapılan göz egzersizleriyle
göz kaslarını güçlendiriyorsunuz,ben bunu bir çok doktora sordum gelin bu konuda bana rehberlik yapın ücretide neyse ödeyim
illede lazerli ameliyat diyorlar bu besin programı ve göz egzersizine gereksizdir diyemiyorlar ama ameliyatın dışınada çıkmıyorlar
birkerede paraları cebe indirme sevdasındanmıdır nedendir bilemiyorum ama ameliyat dışındaki çözümlerde yardımcı olmuyorlar hiç
heralde tıp alanındaki sisteme karşı çıkıpta işsiz kalmaktan korkuyorlar sonuçta hastanede bu işten para kazanıyor
hastanenin kabul ettiği yöntemden başka bir yöntemle tedavi etmeye çalışan doktorları pek barındırmazlar diye düşünüyorum

lillium_

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Evet oyle maalesef... Yardimci tipi kimse onemsemiyor. Birileri bu isleri parasiz olarak (bagis olarak herkes istedigi miktarda vermeli) yapmali. Bilgi paylasilmali kullanimi ogretilmeli...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Evet oyle maalesef... Yardimci tipi kimse onemsemiyor. Birileri bu isleri parasiz olarak (bagis olarak herkes istedigi miktarda vermeli) yapmali. Bilgi paylasilmali kullanimi ogretilmeli...
Bütün düzenin bu hale gelmesi dileğiyle..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...