benimle konuşan bir ses var

bekah

Kayıtlı Üye
Bana her konuda yardım eden biri şey var ve benimle konuşuyor. Bana kimin iyi kimin kötü olduğunu söylüyor ve neyi yapıp yapmayacağım hakkında beni bilgilendiriyor. Konuşmak dediğim bir his içimden bir his geliyor ve o hissi algılayabiliyorum. Çok kısa bir zaman önce bana minibüsten inmemi söyledi durup duruken ve ben de indim. İndiğimde dışarıda hoşlandığım çocuğu gördüm. O bana yardım ediyor, onunla nasıl konuşabilirim ?

La-edri

Kayıtlı Üye
...sorun ne biliormusunuz ilk dönemlerde böyle olumlu seyler ile karsilasirsiniz sonra siz ne zaman ondan süphe duymaz ona alisir ve onun sizi yönetmesine izin verirsiniz iste o zaman cok farkli bir yüzünü de görürsünüz..Ve artik ondan yüz cevirmek adina bayagi bir güc sarfetmeniz gerekecek. ve muhtemellen muthis psikolojik acilar cekeceksiniz.Basinizdaki olay zan ettiginiz kadar olumlu bir sey degil.

Tuğbacan

Kayıtlı Üye
Bu bir varlık ta olsa pek güvenme derim bi insanı tavlamak için , beynine hükmetmek için güven lazım belkide güvenini kazanma çabasındadır sen onu dinledikçe o zamanla sana görunecek ve aklını almaya zıvanadan çıkarmaya başlayacaktır ki kndi düşüncemi sölemek gerekirse bana göre sadece normal kalb sesi diye düşünüyorum bu zmaan zaman herkezde olan birşey iç sesini fark edip onu dinlediğin için farklı birşey olabilir diye düşünüyorsun...

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Zihnen ya da kalben duyduğunuz bu ses eski kadim dinler zamanında büyük zatların, dervişlerin, alimlerin ve hatta rivayetler göre peygamberlerin bile çıldırmasına, yanlış kararlar almasına sebep olan bir varlığa aittir. Efsanelere ve söylenenlere göre bu varlık ilk düzen zamanında insanoğlunun varlığını hazmedemeyen, enerjisini çalabilmek için herşeyi yapmaya ant içmiş "Rahl" dır. Bu varlık çok güçlüdür ve iradeyi, zihni, kalbi ve hisleri kontrol edebilir. (Siz izin verdiğiniz sürece) Eğer bahsettiğim varlık ise hemen ondan uzaklaşın, dinlemeyin onu, aksini yapın. Ancak size ilahi boyut(Spatyom) tarafından da yardım ediliyor olabilir. Bunu ayırt etmek gerek.

Bilginize Saygılarımla.

ekip21

Kayıtlı Üye
Gece gunduz 24 saatin her saniyesinde duyuyormusun ?

handsofgod1

Kayıtlı Üye
Keşke bende de öyle bir şey olsa, bu yapılan meditasyonların, açılan çakraların bir sonucu mu yoksa majikal şeyler sonucu mu oldu?

ikragkln

Kayıtlı Üye
ruhsal rehberinle iletişim kurmak için ya da bağlantını kuvvetlendirmek için sık sık meditasyon yapıyorsan psikolojik olarak öyle, yönetiliyormuş gibi hissediyor olabilirsin herhangi bir olumsuz düşüncede seni kötü yola düşürmek isteyen bir şeyin seni yönettiğini ,bu durumda iradesiz olmaya mahkum kaldığın düşünme ... ve ne tür bir ses biraz daha açıklayabilir misin?

Dnz1

Kayıtlı Üye
iç sesin
Bana her konuda yardım eden biri şey var ve benimle konuşuyor. Bana kimin iyi kimin kötü olduğunu söylüyor ve neyi yapıp yapmayacağım hakkında beni bilgilendiriyor. Konuşmak dediğim bir his içimden bir his geliyor ve o hissi algılayabiliyorum. Çok kısa bir zaman önce bana minibüsten inmemi söyledi durup duruken ve ben de indim. İndiğimde dışarıda hoşlandığım çocuğu gördüm. O bana yardım ediyor, onunla nasıl konuşabilirim ?
iç sesiniz her zaman onu dinleyin sizin için en hayırlısını söyler

KronoM

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar illaha ki varlık olması gerekmiyor. Benimde içimden yeri geliyo bir ses konuşuyo şöyle yapsan ya da öyle yapma böyle yap gibisinden eğer söylenenlerin çoğu doğru şeylerde iyi bir insansın Allah böyle bi yetenek vermiştir yada bir varlığın etkisindesindir. Eğer içinden gelen sesler saçma sapanda kendi sesindir