Benim için değerli birini affedemedim pişmanım

Aldebaran

Kayıtlı Üye
O gönül ilişkimiz süresince bir hata yaptı eski eşiyle görüşmüş, bense ayrıldım ve affedemedim.
Zaman geçti pişman oldu, özürler diledi kapıma geldi ama ben onu içimde affedememiştim, çok çok kırıcı konuştum, normalde ağzıma almayacağım cümleler kurdum gitsin geri dönmesin diye.
İpleri koparmak istedim ki geri dönüşü olmasın bir daha..
Sonra yine geldi.
Ve ben yine aynı şekilde hatta daha sert "yüz yüze gelmek mi? ölsen keşke.." bile dedim.
böyle bir şeyi insan düşmanına bile söylememeli biliyorum..
Annem bile "kızım sana noldu? nasıl bu kadar acımasız konuşuyorsun sana birşey yapıyor bunlar herhalde korkuyorum" dedi. (bunlar dediği, adamın eski eşi ayrılmamızı istiyor)

bu kişinin pişman olduğunu ve beni sevdiğini biliyorum.. affetmeye hazırım en azından bugün kendi içimde affettiğimi fark ettim onu.
gelmesini istiyorum, ben gidemem ama en azından bir kez daha gelip benimle konusmasını istiyorum.. nasıl bir yol izleyebilirim, hangi dua hangi uygulama kurtarabilir bu ilişkiyi?

Aldebaran

Kayıtlı Üye
Ablacım anlamıyorum sizi ben gerçekten, seviyorsan ne gurur yapıyorsun aşıksın yani onu özlediğini farkettir o da gelsin. Ama uzatmayın yaa dua diyorsun bunun için büyü vs düşünmüyorsun inşallah? Adam deli gibi aşık pişman olmuş sen seviyorsun aşıksın ,eee??? Seviyorsan git konuş bence. Olmaz aşkta gurur olmaaz.

Yok büyü vs. benim kalemim değil.
Dua istedim sizlerden..
Ya da zikir, ya da esmaül hüsna gibi birşeyler..

Varsa paylaşırsanız sevinirim.
Aradım aslında sabah, "çok ağır konuştum özür dilerim" dedim kapattım yine de adım atmadı. gururunu çok incitmişim sanırım.

Ella~ella

Kayıtlı Üye
İş
Architect
Üste çıkmaya çalışmış. Yakında hatasını da unutur size küser. Bence bir süre zaman verin.
Hemen küsüp gidecekse demek ki o kadar da değer vermemiş. Yoksa nazinizi çekerdi.

makssenberg

Kayıtlı Üye
Üste çıkmaya çalışmış. Yakında hatasını da unutur size küser. Bence bir süre zaman verin.
Hemen küsüp gidecekse demek ki o kadar da değer vermemiş. Yoksa nazinizi çekerdi.
Ne üste çıkmaya çalışması ya? ilişkiler bu yüzden yürümüyor işte tıpkı siyasetçilerin el kol hareketlerinin altında anlam arayan yorumlayan adamlar gibisiniz. Yok işte yok anlayın yok o hareketler kadınlara özgü. Başlığı açan kadın da "kaçan kovalanır" yapmaya çalışmış anladığım kadarıyla. Annesi de adamı beğendiği için kadının bu fırsatı kaçırmasına şaşırmış olan bu. Yeni nesil erkekler eskiler gibi değil nazdan erken bıkar ve bırakır söyleyeyim.