Bedenlerimizi doğasına uygun forma getirmek için mucize gibi bir egzersiz.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bu aralar bir sürü boş vaktim var.Bende başlıycam.:) Sonuçları merak ediyorum ne olur.Günde 1 saat verebilirim sanırım.Her şey spor için.:)

berula

Kayıtlı Üye
Haftada 4 gün callanetics-pilates-yoga yapıyorum her seans 1.5 saat ve hepsinden dahil ediyor antrenörüm. 1 yıla yakın zamandır bir seans bile aksatmadım 1-2 aydır vücudumda değişimleri fark etmeye başladım. Yani diyeceğim şu ki; 10 saat yada 20 gün vs bu kadar kısa sürede ancak daha dinç olduğunuzu fark edersiniz. Ciddi değişimler ancak aylar sonra görülür. Sonuç itibariyle çok güzel bir şey bıkmadan devam edin. Bunu bir yaşam biçimi olarak görürseniz aylar sonra her şey bambaşka olur :)

kmskms

Kayıtlı Üye
3-4 yıldır ara ara düzenli olarak yaptığım ve herkese tavsiye ettiğim egzersiz. Kilo verdirmek gibi bir iddiası yok. İddiası kaslarınızı sıkılaştırarak daha ince bir görünüme kavuşmanızı sağlaması. Bu konuda da oldukça başarılı. Basit gibi gözüken ancak zorlayıcı hareketlerle kaslarınızı şişirmeden güçlendiriyor. Hareketlerin tümünü evde kolaylıkla yapabilirsiniz. Buna ek olarak da selülitleri yok ediyor ve hatta yara izlerinize iyi geliyor.

Callanetics'te kendinizi güçlü hissettiğinizde Super Callanetics'e geçebilirsiniz. Sporla sadece sıkılaşmak değil kilo da vermek istiyorsanız Cardio Callanetics'in de faydasını göreceksiniz.

Benim tavsiyem eğer kilo probleminiz yoksa haftada en az 3 gün düzenli olarak Callanetics yapmanız.Hem sağlık açısından hem de her zaman sıkı kalmak ve selülitlerin oluşmasına izin vermemek için. Eğer kilo probleminiz varsa egzersiz listenize Cardio Callanetics'i de eklemeli ve yediklerinize dikkat etmelisiniz.

canmert196

Kayıtlı Üye
cok kısa bır göz attım ama cok uygun ve mantıklı hareketler yok kısının yapmakta cok zorlancagı yapamıcagı hareketler var kılolu bır ınsan için kastediyorum. 3 yıldır duzenli olarak her hafta 4 kez spor yapan bırı olarak soyluyorum daha duzgun baslama programı yapıp yavas yavas yukselmek sıze daha faydalı olur :)