Bayanlar Okumasın Lütfen

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ben de istiyorum. Ancak astral muhafizlari gecmek lazim. Simdi birileri cikip siz iyice siyirdiniz dunydakiler bitti bir de alemlerin muhafizlari mi kaldi diye soracaktir. Olusu dirisi ne varsa diye baslayan argo dili vardir bizim bu yasam alanimizda artik alemi alti ustu gorunu gorunmeyenidir onun karsiligi

En fazla ışın silahlarıyla vururlar, olsun bir ölür bin diriliriz okumak lazım onları imkan varsa :)

Aisling

Kayıtlı Üye
Ya kim kime itaat etsin? İtaat ne be? Ne kadın erkeğe, ne erkek kadına. İnsan "seçer ve yanında olur" sanki evcil köpek cinsi arıyorlar. İtaat eğitimi vermek isterseniz köpek alın kendinize. Herkes kendi çapında bulabilir eş. Size gelen beş para etmez biriyse, siz de beş para etmez birisinizdir. Çapın ne senin, ne istiyorsun? diye sorarlar.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
:D Yine güldürdün beni.. Vatikan arşivini kim görmek istemez ;)
Bence bu sadece özenti ve meydan okuma, kibir. Hadi astralle gittin oraya, muhafızları aştın, nasıl okuyacaksın alt yapın var mı ya da görüntüledin getirdin buraya kime teslim edeceksin, ne için, ne işine yarayacak. Bence Süleymaniye kütüphanesinin kilitli odalarına girin muhafız yok, dahası Osmanlıca ve önemlisi madem büyü sitesindeyiz alın size gerçek büyü formülleri, cini şişeden çıkarın. Hala cin lafı ediyoruz ya ???

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bence bu sadece özenti ve meydan okuma, kibir. Hadi astralle gittin oraya, muhafızları aştın, nasıl okuyacaksın alt yapın var mı ya da görüntüledin getirdin buraya kime teslim edeceksin, ne için, ne işine yarayacak. Bence Süleymaniye kütüphanesinin kilitli odalarına girin muhafız yok, dahası Osmanlıca ve önemlisi madem büyü sitesindeyiz alın size gerçek büyü formülleri, cini şişeden çıkarın. Hala cin lafı ediyoruz ya ???

Evet okuyamam, altyapım yok, o konuda haklısın.. Cin kelimesi zaten görünmeyen varlıkların genel adıdır. Vatikan arşivine ulaşsam da kimseye teslim etme derdim olmazdı kendim kullanırdım o bilgileri :)

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Ben seni kastetmedim, senin kişiliğinde genel hitap ettim üstüne alınma, benim de alt yapım yok en azından Latince ve eski ana dillere hakim değilim ve orda ne saklanıyorsa bir önemi yok zaten aşikar olma devrine taşınıyoruz. O arşivler o kadar büyütülecek şey değiller çünkü ordakinden fazlası artık göksel insiye ile senin benim gibi insanlara verilmeye başlandı