Basit Öğrenci Büyüleri

RoXSeR

Kayıtlı Üye
Burda yazdıklarım alıntıdır ancak hepsini denedim ve başarılı sonuçlar aldığımı gördüm

Bir sınava çılşmadan once:

Kendi seçtiğiniz yöntemle bir daire açın.
Çalışma malzemelerinizi de dairenizin içinde tutun ve sözleri söyleyin :

“Facts and Figures rules and lows
Fill my mind and give me cause
To answer questions, full fill tasks,
And know the things I shall be asked
When I’m challenge give me aid
To receive a passing grade.
All this knowledge stay with me.
As is my will, so mote it be ! “

Öğretmenlere karşı görünmezlik :
Bu eğer ödevinizi yapmadıysanız yada sözlüye çalışmadıysanız sizi öğretmeninize karşı görünmez yapar
Öğretmeninize bakarak şu sözleri söyleyin:

“ God and Goddess here my need,
And understand that I should plead
For magic shafts and astral light
To hide me from the teacher sight
I haven’t done my work you see
So please don’t let them pick on me
Guide them to a mind so bright
They’ll surely find the answers right.”

“ Tanrı ve Tanrıça (ya da neye inaniyorsanız) işte benim ihtiyacım
Ve anlayın ki yalvardığım
Sihirli ışınlar ve astral ışık
Öğretmenin görüşünden beni saklamaları için
Görüyorsunuz ki görevimi yapmadım
Lütfen beni seçmesine izin verme
Onu daha parlak bir akla yönlendir
Emin olucaklar ki doğru cevabı bulucak.”

Görünmezlik için:
Sınavlarda kopya çekmek için kullanılabileceği tarafımdan tecrübe edilmiştir.Genel durumlarda da kullanılabilir:

“Cast of a shadow I am thee , make the one(s) who looks, not to see me
I am thin air not to be seen, I am a shadow invisible both silent and lean.”

“Bir gölge yarat,bakanların beni göremediğini sağladığın
Görünmeyen seyreltik havayım, hem sessiz hem de ince bir gölgeyim”

Umarım işinize yarar.unutmayın ki istekli olmanız ve gücünüzün fakında olmanız herşeyden önemlidir.Çevirilerde eksiklik varsa özür dilerim.
Kutsanmış kalın X)

C0D3xR00T

Kayıtlı Üye
Denemeyi düşündüm ama dinimizce büyü, sihir gibi şeyler günah olduğu için vazgeçtim. :)

canmert196

Kayıtlı Üye
tanri ve tanrica diyor bu bir dua majikal dil degildir.Inarak yaptiginiz icin sonuc almissiniz.pagan dinlerinden birindeki dua bu buyulu sozcukler vs yok burda

canmert196

Kayıtlı Üye
Bunun bir büyü çeşidi olmadığını mı ima ediyorsunuz?
evet bu gercekten bir dua inandigi varliga olan yakaris.Buyu majikal dilde olmalidir bu ingilizce majikal bir dil degildir ve cevrisine bakin buyulu bir soz hissetmiyorsunuz eger enerji frekanslarini ayirt edebiliyorsaniz bunu bu yontemle fark edebilirsiniz.Ilginc bir paylasim olmus

donzula

Kayıtlı Üye
evet bu gercekten bir dua inandigi varliga olan yakaris.Buyu majikal dilde olmalidir bu ingilizce majikal bir dil degildir ve cevrisine bakin buyulu bir soz hissetmiyorsunuz eger enerji frekanslarini ayirt edebiliyorsaniz bunu bu yontemle fark edebilirsiniz.Ilginc bir paylasim olmus
büyü olma ihtimalini de göz önünde bulundurabiliriz zaten her büyü için önce niyetimizi belli edip sonra tanrı ve tanrıçaya(ya da kime inanılıyorsa ona) dua ederiz.Dil konusuna gelince de dil ingilizce olması normal avrupada wiccanlar hakkında daha çok bilgiye sahip olunduğundan bu dilde yayınlanmıştır bunu kendi ana dilinize çevirip duayı kendinize göre şekillendirmeniz büyünün daha verimli olmasını sağlicaktır :)

focus

Kayıtlı Üye
ya bu kadar ugraşacagınıza derse çalışıp sınıf geçmek niye var?

bir mühendis tasarım yaparken de bunları söyleyerek mi yapacak?

yada bir cerrah ameliyatta böylemi yapacak?

nedir bu?

çalışmak çalışmak çalışmak
ögrenmek bilmek yapmak
korkmadan inanarak azmederek

yok böyle birşey matematik bilme formülden formülü çıkartama sonra tabi zayıflar gelsin.

ögrenci arkadaşlarım çalışmak araştırmak kendiniz başarmak durumundasınız,

aksi halde meraksız bir hayat ne ise öyle olur hayatınız yani çekilmez.

başarmak=çalışmak

saglıcakla.

RoXSeR

Kayıtlı Üye
başarmak=çalışmak diye bir şey yazmışsınız gördüm ancak çalışmak her zaman yararlı olmıya biliyo veya çalışmadan da başarıla biliyo bazı şeyler örneğin benim resim konusunda bir yeteneğim var ve hiç üstünde uğraşmadım hiç resim çizmiyordum ama bir gün can sıkıntısı bi deftere bir şey çizmek istediğimde farketmiştim anlıycağın kadarıyla çalışmak genellikle bir fayda sağlamıyor lise hayatımda hep çalıştım sürekli çalıştım öğlenciydim gündüz 8 de kalkar defter kitap başına saat gelince okula okuldan gelip yemek yiyip tekrar derse otururdum sürekli olarak tekrar edip çalışırdım ve lise 1 de 2 sene kalıp atılmıştım ve çalışmanın bir faydası olmadığını görmüştüm

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu tür genel yorumlar ile sitemizde bulunan ve sizi örnek alabilecek kişilere olumsuz bir örnek teşkil etmektesiniz. Çalışıp da başaramamanız sizin yaşadığınız bir tecrübedir. Yani buradaki söyleminizde ders çalışmak bir işe yaramıyor gibi bir sonuç ortaya çıkıyor. Bende size ders çalışıp da başarılı olan milyonlarca örnek gösterebilirim. Bu yüzden böyle genel ifadeler kullanmaktan kaçınınız. Tartışma konusuna konuyu dönüştürmeyiniz. Öyle bir yere gelecek gibi hissettim konu. Böyle bir durumda konuyu kapatmak durumunda kalacağım. Sevgi ve Işıkla...

canmert196

Kayıtlı Üye
Bu buyu degil kelimelerin frekanslarindan anlanabilir olabilcegi en fazla sey bir buyunun bir parcasidir daha fazla degil kelimeleri okuyun ve olmadigini farkina varin

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu kadar basite indirgemeyiniz lütfen büyü sanatını. İki kelime okuyup iki harf ile yazılmış herşeyi büyü sanmayın. Büyü sanatı birçok değerin ve çalışmanın birleşmesi ile büyü olur. Eğer öyle olmasaydı herkes büyücü olur herkes hayatında memnun olmadığı bir şeyi bu yolla çözmeye çalışırdı.

ruhname

Kayıtlı Üye
emeğe saygı da saçma geldi bana bu onları söyle hoca seni görmesin yok daha neler :)

mevlut96

Kayıtlı Üye
Dinimizde günah bu tür şeyler ama yapan olursa merak ederim böyle şeyleri yapan war mı??

canmert196

Kayıtlı Üye
Bu buyu degil nesi gunah olsun tanri tanrica yerine allah im diceksiniz sadece dua etmek yaradicidan istemek hicbir dinde gunah degil.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Bu da ingilizce büyüler olmuş, çok enteresan aslında yalnız büyü yapmak için bile bazı duyu üstü psişik yetenek sahibi olmak gerekiyor bence, her önüne gelen yapamıyor bunu.

Naemerys

Kayıtlı Üye
madem dinimizce günah olduğunu düşünüyorsunuz o zaman bu kategoride ne işiniz var? Hatırlatırım burası Wiccan&witchcraft bölümü pagan duaları da olur büyüleri de

donzula

Kayıtlı Üye
madem dinimizce günah olduğunu düşünüyorsunuz o zaman bu kategoride ne işiniz var? Hatırlatırım burası Wiccan&witchcraft bölümü pagan duaları da olur büyüleri de
Naemerys bu site tüm dinlerden inanışlardan insan barındırmaktadır mevlut96 sadece kendi fikrini belirtmiş yanlış bi şey söylememiş merakını gidermesinde bi sakınca yoktur :)

AJA

Elit Üye
Öğrenci-büyü kelimesini okuyan ve hucüm eden öğrencilerimiz ne çok :) Ama öğrenmeden ''öğrenci'' olunmaz ;)