Basit Bir Farkedilme Uygulaması

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
deneyenler tecrübelerini paylaşırlarsa çok memnun oluruz

ben denedim hatta şuanda bile etkisindeyim uyguulamanın sırrı şurda içinizde öyle bir mutluluk ve poztif eneji doluyorki miğdenizin hareket ettğini bile hissediyorsunuz insanlara karşı cokdaha sevecen oluyorsunuz haliyle insanlarında size bakışı değişiyor ayrıca okadar mutluluk veriyorki içmeden sarhoş olmuş gibiyim yapalı beş saat oldu saatlerdir gülüyorum bikaç defa kardeşim ne içtin sen diye bile sordu agzına uflemek zorunda kaldım =)

ayrıca ciddi ve kötü bişey oldugunda bu mutluluğun saçma olacagından korkuyordum fakat öyle olmadı yarım saat önce önemli ve üzücü brsey oldu içimdeki poztiflik hala hat safhada ama kendini geri plana çekti ve hala orda beklediğini hissedebiliyorum üzüldüğmün farkına varıyorum ancak kendimi kaptırmıyorum hala hayata pozitif bakıyorum ve olumluyum =)

dipnot: uygulamayı okurken urperebilirsiniz hafif bir korku gecebilir içinizden bu sizin cagırdıgınız seyin etkisi kötü bişey yok yanlış anlamadıysam geldiğini hissettim o sırada ama okumayı bitrir bitirmez başlayan gülme aralıksız devam ediyo =)

BattleFury

Kayıtlı Üye
evet bu Melek dili bnde farkettim .
IAIDA -- IAIDA

%99 sonuc vericek turden bi uygulama oldugu kanısındayım , bnde deneyip tecrube edicem )

gordugunuz uzre enokyan dili inling ve guclu bir alfabe..

siyahzühre

Kayıtlı Üye
Her insan seçiminde hürdür.Bu uygulamayı dileyen yapabilir.Ben sadece Allah'a elaçarım ve sadece O'ndan isterim.Araya vasıta olarakta melekler,evliyalar veya ne olduklarını bilmediğim şeyler koymam.Meleklerimizi,peygamberlerimizi,evliyalarımızıda cok severim ve saygı duyarım tabiki.Ama biliyorum ki,Allah kuluna şahdamarından daha yakın.Dua ettiğim zaman boş çevrilmedim hiçbir zaman.

Shemyaza

Kayıtlı Üye
Bana göre psikolojik bir olay ama işe yaradığını söyleyebilirim..

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
bén şimdi facébook sayfamı açtım béndén éngélini kaldırmasını istédiğim birisi var şimdi kéndi profilimé okuyacağım :D

ya okumada halén sıkıntı var uğraştım ama çözémédim :/

cortez

Kayıtlı Üye
Okunuşu şöyle olacak galiba (Yanlışım varsa düzeltin lütfen)

''İilehseh Viiviiehleh peyrehteh!
Sehlehmehnuu behlehteh.
Dehs ehkehrov ovdehzoodovdii bovsehdeh
Ovd beyliiovrehkseh behliiteh!
Dehs iinovsii kehovsehjii luusehdehnuu EYMOVDEH
Dehs ovmey ovd tehliiovbey.
Dehriilehpeh iieyhey iilehseh Mehdeh Zoodovdiilovdehreypey
Zoodovdehkehrey ovd Zoodovdehmeyrehnuu
Ovdov kiikehley Kieheh.
Zoodovdovreyjey.
Lehpey zoodovdiireydov NOVKOV Mehdeh
Hovehthehhey İİEHİİDEH''

ebuyukaci

Kayıtlı Üye
Ben bu büyüyü yaptım sonuç denildiği gbi çıktı ama sanki bndn bir bedel almış gbi oldu gün boyunca çok farklıydım hiç bişey anlamıyodm ve hiç bişey düşünemiyodum.. yapanlar varsa sizede böyle oldumu?

cortez

Kayıtlı Üye
Nasıl okudunuz peki yazıldıgı gibi mi ?

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Ben de bu okunma meslesini pek anlayamadım. Mesela forumun 1. sayfasında konuyu başlatan arkadaşın verdiği okumada zodacare cicale gibi ifadeler geçiyıor. Mesela biz cicale sözcüğünü olduğu gibi mi okuyacağız yoksa kikale olarak mı okuyacağız. Okumaya başladım ama kafam oraya takılınca konsantrasyon gitti tabi. Nasıl okuyacağız?

gümüş

Kayıtlı Üye
Ben de bu okunma meslesini pek anlayamadım. Mesela forumun 1. sayfasında konuyu başlatan arkadaşın verdiği okumada zodacare cicale gibi ifadeler geçiyıor. Mesela biz cicale sözcüğünü olduğu gibi mi okuyacağız yoksa kikale olarak mı okuyacağız. Okumaya başladım ama kafam oraya takılınca konsantrasyon gitti tabi. Nasıl okuyacağız?

Enokyanın nasıl okunur - Sayfa 5 - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

5. sayfa sn Logii 'nin mesajını inceleyin, dosyada telaffuzun olması lazım.
Ayrıca enochian bölümü sondan başa incelerseniz bir konu sadece telaffuza ayrılmıştı diye anımsıyorum

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
:) sağol gümüş. Ama mesela şu ki konuyu açan arkadaş yazıldığı gibi okunacak demi,ş arkasından logii enokyan harflerinin latince karşılıklarının okunuşunu vermiş ve son olarak cortez de bambaşka bir okuma vermiş. logii nin yazısını okuduktan sonra zaten kafam karışmıştı yani ilşk sayfadaki metni logiinin verdiği harflere tek tek çevirip öyle mi okucağız diye merak ettim. Neyse ben ilk sayfada yazıldığı gibi okuyayım zodacare ya da cicale gibi olduğu gibi :)

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Yaaa demek tekrar okumam gerek. Teşekkür ederim gümüş.

Nyx

Kayıtlı Üye
O thou second flame, the house of justice, which hast thy beginnings in glory and shalt comfort the just; which walk the upon the Earth with feet of fire; which understands and separates creatures! Great art thou in the God of stretch-forth-and-conquer. Move therefore,and appear! Open the mysteries of your creation! Be friendly unto me, for I am the same!, the true worshipper of the highest and ineffable King of Hell!

Arkadaşlar bu İngilizce'si küçük yazım hataları vardır belki ama yok ben kontrol ettim. Çeviride karışık veriyor ben pek birşey anlamadım şimdi ben size bir çeviri sitesi vereyim birde çevrileni yazıyım:

Site:
http://www.hemencevir.com/

Çevrilmiş ( biraz karışık ) :
İkinci senin, alevlendiğin O, şanda senin başlangıçlarına sahip olan ve sadece teselli edecek olan adaletin evi; Ateşin ayaklarıyla dünyanın üzerinde hangi yürüyüş; Hangisi, anlar, ve yaratıkları ayırır! Büyük, ileri esnemenin Tanrısı'nda sensin, ve fethedersin. Bu yüzden hareket et, ve gözük! Senin yaratmanın esrarlarını aç! Bana arkadaşça ol, ben, aynı ben olduğum için! Cehennemin en yüksek ve anlatılmaz kralının gerçek ibadet eden kimsesi!

Şimdi ben kararsızım cidden. Benim dinim İslam ve bilmediğim birşeye kalkışmak istemiyorum.

pose_ps

Kayıtlı Üye
Açıkçası bu konularda pek değil hiç bilgili sayılmam.
Deneyeceğimi sanmıyorum fakat merak ettim doğrusu.

Bu sözler doğru şekilde okunduğunda "farkedilme" denen şey bir varlık tarafından mı sağlanıyor (melek, demon, cin, vs.) yoksa kendiliğinden mi oluyor.
İleride bir gün deneyeceksem eğer iyi ya da kötü şekilde bunlardan biriyle herhangi bir şekilde iletişim kurmak istemem.
Eğer bunu bu varlıklardan biri sağlıyor ise bir kaç yer de okuduğum kadarıyla bunların çoğunlukla bir karşılığı oluyor. Yani o 1 günün karşılığı olur mu mutlaka bir gün bir yer de ?

Son merak ettiğim şey ise bu farkedilme denen şey nasıl oluyor. Yaptığınız zaman aileniz ve tanıdıklarınız sizi sevimli ve şirin mi buluyor ya da gittiğiniz her hangi bir mekanda örneğin kafe, karşı cinsten birilerinin dikkatini mi çekiyorsunuz ?

Bu konularda tecrübeli arkadaşlardan bilgi almak isterim doğrusu, teşekkürler :)

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Yarin saat 12,30 da is görüsmem var,ve bunu okuyacagim.Bir kac ay önce denedim ve sonuc pozitif olmustu,is icinde olur herhalde??Paylasan arkadasa cok tesekkür ederim.:nopity:

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
enokyan dili bu melek dili yani
Urum da onaylıyorsa bence problem yok yapılabilr

Arkadaşlar bunu başka bir sitede görmüştüm. evet melek dili ama şeytana dua ediyorsun. Hiç denemeyin bence, Tam hatırlamıyorum ama içlerinden birinin anlamı "Ben cehennemin kralının en büyük tapanıyım" diye bir anlam var. lütfen iyice araştırmadan yapmayalım. söylenenlere göre bunu okuyunca gün boyu şirin görünüyormuşsun.şirin görüneyim derken iman gidebilir.
Bende şaşırdım şimdi .Kafam karıştı Urum bu konuların ehlidir belki bir açıklama yapar araştırmadan bilmeden konuşmaz, iman şirinlikten çok daha önemli tabii

pose_ps

Kayıtlı Üye
Logii'nin verdiği telaffuz şekline göre okunuşunu çevirmeye çalıştım.
Okunuş şekli böyle mi arkadaşlar ? Daha önce deneyenler bu şekilde mi okudular ?

Ilasa Viviala perata
İil-eh-s-eh Vii-vii-eh-leh Pey-reh-teh

Salamanu balata.
seh-leh-meh-nuu beh-leh-teh

Das acaro odazodi busada.
dehs- eh-keh-rov ovd-eh-zood-ov-dii buu-seh-deh

Od belioraxa balita-
ovd-bey lii-ovd-ehx-eh beh-lii-tehh

Das inusi caosaji lusadanu EMODA
dehs iinuusii keh-ovdeh-jii luu-seh-deh-nuu EY-MOV-DEH

Das ome od taliobe.
dehs ovmey ovd teh-lii-ov-bey

Darilapa iehe ilasa Mada Zodilodarepe
deh-rii-leh-peh ii-ey-hey meh-deh zood-ovd-ii-lovdeh-reypey

Zodacare od Zodameranu
zood-ovdeh-kehrey ovd zood-ovdeh-mey-reh-nuu

Odo cicale Qaa
ovdov kii-keh-ley kii-eh-eh

Zodoreje
zood-ovd-ov-reyjey

Lape zodiredo NOCO Mada
leh-pey zood-ovdii-rey-dov NOVKOV meh-deh

Hoathahe IAIDA.
hov-eht-heh-hey İİ-EH-İİ-DEH

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Allah'a şükür böyle şeylere ihtiyacım yok! Doğuştan gelen bir özellik size de üzülmedim değil hani her gün de okunmaz ki bu :)